איך מכינים דירה למסיבה.

מסיבה טובה היא מקור לא רק להרבה רגשות חיוביים
מסיבה טובה היא מקור לא רק להרבה רגשות חיוביים, אלא גם לפסולת ולזבל.

מיכל מייעץ מה לעשות לפני המסיבה כדי שתוכל ליהנות רק אחר כך

ראש השנה, יום הולדת או מסיבת בית רגילה - מסיבה מהנה בבית היא ההזדמנות המושלמת לשוחח עם חברים בקבוצה גדולה יותר או לפגוש אנשים שאנו רואים בתדירות נמוכה יותר. אני אוהב את זה מאוד. ולמרות שהזמנים שבהם יום ההולדת השמונה עשרה היו תרומה תכופה לשיפוץ הדירה (מי עדיין זוכר אותה?) חלפו מזמן, מפגש חברתי בקבוצה גדולה יותר מהווה עדיין סיכון מוגבר לסוגים שונים של אובדנים בדירה, מכתמים על השטיח ועד פריטים שבורים. לכן כדאי להתכונן מעט לפני האירוע. ואני לא מדבר רק על אוכל, שתייה וקישוטים. מדובר גם על הכנת הדירה עצמה. כפי ש? ראה בעצמך למטה.

אנשים רבים ממליצים על סכו"ם, צלחות וכוסות פלסטיק לאירועים כדי לחסוך לעצמכם כביסה, אבל זה פתרון מאוד לא אקולוגי. אם יש לכם מדיח כלים וטבליות טובות, כמו Sunlight All In 1, שטיפה לא תהיה דורשת עבודה, אבל בהחלט חסכונית יותר וטובה יותר לאיכות הסביבה.
איך שוטפים את הכלים?

רצפה יקרה

יש לי רצפת עץ בדירה שלי שקל לשרוט אותה. זה מאוד מפריע לי, כי חבל, ומצד שני - האורחים במסיבה לא מתבקשים לחלוץ נעליים. הרגל כזה. למרבה המזל, יש דרכים לעשות זאת:

  • עץ, לכה מבריקה: לפני האירוע יש להגן עליו באמולסיה מבריקה.
  • עץ, בלכה מט: כמו לעיל, אך השתמשו באמולסיה מט.
  • משומן: מכסים אותו בשכבה דקה של שעווה על בסיס מרכיבים טבעיים.

אנחנו מחביאים חפצים ודברים יקרי ערך

אם אתם מארגנים מפגש אינטימי עם קבוצה קטנה של החברים הקרובים ביותר שלכם, למעשה אינכם צריכים לעשות יותר מדי. עם זאת, אם אתם מתכוונים לארח קבוצה גדולה יותר – כדאי לקבור חפצים שונים הניתנים לשבירה בקלות. במקרה ש. כך תמנעו ממצבים ורגשות לא נעימים. במיוחד אם ילדים צריכים להיות נוכחים.

שטיחים יקרים

השטיח אינו האורח הטוב ביותר של המסיבה. האורחים יכולים למעוד עליו וקל לקבל עליו כתמים. במיוחד יין אדום. לכן, כל עוד זה לא בעייתי מדי, כדאי להפשיל את השטיח לפני המסיבה ולהחביאו מאחורי הארון. אם השטיחים קטנים, אפשר להשאיר אותם ואז לשטוף אותם, או לשים אותם.

מכסים את הספות

מיכל מייעץ מה לעשות לפני המסיבה כדי שתוכל ליהנות רק אחר כך
מיכל מייעץ מה לעשות לפני המסיבה כדי שתוכל ליהנות רק אחר כך.

אני זוכר היטב כשבמסיבה האחרונה של החברה חמקה לה כוס יין אדום מהיד. תוכנו הגיע בסופו של דבר על הספה. עם זאת, פעולת חילוץ מהירה מנעה בעיה גדולה יותר ולא היה זכר לתקלה. בעתיד, כדי למנוע מצבים מסוג זה, תוכלו לכסות את הספות והכורסאות בסדין או בשמיכה ישנה. במיוחד לאירועים גדולים. זה לא נראה אסתטי, אבל הוא מגן על הכיסוי מפני יין, בירה ונוזלים אחרים.

מגבות נייר

גליל מגבות נייר, מלבד סודה לשתייה, הוא אחד מבעלי הברית הגדולים במאבק בלכלוך. זה מושלם גם למסיבה - ניתן להשתמש במגבות כדי לאסוף שאריות מזון, לנגב או לייבש כתם משתייה שנשפכה. כדאי להחזיק אותו במקום נוח - ליד שולחן או מקום עם אוכל ושתייה.

ילדים קטנים על הסיפון

כבר כמה שנים שילדי חבריי ומכריי אורחים קבועים בכל האירועים שלי. כדאי לקחת אותם בחשבון בעת ארגון אירוע. אם יש לכם חפצים חדים או חפצים שקל לבלוע שוכבים בבית, עדיף להחביא אותם. אם הענפים כבר הולכים אבל עדיין קטנים מאוד - שקלו לאבטח את המגעים. ילדים גדולים יותר בוודאי יעריכו את שולחן החטיפים הנפרד במיוחד עבורם.

שקיות אשפה

מסיבה טובה היא מקור לא רק להרבה רגשות חיוביים, אלא גם לפסולת ולזבל. שווה להתכונן לזה ולחסוך לעצמך זמן. במקום להשתמש בשקיות קטנות או בשקיות נייר כסף, קנה שקיות גדולות (למשל 80 ליטר). הם מרווחים, כך שלא תצטרכו ללכת למצנח או לפח בחוץ חמש פעמים. הם גם עמידים יותר מתיקים רגילים, כך שיש פחות סיכון שהם יפרצו ותלכלך שוב את הרצפה.

מסיבה טובה היא רק אנשים. עם זאת, כדאי להקפיד על כמה פרטים שבזכותם זה יתאפשר ללא מצבים לא נעימים. אגב, תחסכו לעצמכם ניקוי לאחר סיום.