איך מורידים לק מהבגדים?

לאחר מכן יש לבדוק את הוראות הכביסה על הבגדים - ניתן להשתמש במסיר לק עם אצטון כדי להסיר לק מבגדים
לאחר מכן יש לבדוק את הוראות הכביסה על הבגדים - ניתן להשתמש במסיר לק עם אצטון כדי להסיר לק מבגדים, אך יש להקפיד ולבדוק קודם כל על שטח קטן.

שפכת בטעות לק על הבגדים שלך? ראה כיצד תוכל להסיר במהירות לק מבגדים עם המדריך הזה שלב אחר שלב!

כאן אנו מראים לך כיצד להסיר לק מבגדים בצורה קלה ויעילה
כאן אנו מראים לך כיצד להסיר לק מבגדים בצורה קלה ויעילה.

לק מוסיף את הטאץ' הסופי לאאוטפיט שלך ויש סגנון וצבע לכל אירוע. מכתום חזק ועד ורוד מט, מכסף מבריק ועד אדום עמוק - הלק זמין בהמון צבעים. אבל בדיוק כמו להלביש לכה את הציפורניים שלך, בדיוק כמו שמעצבן זה לקבל לק על הבגדים שלו! אם התמזל מזלך ונשפך לק על הבגדים שלך, את צריכה לדעת איך להסיר אותו במהירות כדי שתוכלי להמשיך את היום בסטייל נחמד ומוצלח.

למרות שיש היום הרבה לכות שמתייבשות במהירות, זה תמיד קצת קשה לכה ציפורניים. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאתם קצת מוכתמים בלכה הוא לפעול במהירות – ככל שמטפלים בכתם מהר יותר, כך יש לכם יותר מזל בהסרתו. כאן אנו מראים לך כיצד להסיר לק מבגדים בצורה קלה ויעילה:

אם נשפכת לק על בגדים, פעל מהר! הסר עודפי לק עם מטלית נקייה מבלי לשפשף את הכתם לתוך הבגדים. לאחר מכן יש לבדוק את הוראות הכביסה על הבגדים - ניתן להשתמש במסיר לק עם אצטון כדי להסיר לק מבגדים, אך יש להקפיד ולבדוק קודם כל על שטח קטן.

מדריך שלב אחר שלב - איך מורידים לק מבגדים?

 1. אם הכתם טרי לחלוטין, קודם כל הסר בזהירות כמה שיותר עודפי לכה. אין לשפשף, אלא לטפטף בעדינות את כתם הלכה עם מטלית נקייה.
 2. לאחר מכן בדוק את הוראות הכביסה על הבגדים. אם החומר מכיל אצטט, טריאצטט או מודקריליק, אין לנסות להסיר את הכתם עם מסיר לק כיוון שהוא מכיל אצטון. אצטון הוא ממס נוזלי שקוף ודליק ביותר שימיס את החומר שאתה מנסה לנקות. אם הוראות הכביסה ממליצות על ניקוי יבש, החזר את הבגדים לניקוי יבש בהקדם האפשרי. אם הבגדים ניתנים לכביסה ואינם מכילים אצטט, טריאצטט או מודקריליק, אפשר לנסות לטפל בכתם בעצמכם.
 3. התחל בהנחת הבגדים על מגבת ישנה ונקייה או דומה.
 4. ראשית, בצעו בדיקה על ידי קבלת מסיר לק (רצוי באמצעות כזה המכיל אצטון) על אזור קטן ופחות גלוי. לדוגמה. החלק הפנימי של השרוול או החלק האחורי של הציפורן.
 5. אם זה לא גורם לבעיות, אפשר למרוח בעדינות מעט מסיר לק על הכתם בעזרת ספוג נקי או מטלית.
 6. טפפי את כתם הלק, אך בזהירות כדי שלא תסכן שההלכה תחדור עמוק יותר לתוך סיבי הבד. עבדו מבחוץ פנימה, הזיזו כל הזמן את הבגדים לאזור נקי במגבת מתחת, כשהכתם נספג.
 7. חזור על הפעולה עד שכבר לא ניתן לראות את הכתם על המגבת שמתחתיה.
 8. שטפו בגדים במים קרים.
 9. יש לכבס כרגיל לפי הוראות הכביסה של הבגד עם ביו-טקס נוזלי.

טיפים להסרת לק מבגדים

 • לק על בגדים זה אף פעם לא כיף. אבל האם ידעת שספריי לשיער יכול לעבוד כחלופה טובה למסיר לק? זכור תמיד לעשות תחילה בדיקה על שטח קטן, ואם יש לך ספק, שאל בניקוי היבש שלך.
 • לא כל מסירי הלקים מכילים אצטון וניתן לקנות מסיר לק ללא אצטון. עם זאת, עליך להיות מודע לכך שהמרכיב העיקרי במסיר לק נטול אצטון הוא אצטיל אצטט, שהוא גם דליק מאוד, אז היזהר בעת השימוש בו.
 • אלכוהול בבית חולים הוא תרופה ביתית יעילה באופן מפתיע. נסה תחילה על שטח קטן. לאחר מכן, ניתן לקבל אלכוהול על צמר גפן ולטפוח בעדינות את הכתם. זכרו לשים את הבגדים על מגבת לבנה נקייה או על פיסת מגבת נייר שיכולה לספוג את הכתם.