מה לעשות אם המדיח שלך לא מנקה כלים כמו שצריך?

לפעמים מדיח הכלים שלך לא מנקה כלים כמו שצריך כי הוא לא נקי בעצמו
לפעמים מדיח הכלים שלך לא מנקה כלים כמו שצריך כי הוא לא נקי בעצמו!

בעיות במדיח כלים הן כאב, אבל לא תמיד צריך לקרוא לאיש מקצוע.

האם המדיח שלך לא מנקה כלים כמו שצריך? חלקנו היו נאבקים לחיות ללא מדיח הכלים המהימן שלנו - מכשיר ביתי מועדף שחוסך לנו זמן ומאמץ.

זו הסיבה שכאשר מתחילות לצוץ בעיות במדיח הכלים, זה יכול להיות קצת סיוט. פתאום צריך לשטוף כלים ביד שוב לא אידיאלי, במיוחד כשאתה עסוק. למרבה המזל, מדיח כלים שאינו מנקה כראוי ניתן לפתור בקלות.

ניקוי מדיח הכלים שלך פעם בחודש יעזור לשמור על הפעלתו ביעילות. רוקנו את מדיח הכלים שלכם, שימו קנקן חומץ לבן על המדף התחתון והפעילו את המכונה על כביסה חמה.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

בעיות נפוצות במדיח כלים

כאשר משתמשים בהם מדי יום לניקוי סירים מלוכלכים מאוד וכלים מלוכלכים, אין זה פלא שמדיחי הכלים הקשים שלנו עלולים להתקלקל מדי פעם.

המדיח שלך לא מנקה כמו שצריך? האם המדיח שלך משאיר שאריות על הכלים? זה כואב, אבל החדשות הטובות הן שלא תמיד צריך לקרוא לאיש מקצוע. להלן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר וכיצד לתקן אותן.

  • מדיח כלים משאיר שאריות על הכלים

אם המדיח שלך לא מנקה 100% משאריות המזון מכלי המטבח שלך, יש כמה דברים שיכולים לקרות. האם אתה מעמיס על המכונה שלך? חשוב להשאיר רווח בין הפריטים לניקוי מיטבי.

זה גם חיוני לגרד כל שאריות מזון לתוך פח הקומפוסט שלך לפני העמסת כלי מטבח למדיח הכלים, מכיוון שזה עלול לסתום את המסנן ולהפחית את כוח הניקוי של המדיח שלך. שימוש בחומר ניקוי טוב חיוני גם לניקוי יעיל - אנחנו אוהבים אבקת כלים וטבליות אוטומטיות של Sunlight.

  • מדיח כלים משאיר שאריות לבנות
האם המדיח שלך לא מנקה כלים כמו שצריך
האם המדיח שלך לא מנקה כלים כמו שצריך?

האם אתה גר באזור מים קשים? מרבצי המינרלים הנמצאים במים קשים עלולים להשאיר סרט לבן או כתמים על הכלים לאחר ניקוים. זה לא מסוכן, אבל זה מכוער, ועלול לדרוש חומר שטיפה מיוחד.

למדיח כלים שמותיר שאריות לבנות, הוסף חומר שטיפה מסחרי בעת טעינת המכונה שלך. זה ימנע היווצרות שאריות במהלך מחזור השטיפה האחרון. אם אתה משתמש בטבליות לשטיפת כלים של Sunlight עם מים קשים מאוד, אנו ממליצים להוסיף מלח לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

  • המים לא מתנקזים

אם המדיח שלך לא מנקז את המים המלוכלכים, יכול להיות שיש לו מסנן חסום. עיין במדריך שלך ואתר את המסנן (זכור לכבות את המכונה בחשמל ולנתק את המים). הוציאו אותו, שטפו אותו מתחת לברז ותן לו לשפשף היטב.

כדאי לעשות זאת באופן קבוע - בערך פעם בחודש - כדי למנוע חסימות. בעיות ניקוז יכולות להיות גם בגלל כיור מטבח חסום, אז אולי הגיע הזמן להגיע אל הבוכנה!

שלבים למדיח כלים נקי

לפעמים מדיח הכלים שלך לא מנקה כלים כמו שצריך כי הוא לא נקי בעצמו! הנה הדרך הטובה ביותר למדיח כלים נקי:

1. הסר את כל הצלחות, הסירים וכלי המטבח מהמדיח

2. מניחים במדף התחתון מיכל (ניתן למדיח כלים) של חומץ לבן מזוקק

3. הפעל עומס ריק חם

4. משאירים לייבוש באוויר

5. אפשר גם לנקות את זרוע הריסוס. כל שעליך לעשות הוא להסיר את הזרוע (עיין במדריך שלך עבור הדרך הטובה ביותר לעשות זאת), הסר כל פסולת ונקה אותה עם מי סבון חמים.

חומץ מזוקק לבן הוא מבטל ריחות טבעיים ומחטא, כך שאם המדיח שלך אינו מנקה כמו שצריך או פולט ריחות לא נעימים, שטיפת חומץ חמה אמורה להשאיר אותך עם מדיח כלים נקי ונוצץ שמוכן לפעולה תוך זמן קצר.

שלבים מרכזיים

  • גרדו שאריות מזון לתוך פח האוכל או ערימת הקומפוסט לפני הטעינה
  • השתדלו לא למלא יתר על המידה את מדיח הכלים
  • השתמש בחומר ניקוי אמין שמנקה במהירות וביעילות
  • האם אתה גר באזור מים קשים? ייתכן שיהיה עליך להוסיף חומר שטיפה
  • נקה את מדיח הכלים שלך באופן קבוע