כיצד לנקות את מגהץ הוופל שלך.

לעולם אל תנסה לנקות את מגהץ הוופל שלך תחת מים זורמים או עם מטלית רטובה מאוד
אזהרה: לעולם אל תנסה לנקות את מגהץ הוופל שלך תחת מים זורמים או עם מטלית רטובה מאוד.

צ'רלי קים חושף את המתכון הסודי שלו

אני אוהב וופלים. אחד מחפצי הבית הראשונים שקניתי בזמן הלימודים היה מגהץ וופל. אחר הצהריים טיפוסי של שבת בילדותי היה ריח של וופלים טריים - קראנו להם עוגת ברזל. בכל פעם שאני מרגישה נוסטלגיה היום, אני זורקת את ברזל הוופל שלי ומזמינה כמה חברים לוופלים טריים. גם הניקיון כבר לא מהווה בעיה. יש לי מערכת פשוטה לניקוי מגהץ הוופלים שלי במהירות ובקלות:

מכירים כבר מוצרי דור שביעי? בין אם חומרי ניקוי, חומרי ניקוי לכל מטרה, חומרי ניקוי לאמבטיה או שירותים - בדור השביעי הכל מורכב מ-97 אחוז מרכיבים צמחיים ומתכלה. גם המצפון הירוק שלך מנקה!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. מנקים את מגהץ הוופל כשהוא עדיין חם עם נייר מטבח

לאחר שכל הוופלים שלכם נאפו, שלפו תחילה - חשוב! - נתקו את כבל החשמל והניחו למגהץ הוופל להתקרר מעט. הדרך הקלה ביותר להסיר סימני אפייה היא כל עוד המגהץ עדיין חם. תחילה נקו את צלחות האפייה בנייר מטבח והשתמשו בהם כדי לנגב את שאריות הבצק ושאריות השומן. לאחר מכן הניחו דף נקי של נייר מטבח בין הצלחות וקצרו אותן. כל שומן שנותר נשאב. לבסוף, קחו מטלית נקייה ולחה מעט, נגבו שוב את הצלחות והניחו להן להתייבש היטב. זהירות: אל תשתמש בחומר ניקוי לניקוי צלחות האפייה. זה יכול לגרום לטעם לא נעים בפעם הבאה שאתם אופים. קרצוף חלב וגירוד חזק של סמרטוטים או חומרי ניקוי מחבתות הם גם טאבו, שעלולים לתקוף את הציפוי המונע הידבקות של הצלחות.

2. שמן צמחי מסייע בקרום עיקשים

אם שאריות האפייה כבר התייבשו, אפשר להסיר אותן בעזרת שמן צמחי: שימו מעט שמן צמחי על האזורים הקשים לניקוי ושפשפו את השמן והלכלוך בנייר מטבח. אפשר לספוג את עודפי השמן הצמחי בעזרת דף נייר מטבח שתתקע בין הצלחות. זהירות: זכור תמיד להוציא את תקע החשמל לפני הניקוי.

3. חומר ניקוי מותר לנקות את המשטחים החיצוניים

שים מעט נוזל כביסה על מטלית לחה ונגב אותו על המכסה והבסיס של מגהץ הוופלים שלך
שים מעט נוזל כביסה על מטלית לחה ונגב אותו על המכסה והבסיס של מגהץ הוופלים שלך.

אתה יכול לנקות בבטחה את החלק החיצוני של מגהץ הוופל שלך עם נוזל כביסה. שים מעט נוזל כביסה על מטלית לחה ונגב אותו על המכסה והבסיס של מגהץ הוופלים שלך. לאחר מכן תוכל לשטוף את המטלית לזמן קצר במים צלולים וקרים, לסחוט אותה ולנגב את המשטח החיצוני פעם שנייה עם המטלית הלחה מעט.

אזהרה: לעולם אל תנסה לנקות את מגהץ הוופל שלך תחת מים זורמים או עם מטלית רטובה מאוד. המים עלולים לחדור למכשיר שלך ולפגוע בו.

4. וופל ניקוי מסיר את כל סימני האפייה

שאריות אפייה עקשניות ניתן להסיר גם בעזרת וופל ניקוי כביכול, אותו תוכלו להכין בקלות: ערבבו כ-1 כף עמילן תירס או אבקת אפייה עם מים ואפו את הבלילה הזו במגהץ הוופל שלכם כרגיל. מוציאים את הוופל האפוי. לכלוך גס צריך להידבק אליו. לאחר מכן ניתן לנגב את צלחות האפייה בנייר מטבח או במטלית לחה. וופל הניקוי כמובן לא מיועד לאכילה.