איך אפשר להרחיב נעליים צמודות מדי?

נעלי עור אמיתיות הדוקות מדי הן הכי קלות להרחבה
נעלי עור אמיתיות הדוקות מדי הן הכי קלות להרחבה, כי החומר הטבעי ממילא יימתח לאורך זמן.

הנעל החדשה צובטת - מה עכשיו? למד כיצד להשתמש בתרופות ביתיות פשוטות כדי למתוח את הנעליים שלך כך שתוכל ללכת ללא כאב.

זה כבר קרה לכולנו בעבר: זוג הנעליים החדש, שמתאים כל כך מושלם לחנות, מתגלה כקצת צמוד מדי בבית. זה יכול לעצבן, אבל זה לא משנה, כי בעזרת כמה טריקים פשוטים אפשר למתוח נעליים צמודות מדי כדי שיהיו נוחות ללבישה שוב.

איך אפשר להרחיב נעליים? ישנן מספר שיטות לעשות זאת. יש לך מזל במיוחד עם נעלי עור, מכיוון שבדרך כלל ניתן למתוח אותן בקלות עם כמה תרופות ביתיות.

קח את הזמן שלך בקניית נעליים ואל תמהר. נסה תמיד את שתי הנעליים והצעד אותן למעלה ולמטה כמה פעמים כדי לוודא שהן לא יצבטו.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הרחבת נעלי עור

אם הנעליים שלך צמודות מדי
אם הנעליים שלך צמודות מדי, פשוט השתמש באחד מהטריקים שלנו כדי למתוח את הנעליים.

נעלי עור אמיתיות הדוקות מדי הן הכי קלות להרחבה, כי החומר הטבעי ממילא יימתח לאורך זמן. עם זאת, אם אתה רוצה ללכת בקלות על בהונותיך, אתה יכול להאיץ את התהליך הזה כדי להרחיב את הנעליים שלך. תרופות ביתיות אלו מתאימות לכך:

  • לבשו זוג גרביים עבות, החליקו את הנעליים והשתמשו במייבש כדי לחמם את הנקודות הצפופות. לאחר מכן הזיזו את הרגליים קדימה ואחורה למשך מספר דקות.
  • הרטיבו קצת עיתון ומלאו בו את הנעל כך שהיא עדיין תישאר בצורתה. תן לנייר להתייבש. בוצע - יש למתוח מעט את הנעל.
  • ממלאים שקית מקפיא במים כך שייכנס בדיוק לתוך הנעל והנח את הנעל במקפיא למשך הלילה. למחרת בבוקר, הניחו לשקית להפשיר לזמן מה ואז הוציאו אותה.
  • תפוחי אדמה גולמיים הם גם תרופה ביתית פשוטה להרחבת נעליים הדוקות מדי. הכניסו לנעל האמורה תפוח אדמה גדול, נא ומקולף למשך הלילה והוציאו אותו למחרת. תפוח האדמה גם ירחיב את הנעל וגם יסיר ריחות עזים בו זמנית.

הרחבת נעלי בד

מתיחה של נעלי בד זה קצת יותר קשה. לא חום ולא לחות יכולים לעזור כאן. אתה יכול לנסות למתוח נעלי בד עם עץ נעליים מתכוונן. לאחר שהכנסת את המותחן בחוזקה לתוך הנעליים, סובב את בורג הכוונון כך שהנעל תימתח לאורך או ברוחב לפי הצורך. לאחר כשעתיים הופכים עוד קצת. חזור על התהליך עד שתשיג את הרוחב והנוחות הרצויים של הנעל. עם זאת, אל תגזימו, או שאתם מסתכנים בקריעת הבד.

פתח את הנעליים שלך

אם נעלי העור או הבד שלך הן זוג איכותי מאוד, עדיף למומחה להרחיב את הנעליים. זה יכול להבטיח שהנעליים שלך לא ייפגעו במהלך תהליך המתיחה.

אם הנעליים שלך צמודות מדי, פשוט השתמש באחד מהטריקים שלנו כדי למתוח את הנעליים. לאחר מכן תוכל לצאת שוב לטיול בנוחות רבה וללא כאבים.

  • ניתן למתוח בקלות נעלי עור בעזרת תרופות ביתיות שונות
  • נעלי בד ניתן להרחיב עם עץ נעליים
  • אם הנעליים שלך הן זוג מאוד איכותי, עדיף למתוח אותן על ידי איש מקצוע כדי לא לפגוע בהן