הנה כמה דברים שכדאי להימנע מהם בעת טיפול בנעליים שלך!

הנה כמה טעויות נפוצות שעליך להימנע מהן בעת ניקוי הנעליים האהובות עליך
הנה כמה טעויות נפוצות שעליך להימנע מהן בעת ניקוי הנעליים האהובות עליך.

שמור את הסוליה! הנה כמה טעויות נפוצות שעליך להימנע מהן בעת ניקוי הנעליים האהובות עליך.

אתה רוצה לנעול נעליים יפות ונקיות בכל פעם שאתה יוצא מהבית שלך. ויש הרבה טיפים והצעות לניקוי שיעזרו לך לעשות זאת. עם זאת, בזמן שאתה עוקב אחר ההוראות, יש כמה איסורים שאתה צריך לזכור גם כן. אתה לא רוצה להרוס את זוג הנעליים האהוב עליך, ואתה בהחלט לא רוצה לוותר עליהם. לכן, הימנע מהטעויות הנפוצות הללו בעת טיפול בנעליים שלך.

בדוק תמיד את תווית הטיפול על הנעליים שלך לפני שאתה מטפל בהן.

1) הימנע מניקוי במכונת הכביסה

כאשר הנעליים שלך הופכות מלוכלכות ומוכתמות, אתה עלול להתפתות להפיל אותן במכונת הכביסה. אבל לא כל מיני נעליים אפשר לכבס במכונת כביסה. נעלי העור או הזמש האהובות עליך לעולם לא צריכות להיכנס למכונת הכביסה, בעוד שזה בסדר לנקות בה את נעלי הספורט ונעלי הטניס שלך. כדי למנוע כל סוג של נזק לנעליים שלך, אנו ממליצים לשטוף אותן ביד.

אם אתה חייב לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה, הקפד לשים אותן בשקית רשת ולהוסיף 5-6 מגבות למכונת הכביסה כדי לאזן את העומס. זה גם ימנע מהנעליים שלך להתנגש במהלך מחזורי הכביסה.

2) הימנעו מניקוי מבלי להסיר שרוכים

יש לטפל בכל חלק בנעל שלך בנפרד. זה כולל את הסוליה, השרוכים, המדרסים וכו'. הסר את החלקים שניתן לפרק ונקה כל אחד בנפרד.

3) הימנע מעודף חום בעת ייבוש

ייבוש אוויר צריך להיות שיטת הבחירה שלך. שים את נעלי הבד או הסניקרס שלך לייבוש טבעי. עדיף להימנע ממייבש הכביסה מכיוון שהוא עלול לפגוע במבנה הנעל. כמו כן, הימנע מייבשת נעליים או הנחתן ליד מחממי חלל, שכן עודף חום עלול לגרום לנזק. זכור, ודא תמיד שהנעליים שלך יבשות לחלוטין לפני שתלבש אותן. נעילת נעליים רטובות עלולה לגרום להן להסריח.