כולנו אוהבים קצת לעשות DIY מדי פעם, וצביעה מחדש של ארונות מטבח או אפילו צביעת ארונות מטבח בהתזה יכולה להיות פעילות מהנה שהיא די פשוטה ונותנת תוצאות נהדרות. במאמר זה, אנו נותנים כמה טיפים מובילים לצביעת ארונות מטבח בבית, המאפשרים ללכלך את הידיים תוך הקפדה על יצירת המטבח בדיוק הרצוי.

צביעת ארונות מטבח

קודם כל, כשמדובר בצביעת ארונות מטבח חשוב להיות מוכנים. חקרו ביסודיות, לא רק את סוג הצבע שבו אתם הולכים להשתמש, אלא גם את סוג החומרים והמשטחים שעליהם תמרחו אותו מכיוון שזה באמת יכול להשפיע על הגימור. עבור ארונות מטבח עשה זאת בעצמך שהכנתם בעצמכם, זה אמור להיות פשוט יחסית, אבל אם קניתם אותם מוכנים מראש, בדקו את הוראות היצרן או בחנות שבה קניתם אותם.

כשמדובר בצביעת ארונות מטבח חשוב להיות מוכנים
קודם כל, כשמדובר בצביעת ארונות מטבח חשוב להיות מוכנים.

כשזה מגיע לאופן צביעת ארונות מטבח, חשוב גם לאסוף את כל הכלים שאולי תצטרכו. זה כולל:

  • נייר לכיסוי חללי עבודה
  • נייר שיוף
  • רולר באיכות טובה
  • מברשות קטנות יותר לפרטים
  • צבע או ספריי צבע בצבע לבחירתך

צבע ארונות מטבח

לאחר שהבנתם את המשימה שלפניכם ואספתם את כל הכלים הדרושים לכם, הנה השלבים העיקריים שיש לבצע כדי לצבוע ארונות מטבח:

  • שלב 1: כסה את כל האזורים שאינך מתכוון לצבוע בנייר והדבק אותו עם מסקינטייפ כדי להבטיח קצה מסודר. השתמש בנייר דבק כדי לכסות כל פרט אחר שאינך רוצה לצבוע, כגון ידיות או גימורי מתכת.
  • שלב 2: הסר את כל המגירות, ואם אפשר, גם את חזיתות הארון. זהו אחד הטיפים הטובים ביותר לצביעת ארונות מטבח בעשה זאת בעצמך מכיוון שהוא יוצר גימור הרבה יותר מקצועי. אף אחד לא צריך לדעת שעשית את זה בעצמך אלא אם כן, כמובן, אתה רוצה להראות את כישורי ה-DIY המרשימים שלך!
  • שלב 3: אם אתם צובעים ארונות מטבח למינציה, שטפו כל שומן עם חומר ניקוי איכותי, כמו Handy andy, ולאחר מכן שייפו את פני השטח לפני כן. זה יאפשר לצבע לשקוע במתן תוצר סופי חלק יותר. אתה לא צריך לשייף לעץ חשוף, פשוט תן לו פעם אחת.
  • שלב 4: צבע, צבע, צבע. זה עשוי להימשך מספר ימים בהתאם לגודל המטבח שלך. כשמדובר ברעיונות טובים לארונות מטבח לצביעה, אין דבר שאנו ממליצים יותר מאשר לקחת את הזמן שלך. אם אתם עושים עבודה טובה, אין צורך לעשות זאת לעתים קרובות במיוחד, אז לכו בקצב קבוע, השאירו את החדר מאוורר היטב וקחו הפסקות בכל פעם שנדרש.

אלה הכלים שאתה צריך והשלבים שיש לבצע כשזה מגיע לצביעת ארונות מטבח. ליקוי צבע חדש יכול לעשות את כל ההבדל למטבח ישן יותר, אז בחרו את הצבע שלכם בחוכמה וקחו את הזמן שלכם. לאחר שהכל יסתיים אתה יכול לשבת בחיבוק ידיים וליהנות מההנאה של פרויקט עשה זאת בעצמך, עשוי היטב!