לעולם לא תצטרך שוב לשפשף סיר שרוף עם העצות האלה

גיליתי עצות מועילות כיצד לנקות סיר שרוף עם גוגל
אל דאגה, גיליתי עצות מועילות כיצד לנקות סיר שרוף עם גוגל.

האוכל נדבק לך בסיר? אל דאגה, גיליתי עצות מועילות כיצד לנקות סיר שרוף עם גוגל.

האם קרה לך תקרית במטבח והאוכל שלך נשרף בסיר או במחבת? קילוף מזון מסיר יכול לקחת זמן רב אם אתה משתמש רק במים חמים ובחומר ניקוי. במאמר זה אנו מראים לך כיצד לנקות סיר שרוף כדי להקל על חייך.

האם אתה רוצה לדעת איך לנקות שומן שרוף מהמחבתות שלך בקלות? מנקה ג'ל אקטיבי Cif הוא חומר הניקוי האידיאלי לטיפול בכתמי מזון שנתקעו על הכלים שלך. קרא תמיד את תווית ההוראות לפני השימוש במוצר, ונגב עם ספוג רך או מגבת מטבח. חזרתי על ההליך כמה פעמים שצריך.

איך מנקים סיר שרוף מבפנים

אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר לנקות סיר שרוף היא באמצעות ג'ל אקטיבי של Cif, המשמש לניקוי שומן שרוף מהמחבתות. ההליך פשוט. בצעתי את השלבים הבאים:

  1. שים את חומר הניקוי בתוך הסיר השרוף.

  2. מלאו את הסיר במים חמים והניחו למוצר לפעול במשך כמה דקות.

  3. שוטפים ובעזרת ספוג מסירים את שאריות המזון שנתקעו. אתה תראה שהם יורדים בקלות.

  4. שטפו את הסיר כרגיל.

איך לנקות סיר שרוף עם חומץ

איך לנקות סיר שרוף עם חומץ
איך לנקות סיר שרוף עם חומץ.

כדי לדעת איך לנקות סיר אלומיניום שרוף או איך לנקות סירי נירוסטה עם חומץ, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לשפוך סילון חומץ בבסיס הסיר. מוסיפים כף מלח ומניחים את הסיר על האש עד לרתיחה, למשך 10 דקות. לאחר שהזמן הזה חלף, מסירים את הסיר מהאש וממתינים שהחומץ יתקרר. הסר שאריות מזון עם ספוג רך כדי למנוע שריטות של פני הסיר. אם האוכל שנתקע לא יורד לגמרי, חזור על הפעולה פעם שנייה.

איך להוציא סוכר שרוף מהסיר

ישנן שיטות רבות להוצאת סוכר שרוף מסיר. נסו למלא את הסיר במים ולהניח אותו על האש עד שהסוכר מדולל וניתן להסיר אותו בקלות. אם זה לא עובד, בצע את אותו הליך, הפעם הוסף 0.25 כוס חומץ למים.

איך להישרף מסיר עם סודה לשתייה

טריק נוסף שלא מצליח לנקות סיר שרוף הוא להשתמש בסודה לשתייה. מפזרים סודה לשתייה על תחתית הסיר השרוף שלך, מכסה את כל פני השטח. לאחר מכן מוסיפים כף מים ומניחים את הסיר על האש. ברגע שזה רותח, השאירו אותו למשך 5 דקות ואז כבו את האש. מורידים את הסיר מהאש, מחכים שיתקרר ובעזרת ספוג רך או מגבת מטבח מסירים את שאריות האוכל בקלות.

עכשיו אחרי שקראתם את המאמר הזה, אתם לא צריכים לדאוג בכל פעם שאוכל נדבק לכם בסיר. הפתרון פשוט מאוד ונמצא בידיים שלכם. הידעתם שאפשר להשתמש במסירי שומנים לניקוי כתמים על קירות ומשטחים אחרים? אל תפספסו את הטיפ הזה או הפסיקו לקרוא את המאמר שלנו על איך לרפא סיר לפני השימוש בו. לטיפים נוספים, בקר במדור ניקוי המטבח שלנו.

השתמש בג'ל אקטיבי של Cif כדי להסיר שאריות מזון שנתקעו בסירים שלך. נקו תמיד את הסירים עם ספוג רך או מגבת מטבח, כדי לא להרוס את החומר. אתה יכול להשתמש בחומרי ניקוי טבעיים כמו חומץ לבן וסודה לשתייה כדי להסיר מזון דביק מהסירים שלך.