איך מנקים אסלה?

כיצד לנקות את קערת האסלה
כיצד לנקות את קערת האסלה.

אל תפחד מניקוי שירותים! המשך לקרוא כדי לגלות עד כמה פשוט לגרום לשירותים שלך נוצצים כמו חדשים באמצעות אקונומיקה.

זה לא סוד שמעט מאוד אנשים יטענו אי פעם שהם נהנים לנקות אסלה, ורוב האנשים יודו בשמחה שהם שונאים אותה. עם זאת, אין צורך לחשוש מהמשימה כל כך אם אתה יודע מה אתה עושה; יעילות היא המפתח. אם תבצעו כמה צעדים פשוטים ותשתמשו במוצרים חיוניים, ניקוי האסלה באמת ישתלם, והאסלה שלכם תיראה מבריקה להפליא תוך זמן קצר.

הדרך הטובה ביותר לנקות אסלה היא להשתמש במוצר המיועד במיוחד לניקוי אסלות, כמו אקונומיקה DOMESTOS. ניקוי האסלה באופן קבוע מקל על הניקוי, מכיוון שקשה יותר להסיר כתמים כשהם ישנים.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

מה תצטרך לנקות אסלה

שמור כמה כפפות חד פעמיות, מברשת אסלה, מנקה השירותים לבחירתך (אנחנו אוהבים אקונומיקה עבה של DOMESTOS), כמה מגבות נייר או מטליות או ספוגים חד פעמיים אחרים. עדיף להשתמש בספוג או מגבת שתוכלו לזרוק לאחר השימוש - לא רוצים לעשות שימוש חוזר בספוג מהאסלה באזור אחר בבית.

נקה את האזור סביב האסלה

כדי להקל על העבודה, מומלץ להתחיל בכך ששום דבר לא יפריע לכם בזמן שאתם מקרצפים את האסלה – אז הסר את כל החפצים על או מסביב לאסלה. זה גם אומר ששום דבר לא יתלכלך בטעות אם מי האסלה יתיזו מחוץ לאסלה - אתה מנקה את האסלה כדי להיפטר מחיידקים, לא כדי להסתכן בהעברתם לחפצים אחרים.

נקה את החלק החיצוני של האסלה

בעזרת מברשת אסלה או מטלית
מרחו מעט חומר ניקוי לשירותים בחלק הפנימי של השפה והתחילו לקרצף, בעזרת מברשת אסלה או מטלית.

באמצעות מים חמים בלבד, אתה יכול לבצע ניקוי ראשוני ראשון על ידי ניגוב כל לכלוך חיצוני עם מטלית. בעזרת מנקה לשירותים, רססו את החלקים החיצוניים, כגון המיכל והידית, ונגבו אותם. עברו למכסה האסלה ולחלקים החיצוניים של הקערה.

אל תשאירו חלקים גם אם הם נראים נקיים - הם כנראה לא, מכיוון שלא כל הלכלוך והחיידקים יהיו גלויים. אל תזניח את המושב, שכן זה המקום שבו אנשים באים במגע עם האסלה; לוודא שהוא נקי במיוחד.

כיצד לנקות את קערת האסלה

החלק החיצוני של אסלת האסלה אמור להיות נקי ורענן עד עכשיו, אך כשמדובר בניקוי פנים האסלה, כדאי לבחור בחומר ניקוי מיוחד לשירותים שנועד להאיר שוב את האסלה תוך הסרת כתמים ומשקעי מינרלים. בחר בגישה מלמעלה למטה, החל עם שפת האסלה תחילה.

מרחו מעט חומר ניקוי לשירותים בחלק הפנימי של השפה והתחילו לקרצף, בעזרת מברשת אסלה או מטלית. זכור שייתכן וחלק ממנקי האסלה יצטרכו להשרות לזמן מה, אז הקפד לקרוא את ההוראות כדי לדעת כמה זמן אתה יכול לחכות כדי לעבור לקרצוף החלק הפנימי של קערת האסלה.