איך להסיר ריח מהנעליים?

וזו דרך ממש זולה להיפטר מהריח
לרוב הוא ספוג בבולם ריחות, וזו דרך ממש זולה להיפטר מהריח.

הנעליים שלך מריחות? קרא את 8 העצות האלה כיצד להסיר ריחות מהנעליים שלך ולשמור אותם טריים.

נעליים מסריחות הן דבר לא נעים, ואם צריך להכניס אותן לביקור, הן לרוב מביכות. אבל זה לא חייב להיות ככה. ייתכן שהריח בנעליים אינו מהווה בעיה קבועה. רק לדעת איך להיפטר מזה. להלן שמונה דרכים להשיג זאת.

שטיפת הנעליים שלך היא אחת הדרכים להחזיר את הטריות שלהן. ודאו שניתן לכבס אותם והכניסו אותם למכונת כביסה עם חומר ניקוי איכותי כמו Surf fruity fiesta.
איזה סוג של חומר ניקוי אתה מעדיף?

למה נעליים מסריחות?

נעליים בדרך כלל מתחילות להריח כאשר זיעה מצטברת בהן לזמן מה. בנעליים רטובות משגשגים חיידקים שמפרקים זיעה ויוצרים ריח. אז זה לא פלא שנעליים מתחילות להריח עם הזמן. ומה אם נתאמן בהם!

איך להיפטר מהריח בנעליים
איך להיפטר מהריח בנעליים.

כמה מהר הריח מתחיל לעלות תלוי גם בחומר ממנו עשויה הנעל. אם כפות הרגליים שלכם מזיעות לעיתים תכופות, אנו ממליצים לבחור בנעליים מחומרים נושמים, כמו עור או כותנה, ולנעול סנדלים בקיץ.

איך להיפטר מהריח בנעליים

 1. יבש. נוכל לייבש את הנעליים היטב בשמש או ליד תנור החימום. החיידקים מתייבשים ומפסיקים להריח.
 2. להקפיא. אפשרות נוספת היא לשים את הנעליים בשקית ניילון ולהשאיר אותן במקפיא למשך הלילה. למחרת אנחנו מוציאים אותם ונותנים להם להתייבש באוויר. הכפור הורג את החיידקים והנעליים מפסיקות להריח.
 3. לשטוף. בהוראות היצרן נברר האם ניתן לכבס את הנעליים במכונת כביסה ולאחר מכן נעשה זאת באמצעות חומר ניקוי איכותי כמו סרף. מגוון אבקות הכביסה של סרף מגיע בריחות אקזוטיים רבים ושונים, החל מ- Fruity Fiesta ועד Hawaiian Dream, המשתחררים מהקפסולות בהדרגה כדי לגרום להן להריח ארוך. כמו כן, כדאי לשים כל נעל בשקית רשת או כרית. זה יגן עליהם במהלך הכביסה. יחד עם זאת, נוכל לכבס עם הנעליים מגבות מלוכלכות, מה שיקל על פגיעתן של נעליים מכובסות על תוף מכונת הכביסה. לאחר מכן נותנים לנעליים להתייבש באוויר.
 4. ריח. אחת הדרכים הטובות ביותר להיפטר מנעליים היא להריח אותן. למשל, נוכל להשאיר בהם קליפות לימון או ליים טריות למשך הלילה. או לשים כמה טיפות שמן אתרי, כמו לבנדר, בכל נעל ולתת לה להתייבש. שתי השיטות מבטיחות ריח נעים של הנעליים.
 5. סודה לשתייה. מרכיב זה סופג את הריח ביעילות רבה והנעליים כמעט כמו חדשות. פשוט שפכו מעט לכל נעל, תנו לה לעבוד במשך הלילה ואל תשכחו לזרוק אותה בבוקר.
 6. פסולת חתולים. לרוב הוא ספוג בבולם ריחות, וזו דרך ממש זולה להיפטר מהריח. אנחנו מרפדים כל נעל בשקית ניילון ושופכים מעט זבל לתוך הנעל. תן לזה לעבוד לילה שלם והוציא את המלטה בבוקר וזרוק אותה.
 7. מסירי ריחות. תרסיסים מיוחדים להסרת ריחות מהנעליים בדרך כלל עובדים טוב מאוד. לרוב הם מכילים אנזימים או חיידקים שסופגים את מה שגורם לריח בנעל ובכך פותרים את הבעיה.
 8. תוספות ארז. עץ ארז הוא אנטי פטרייתי באופן טבעי, ולכן הוא פועל גם נגד ריחות. שמנו מדרסים מעץ ארז לנעליים ואז הם יריחו נעים לאורך זמן.

וזה הכל. זה באמת מאוד קל להסיר את הריח מהנעליים. בפעם הבאה שהנעליים שלך מתחילות להריח, אל תעזוב אותן - נסה אחת מהשיטות האלה!

עקרונות עיקריים:

 • נתעמת עם בעיית הנעליים המסריחות – לא ניתן לריח להתפתח ולהחמיר. נשתמש באחת מהשיטות הנ"ל ונפטר מהריח.
 • אנחנו מפחיתים את הסבירות לריחות על ידי החלפת נעליים - אנחנו לא לובשים את אותו זוג כל יום. אנחנו מחליפים את הנעליים ותמיד נותנים לזוג השני להתאוורר באוויר.

רוצים עוד טיפים? צפו בסרטון ולמדו כיצד להיפטר מנעלי ספורט באמצעות חומר ניקוי:

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לכבס בגדים לבנים
 2. כיצד להסיר ריח זיעה מבגדים
 3. איך מורידים לק מהבגדים?
 4. איך לכבס את התחתונים במכונת הכביסה
 5. איך לשטוף צמר
 6. המדריך שלך לשטיפת שמיכת פוך וכרית