שטיפת מזרון עליון - כך עושים זאת

יש לנקות מזרון רגיל ומזרן עליון פחות או יותר באותו אופן
יש לנקות מזרון רגיל ומזרן עליון פחות או יותר באותו אופן, אך במקום בו ניתן לנקות מזרון רגיל כמה פעמים במהלך חייו, מזרון עליון דורש ניקוי קבוע.

איך לכבס מזרון עליון? והאם ניתן להסיר ריחות ממזרונים עליונים בצורה קלה? קרא את המדריך שלנו לניקוי מזרון עליון.

מזרון עליון מספק נוחות נוספת במיטה שלך והוא חובה לשנת לילה טובה. למרות שמזרנים אלו מעולים למנוחה ולרווחה, ניקוי מזרון עליון יכול לצערנו להיות מעט אתגר. למרבה המזל, ריכזנו עבורכם מדריך לניקוי מזרון עליון כדי שתוכלו לשמור בקלות על המיטה שלכם נקייה וטעימה.

אין להשתמש ביותר מדי מים בעת מכתים מזרון עליון מכיוון שהוא מקשה על המזרן להתייבש. השתמש במטלית או ספוג סחוט קשה כדי לנקות את המזרן העליון.

ניקוי מזרון עליון - התחילו מוקדם

יש לנקות מזרון רגיל ומזרן עליון פחות או יותר באותו אופן, אך כאשר ניתן לנקות מזרון רגיל כמה פעמים במהלך חייו, מזרון עליון דורש ניקוי קבוע. הסיבה לכך היא שהמזרון העליון סופג קרדית אבק הבית, זיעה ולכלוך אחר כדי להגן על המזרון שמתחתיו. אז אם אתם מאלה שאוהבים ארוחת בוקר במיטה, או אולי שותים כוס מים בלילה, או שיש לכם ילד קטן שעדיין באימון שירותים, אז בקלות עלולות לקרות תאונות שמצריכות ניקוי של המזרון העליון.

מכיוון שלא ניתן לזרוק מזרון עליון סתם כך למכונת הכביסה, זה דורש מעט תכנון כאשר צריך לנקות את המזרון העליון, כי הוא חייב להספיק להתייבש כמו שצריך לפני השימוש. לכן, כדאי לסיים את זה מוקדם בבוקר כדי שלמזרון יהיה כל היום להתייבש.

איך לכבס מזרון עליון?

אם אתם רוצים להימנע לחלוטין מהטרחה של ניקוי מזרון עליון
אם אתם רוצים להימנע לחלוטין מהטרחה של ניקוי מזרון עליון, השקיעו במזרון רולר.

על ידי ביצוע המדריך שלנו, אתה יכול בקלות להסיר כתמים, חיידקים וריחות מהמזרן שלך, כך שאתה מקבל שינה נקייה ורעננה. תמיד כדאי להקפיד על הוראות הכביסה של המזרון העליון, כך שתשתמש בחומרי הניקוי המומלצים של היצרן ובשיטות לניקוי המזרון העליון. להלן תמצא מדריך כללי שניתן לשנות כך שיתאים למזרן הספציפי שלך:

קבל עצות שימושיות נוספות לניקוי, למד כיצד לנקות את המיטה צעד אחר צעד בסרטון זה:

 1. ספג כמה שיותר מהכתם עם מטלית נקייה אם הכתם רטוב. אין לשפשף את הכתם מכיוון שהוא עלול להתפשט.
 2. השתמש במהלך שואב האבק כדי לשאוב את האזור סביב הכתם ומעליו כדי להסיר אבק ולכלוך אחר מהכתם. זה מקל על הטיפול בכתם.
 3. השתמש במסיר כתמים או במעט חומר ניקוי נוזלי כגון. נייטרלים (אם יש לך רק אבקת דטרגנט אז תכין משחה סמיכה על ידי ערבוב אבקת כביסה עם מעט מים).
 4. שים את חומר הניקוי על ספוג וספוג את הכתם. אז אתה יכול לשפשף בעדינות על הכתם. המטרה היא להוציא את הכתם מהמזרן העליון מבלי להרטיב מדי.
 5. עם המלטה או ספוג סחוט טרי, כדאי להתחיל למצוץ את הסבון מהכתם. ניתן להשתמש במעט חומץ ביתי גם בתהליך זה שכן הוא עוזר להמיס קצף סבון ומסיר ריחות לא רצויים כגון. נשפך קפה או שתן מחיות מחמד.
 6. תנו למזרן העליון להתייבש באופן טבעי - פתחו דלתות וחלונות כך שהרבה אוויר צח ייכנס.
 7. יש לבדוק כתמים כאשר הכתם יבש ובמידת הצורך לחזור על התהליך מנקודה 3 (חומר ניקוי).

נקו את המזרן העליון שמריח

אם צריך לרענן מעט את המזרון העליון, ניתן לפזר שכבה עבה של סודה לשתייה על כל המזרון, ולתת לו לשבת 8 שעות ולאחר מכן שואבים את המזרון העליון נקי. סודה לשתייה סופגת מאוד ולכן קושרת לחות וריחות.

אם אתם רוצים להימנע לחלוטין מהטרחה של ניקוי מזרון עליון, השקיעו במזרון רולר. אלה מונחים על גבי המזרון העליון כשכבת הגנה דקה, וקל לשטוף אותם יחד עם הסדינים. עם זאת, הם חייבים לנסוע בכוס לפני שהם מוכנים שוב. אז לנוחות והיגיינה נוספת, השתמש במזרן רולר יחד עם המזרון העליון שלך.

 • ספג מיד את הכתם כדי שלא ישקע.
 • השתמש בחומר ניקוי נוזלי כמו נייטרל מכיוון שקל יותר לעבוד לתוך הכתם.
 • אל תשתמש ביותר מדי מים במהלך הסרת הכתמים מכיוון שיידרש זמן רב יותר לייבוש המזרן העליון.
 • הסר ריחות רעים עם סודה לשתייה.