שהקוורץ יהיה איתך: איך מנקים משטחי עבודה מקוורץ

כשמדובר ללמוד כיצד להסיר כתמי מים ממשטחי קוורץ
כשמדובר ללמוד כיצד להסיר כתמי מים ממשטחי קוורץ, השיטה הקלאסית הזו היא הטובה ביותר.

אל תתנו למשטחי השיש הלבנים שלכם ללכת לצד האפל - למדו איתנו כיצד לנקות משטחי עבודה מקוורץ.

שלבים מרכזיים

 • השתמש במטלית מיקרופייבר רכה ולא שוחקת כדי לנגב יבש את משטחי העבודה שלך מקוורץ.
 • שטפו את המשטח עם מטלית טבולה במים חמים וכמה טיפות של נוזל כביסה עדין.
 • השתמש במטלית מיקרופייבר יבשה כדי להבריק את הקוורץ לברק גבוה.
 • לניצוץ נוסף, ערפל קלות את הקוורץ במים חמימים וחזור על פעולת הליטוש עם המטלית היבשה.

זה יכול להיות שמש או ענן בחוץ, אבל עם משטחי קוורץ נקיים הבית שלך ירגיש מבריק כל השנה. ניקוי קוורץ הוא גם פשוט וגם משביע ברגע שאתה יודע איך להשיג את הברק הזה בדיוק כמו שצריך. למד לשמר את החומר האלגנטי והעמיד הזה על ידי שליטה בהכל מהיסודות של איך להסיר כתמי מים ממשטחי עבודה מקוורץ ועד לגמר.

תוהים איך להבריק משטחי קוורץ לברק איכותי? צחצחו עם מטלית יבשה בתנועות סיבוביות חזקות עד לבוהק!

כיצד לנקות משטחי קוורץ: תהליך איתן

אל תתנו למשטחי השיש הלבנים שלכם ללכת לצד האפל - למדו איתנו כיצד לנקות משטחי עבודה מקוורץ
אל תתנו למשטחי השיש הלבנים שלכם ללכת לצד האפל - למדו איתנו כיצד לנקות משטחי עבודה מקוורץ.

מוכן להתחיל לנקות את משטחי הקוורץ שלך? כך:

 1. השתמש במטלית יבשה כדי לנגב קלות את הקוורץ שלך. סביר להניח שיש מעט פסולת רופפת על משטחי המטבח שלך, אשר ייהנו מניקוי אבק קל. זה חיוני בכל הנוגע לניקוי משטחי עבודה מקוורץ, שכן המטלית היבשה תסיר בעדינות כל דבר שעלול להזיק או להפריע להברקת הקוורץ מאוחר יותר.
 2. לשטוף עם מטלית טבולה במים חמים וכמה טיפות של נוזל כביסה עדין. קוורץ הוא חומר גמיש במיוחד המתאים באופן אידיאלי למטבח, אך עדיין תצטרך להשתמש במים חמימים כדי לחתוך ביעילות את שומן פני השטח. כמה טיפות של נוזל כביסה באיכות טובה יסייעו בפירוק רוב הנזילות הנפוצות במטבח.
  • הערה: לחומר טבעי ויפה כמו קוורץ, עדיף להשתמש בנוזל כביסה עם כמה שפחות כימיקלים, כמו ניטרלי 0% .
 3. עבדו את הבד על הקוורץ בתנועות סיבוביות הדוקות. כשמדובר ללמוד כיצד להסיר כתמי מים ממשטחי קוורץ, השיטה הקלאסית הזו היא הטובה ביותר. בשילוב עם נוזל כביסה עדין, ניתן לנגב בקלות כתמי מים פשוטים יחד עם שאר הבלגנים הנפוצים במטבח.
 4. השתמשו במשחה של סודה לשתייה ומים חמים לשאריות שהתייבשו. במקום להסתכן בנזק על ידי גירוד בקוורץ כדי להסיר שפיכות עקשניות יותר, ערבבו תמיסה של סודה לשתייה ומים חמימים כדי לפרק בעדינות את הבלגן. שוב, השתמש במטלית רכה ולא שוחקת כדי לעבוד בעדינות את התמיסה לתוך הכתם. זה יעבוד באותה מידה אם אתה מחפש איך לנקות שיש בחדר האמבטיה.
 5. לכתמים עקשניים יותר, השתמשו במעט חומץ לבן ומיץ לימון. אם סודה לשתייה אינה בהישג יד, קורטוב של חומץ לבן מזוקק יעשה באותה מידה. מערבבים עם מעט מיץ לימון כדי לדלל את ריחו החזק; החומציות משני המרכיבים תחדור לרוב שפיכות המטבח הנפוצות.
  • הערה: שיטה זו שימושית במיוחד כאשר אתה צריך לדעת כיצד לנקות משטחי קוורץ לבנים שעלולים להיראות מוכתמים יותר מדפוסי צבע אחרים.
 6. השתמש בחומר ניקוי אנטיבקטריאלי בעת ניקוי משטחי קוורץ כדי להילחם בחיידקים. בין אם אתם מכינים בשר או ירקות על הקוורץ שלכם, המשטחים שלכם עוברים בלאי רב ויכולים להיחשף לשפע של חיידקים. ניקוי קבוע שלהם עם חומר ניקוי אנטיבקטריאלי, כגון cif, יכול לעזור להסיר כתמים עקשניים נוספים ולספק הגנה אנטיבקטריאלית חשובה במטבח שלך. מצא השראה נוספת כיצד לנקות קוורץ ולהגן על משטחי המטבח שלך מפני זיהום צולב עם עצות היגיינה ובטיחות למטבח המובילות האלה.
 7. הגן על משטח הקוורץ שלך על ידי שימוש בטוח. חלק מניקוי משטחי קוורץ הוא שמירה על הגימור היפה של המינרל הטבעי הזה. למרות שהוא גמיש להפליא, קוורץ אינו עמיד לחלוטין בחום. השתמשו תמיד במחצלת חסינת חום או בכותונת כאשר מניחים כלים חמים ישירות מהתנור והימנעו מהנחת פלטות או מכשירי חשמל שמייצרים יותר מדי חום ישירות על משטחי העבודה הקוורץ שלכם.

תפוס את בד המיקרופייבר הזה ובואו להחזיר קצת ניצוץ להרפתקאות המטבח שלך!

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?