3 עצות מומחים להיפטר מחיידקי שירותים

בלוקים של שולי אסלה ומגבונים כדי להרחיק חיידקי אמבטיה מגעילים
השתמשו בשילוב של חומרי ניקוי אסלות דוחי חיידקים, כמו אקונומיקה עבה רב-תכליתית של Domestos, בלוקים של שולי אסלה ומגבונים כדי להרחיק חיידקי אמבטיה מגעילים.

שטיפה שולחת טיפות מים וחיידקי שירותים לאוויר. הנה איך לשמור עליו מכסה!

רובנו מקפידים לכסות את הפה והאף כאשר אנו מתעטשים ומשתעלים, כדי למנוע מהחיידקים להתפשט.

הנחת המכסה על אסלת שטיפה זהה. חיידקי שירותים מועברים בקלות דרך האוויר, ולכן חשוב לדעת כיצד לחטא את השירותים שלך.

השתמשו בשילוב של חומרי ניקוי אסלות דוחי חיידקים, כגון אקונומיקה עבה רב-תכליתית של Domestos, בלוקים של שולי אסלה ומגבונים כדי להרחיק חיידקי אמבטיה מגעילים.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

כמה רחוק עוברים חיידקים כשאתם שוטפים את האסלה?

כוח השטיפה שולח טיפות מים, חיידקים במושב האסלה וחלקיקים מיקרוסקופיים של כל מה ששוהה בקערת האסלה שלך למעלה לאוויר - ולפעמים אל משטחים וידיות דלתות.

בלוקים לשירותים מתחברים על השפה ומרעננים את האסלה בכל הדחה
בלוקים לשירותים מתחברים על השפה ומרעננים את האסלה בכל הדחה, ומשאירים את האסלה נקייה ומריחה רענן.

התופעה המקסימה הזו ידועה בשם פלומת האסלה, שלמרבה הצער יש לה מעט מאוד מה לעשות עם נוצות דקורטיביות והרבה יותר לעשות עם התפשטות חיידקים מגעילים כמו אי קולי וסלמונלה.

אז כמה רחוק עוברים חיידקים כשאתם שוטפים את האסלה? מחקר בכתב העת למיקרוביולוגיה יישומית מצא כי פלומת השירותים יכולה להגיע עד 2.7 מטרים! עם עובדות ההיגיינה האלה בחשבון, הנה 3 טיפים לחיטוי האסלה שלך.

  1. איך לנקות אסלה עם אקונומיקה. אקונומיקה Domestos הורגת את כל החיידקים המוכרים - וזו טכניקת ניקוי ללא ידיים, מה שאומר שחיידקים לא באים במגע עם העור שלך (אם כי אתה תמיד צריך ללבוש כפפות בעת טיפול באקונומיקה). כמה השפרצות מכוונות טובות אמורות לעשות את העבודה, להפטר מהאסלה שלך מחיידקים מזיקים ולחסוך ממך פלומת שירותים שטופת חיידקים.
  2. איך לחטא אסלה. אתה יודע איך לנקות אסלה עם אקונומיקה, כלומר האסלה שלך תהיה יפה ונקייה. אבל מה עם מתחת לשפה? בלוקים לשירותים מתחברים על השפה ומרעננים את האסלה בכל הדחה, ומשאירים את האסלה נקייה ומריחה רענן.
  3. נגב את החיידקים. עובדות היגיינה קשות כמו פלומת שירותים יכולות להניע אותך לנקות את כל האסלה שלך - אז מה דעתך להיפטר מחיידקים במושב האסלה באמצעות מגבונים אנטי-בקטריאליים? אלה יכולים לשמש גם על הידית, הבסיס ולאורך החלק העליון של הבור.

חיידקי שירותים הם הנושא האהוב על אף אחד, אבל העצות והטריקים המהירים האלה יכולים להפחית ברצינות את התפשטות החיידקים בחדר האמבטיה ובבית שלך. אולי כדאי גם לחשוב היכן אתה שומר את מברשת השיניים שלך...

שלבים מרכזיים

הנה כמה פיסות מידע חשובות שאתה צריך לזכור בעת חיטוי האסלה שלך באקונומיקה:

  • שמור את המכסה סגור בעת שטיפת האסלה, כדי להכיל חיידקים ולעצור את התפשטות החיידקים דרך חדר האמבטיה שלך
  • אקונומיקה עבה של Domestos בטוחה לשימוש על רוב המשטחים, אך תמיד כדאי לבדוק על אזור קטן ולא בולט לפני השימוש ולעקוב אחר ההוראות והנחיות הבטיחות.
  • השתמש באקונומיקה ריחנית כדי שהאסלה שלך תריח נקי כמו שהיא נראית! מפיצוץ לבנדר ועד לימון טרי, יש הרבה לבחירה במגוון מוצרי ההלבנה של Domestos.
  • חבר בלוקי שירותים על השפה, וודא שהם נמצאים בזרימת המים. אל תסיר את הסרט המגן, שמתמוסס עם הזמן. זכור לשטוף ידיים לאחר ההתאמה.