כיצד לטפל נכון בנעלי העור שלך

השתמש בסמרטוט ניקוי רך או במברשת רכה כדי למרוח את משחת הנעליים או מוצר טיפוח העור
השתמש בסמרטוט ניקוי רך או במברשת רכה כדי למרוח את משחת הנעליים או מוצר טיפוח העור.

צ'רלי קים מפיח חיים חדשים בנעליים האהובות עליו

אני אוהב לנעול נעליים נקיות ומצוחצחות. נעלי עור מטופחות יכולות להוסיף את הטאץ' הסופי ללובשת ולתלבושת. מה שאני לא אוהב זה לנקות את הנעליים שלי. לכן בעבר נאלצתי לשלב בגדים אופנתיים עם נעלי עור מעודנות אך מלוכלכות. כדי שזה לא יקרה שוב, פיתחתי כעת את המערכת המושלמת לניקוי וטיפול בנעלי העור האהובות עליי. ואני רוצה לחלוק את זה איתך:

מתח את נעלי העור שלך באופן קבוע על עצי נעליים. זה מחליק קמטים והנעליים שלך נשארות בכושר זמן רב יותר. במקרה של מגפיים, אפשר גם להכניס עיתון מגולגל לתוך חריץ המגף כדי שלא יתעקם.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. נקו נעלי עור: כך מסירים לכלוך ולכלוך

אני מוצא שזה מועיל למתוח את נעלי העור שלי על עצי נעליים כדי למרוח את משחת הנעליים
אני מוצא שזה מועיל למתוח את נעלי העור שלי על עצי נעליים כדי למרוח את משחת הנעליים.

לפני שאתם מורחים משחת נעליים, הכרחי להסיר כל לכלוך ולכלוך. קודם כל אפשר להסיר לכלוך גס בעזרת מברשת. אם הצטבר הרבה לכלוך מתחת לסוליה, אתה יכול לגרד אותו או לשטוף אותו עם סכין קהה ישנה. לאחר מכן הרטיבו מטלית ישנה במים ונגבו שוב על הנעל כדי להסיר באמת את כל הלכלוך לפני שתתחיל למרוח קרם. השתמש במים במשורה בעת ניקוי נעלי העור שלך. בשום פנים ואופן אסור לטבול את כל הנעל באמבט מים כדי פשוט לשטוף את הלכלוך העיקש. הנעליים שלך היו מתייבשות רק לאט מאוד והחומר היה מותקף שלא לצורך ואולי אפילו מתנפח.

2. שימו את קרם הנעליים הנכון על נעלי עור

נעלי העור שלך יודו לך אם תנקי אותן בקביעות ותטפלי בהן במוצר הטיפוח הנכון
נעלי העור שלך יודו לך אם תנקי אותן בקביעות ותטפלי בהן במוצר הטיפוח הנכון.

לאחר שהסרת את הלכלוך עם מטלית לחה, תן לעור הנעליים להתייבש קודם. לעולם אל תמרחי משחת נעליים על נעלי עור שעדיין לחות, שכן הדבר עלול לגרום לפסים לבנים מכוערים שקשה להורידם. לאחר שהנעליים שלך יבשות ונקיות, זה הזמן למרוח משחת נעליים או מרכך עור מתאים. חשוב במיוחד לעשות זאת באופן קבוע עם נעלי עור. בשל העקביות שלו, משחת הנעליים חודרת היטב את העור ומרעננת מרכיבים חסרים. העור של הנעליים שלך נשאר רך ואלסטי לאורך זמן, אינו מתייבש ופחות רגיש להשפעות סביבתיות. השתמש במוצר טיפוח מתאים התואם את החומר של נעלי העור שלך ואת הצבע שלהן. תוכל למצוא מוצרי טיפוח לנעליים או בבית המרקחת או בחנות הנעליים, שם ניתן לייעץ לך לגבי טיפול מתאים. אני מוצא שזה מועיל למתוח את נעלי העור שלי על עצי נעליים כדי למרוח את משחת הנעליים. כך אני באמת יכולה להיכנס לכל פינה בעור וכל הקמטים שעלולים להיות מוחלקים. השתמש בסמרטוט ניקוי רך או במברשת רכה כדי למרוח את משחת הנעליים או מוצר טיפוח העור. פיזרו היטב את מוצר הטיפוח ועבדו אותו לתוך חומר העור בתנועות מעגליות. אם מרחת יותר מדי משחת נעליים, תוריד אותה. החלק העליון של הסוליה שלך או העקב גם יודו לך אם הם יטופלו עם משחת נעליים מדי פעם. לשים את נעלי העור שלי על עצי נעליים כדי למרוח את משחת הנעליים. כך אני באמת יכולה להיכנס לכל פינה בעור וכל הקמטים שעלולים להיות מוחלקים. תשתמש ב סמרטוט ניקוי רך או מברשת רכה למריחת משחת הנעליים או מוצר טיפוח העור. פיזרו היטב את מוצר הטיפוח ועבדו אותו לתוך חומר העור בתנועות מעגליות. אם מרחת יותר מדי משחת נעליים, תוריד אותה. החלק העליון של הסוליה שלך או העקב גם יודו לך אם הם יטופלו עם משחת נעליים מדי פעם. לשים את נעלי העור שלי על עצי נעליים כדי למרוח את משחת הנעליים. כך אני באמת יכולה להיכנס לכל פינה בעור וכל הקמטים שעלולים להיות מוחלקים. השתמש בסמרטוט ניקוי רך או במברשת רכה כדי למרוח את משחת הנעליים או מוצר טיפוח העור. פיזרו היטב את מוצר הטיפוח ועבדו אותו לתוך חומר העור בתנועות מעגליות. אם מרחת יותר מדי משחת נעליים, תוריד אותה. החלק העליון של הסוליה שלך או העקב גם יודו לך אם הם יטופלו במשחת נעליים מדי פעם.פיזרו היטב את מוצר הטיפוח ועבדו אותו לתוך חומר העור בתנועות מעגליות. אם מרחת יותר מדי משחת נעליים, תוריד אותה. החלק העליון של הסוליה שלך או העקב גם יודו לך אם הם יטופלו במשחת נעליים מעת לעת. פיזר את מוצר הטיפוח היטב ועבד אותו לתוך חומר העור בתנועות מעגליות. אם החלת יותר מדי משחת נעליים, תוריד אותה. החלק העליון של הסוליה שלך או העקב גם יודו לך אם הם יטופלו במשחת נעליים מדי פעם.

3. נעלי עור פולניות עם בד כותנה רך

עכשיו מגיע לי החלק הכי יפה בניקוי נעליים: הברקה. השתמשו במטלית כותנה רכה - זו יכולה להיות גם חולצת טריקו או מגבת תה שנזרקה. צחצחי את הנעליים שלך בתנועה סיבובית עד שהן זוהרות ככל שתרצה. נעלי העור שלך יודו לך אם תנקי אותן בקביעות ותטפלי בהן במוצר הטיפוח הנכון. הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר והעור נשאר רך ונוח. ושום דבר לא עושה רושם מסודר יותר מזוג נעלי עור מסודרות.