שטפו את הביקיני, בגד הים וכו' כמו שצריך

בגד ים וכדומה נמצאים בשימוש נרחב
קיץ, שמש, כיף רחצה: מאיורקה ועד מיקונוס - עכשיו ביקיני, בגד ים וכדומה נמצאים בשימוש נרחב!

כך בגדי הים שלך יישארו יפים יותר למרות כלור ומי מלח

קיץ, שמש, כיף רחצה: מאיורקה ועד מיקונוס - עכשיו ביקיני, בגד ים וכדומה נמצאים בשימוש נרחב! הבד צריך לעמוד בהרבה: הוא נחשף לכלור, מי מלח וקרם הגנה מדי יום. הם חודרים אל הבד ומאמצים אותו בכל פעם שהוא נלבש. וכאשר מתייבשים בשמש, גם סיבי בגדי הים שלך נלחצים. איך ובאיזו מידה הכי כדאי לכבס את הביקיני ביד או במכונת הכביסה וכיצד תוכלו לטפל בבגדי הים שלכם כדי שלא יתבלו ויחזיקו מעמד זמן רב יותר, אנו חושפים כאן:

אתה יכול להסיר כתמי דשא וכתמים שחורים קטנים מחלוקי נחל וחול בבגדי הים שלך עם סבון מרה. במקרה של כתמים עיקשים יש להשרות את בגד הים לכמה שעות ולאחר מכן לשטוף אותו במים צלולים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. השאלה הבסיסית: לשטוף את הביקיני במכונת הכביסה או ביד?

בגדי ים זמינים במגוון רחב של טקסטיל: מפוליאסטר עם אלסטן ופוליאמיד ועד לבדי ניאופרן ובדי כותנה סרוגה. לכן, לפני שאתם לובשים אותו בפעם הראשונה, כדאי להסתכל על התווית, לפני שחותכים אותה, ולקרוא את הרכב והמלצות הכביסה. בעיקרון, בעצם עדיף לכבס את בגדי הים שלך ביד. אם ההוראות מאפשרות, אפשר גם לשים בגדי ים פוליאסטר במכונת הכביסה בתוכנית עדינה ב-30 מעלות עם כמה סיבובים עם חומר ניקוי צבעוני כמו Coral צבע אופטימלי לתת. ביקיני קרושה עשויים 100% כותנה ניתנים לכביסה במכונה ללא ספינינג. עם זאת, ניתן לכבס ניאופרן רק קר ולעולם לא במכונת הכביסה. אם הוא מלוכלך מאוד, אפשר להכין תמיסה קרה של מים וחומרי ניקוי בה משרים את חלק הניאופרן למשך 15 דקות.

2. באיזו תדירות כדאי לכבס את בגדי הים?

לשטוף ביקיני, בגד ים ושות' לפני לובש בפעם הראשונה
לשטוף ביקיני, בגד ים ושות' לפני לובש בפעם הראשונה.

כדי להבטיח שהביקיני, בגד הים או בגד הים שלך יישארו יפים כמו שהיו בהתחלה, עליך לשטוף אותם במי ברז לאחר כל יום רחצה. זה קל מאוד בכיור בחדר המלון: שטפו את בגד הים בקצרה במים קרים ושחררו אותו משאריות כלור ומלח. כמו כן, הקפד לשטוף כתמי קרם הגנה על ידי שפשוף עדין עם חומר ניקוי כגון צבע רגיש לקורל. לאחר חופשתכם (או מספר ימי רחצה אינטנסיביים) עליכם לפנק את בגדי הים שלכם בניקוי יסודי, ביד או במכונה, כפי שהוזכר לעיל.

3. לשטוף ביקיני, בגד ים ושות' לפני לבישה בפעם הראשונה:

עוד לפני שאת לובשת את בגדי הים בפעם הראשונה, כדאי לכבס אותם קצרות ביד. פעולה זו תסיר שאריות צבע וכימיקלים אחרים כגון חומרי פלסטיק ורוצחי עובש (מההובלה) בבד שעלולים לגרות את העור שלך.

4. בגדי ים ממש יבשים:

אנחנו בדרך כלל שמים את בגדי הים שלנו לייבוש בשמש - במרפסת המלון או על חבל הכביסה בבית. למרבה הצער, זה לא בסדר: השמש מלבינה במהירות את הצבעים של הפריט האהוב עליך. לכן אנו ממליצים: במקום לתלות אותם, הניחו את בגדי הים הרטובים שלכם על מגבת יבשה ותנו להם להתייבש לאט בצל החלקי. בשום פנים ואופן אסור לייבש את הביקיני ושות'. במייבש - החום חזק מדי עבור הבד.

5. כך בגדי הים שלך יישארו יפים לאורך זמן:

כדי לשמור על צורת הביקיני או בגד הים האהובים עליך לאורך זמן, כדאי לשים אותו בשקית כביסה אם תכבס אותו במכונת הכביסה. בחר תוכנית שאינה מסתובבת ודלג על מרכך הכביסה מכיוון שהוא עלול לדהות את הצבעים. בכל מקרה, הימנע מסחטת בגדי הים שלך. ככל שאתה מושך ומושך פחות וחושף את הבד לחיכוך מכני, כך הוא נשחק פחות. הנח אותו שטוח על צורתו לייבוש. אתה יכול גם להגן על בגדי הים שלך משאריות קרם הגנה על ידי מריחת קרם חצי שעה לפני שתלבש אותם.