כיצד לכבס נעלי עור מבפנים ומבחוץ

כמה נעלי עור ניתן אפילו לכבס במכונת הכביסה
איך לכבס נעלי עור זה לא קשה מדי, כמה נעלי עור ניתן אפילו לכבס במכונת הכביסה.

האם נעלי העור שלך מלוכלכות? למד כיצד לכבס נעלי עור וכיצד לטפל בהן במאמר זה!

צעדים חשובים

מלבד כביסה, גם נעלי העור שלך זקוקות לטיפול מיוחד. הנה כמה דרכים לטפל בנעלי עור:

  • אחסן נעלי עור בקופסת נעליים באזור מאוורר היטב.

  • יבש ויבש באוויר את נעלי העור שלך כל כמה שבועות כדי למנוע עובש.

  • השתמשו בשמן מינרלי או במרכך מיוחד לנעלי עור כדי להזין את העור ולהעניק לו ברק.

האם אתה מאלה הרואים בנעלי עור השקעה? נעלי עור, מלבד לגרום ללובש מראה מסודר, הן גם סוג של נעל נוחה ללבישה, חזקה ועמידה. ובכן, כמו השקעות שונות אחרות, גם נעלי עור חייבות להיות מלווה בטיפול טוב. בעזרת הטיפים שלנו כיצד לכבס נעלי עור וכיצד לטפל בנעלי עור, תוכל לשמור על נעלי העור שלך במצב מעולה.

ישנן 2 דרכים לכבס נעלי עור; ביד ובמכונת כביסה
ישנן 2 דרכים לכבס נעלי עור; ביד ובמכונת כביסה.

הכנס כמה מגבות משומשות למכונת הכביסה בעת כביסה של נעלי עור כדי שהן לא ירעידו חזק מדי במכונת הכביסה.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

כיצד לנקות נעלי עור

איך לכבס נעלי עור זה לא קשה מדי, כמה נעלי עור ניתן אפילו לכבס במכונת הכביסה. לפני ביצוע הוראות אלה לניקוי נעלי עור, זכור לקרוא את תווית הטיפול בנעל שלך.

  1. הסר את השרוכים. שטפו שרוכי נעליים משלכם אם יש לכם. אתה יכול לשטוף שרוכי נעליים ביד בדלי מים ובחומר ניקוי עדין כמו רינסו, לשפשף עד שהם נראים נקיים. ניתן גם לכבס שרוכי נעליים במכונת כביסה, אך אל תשכחו לשים אותם בשקית רשת מיוחדת למכונת הכביסה כדי להימנע מהיצמדות השרוכים.

  2. הסר לכלוך גלוי. בעזרת מברשת זיפים רכה, צחצחו את פני הנעל כדי להסיר לכלוך רופף שנדבק אליה.

  3. שטפו נעלי עור. ישנן 2 דרכים לכבס נעלי עור; ביד ובמכונת כביסה. בעזרת הידיים, אתה יכול לשפשף ספוג ספוג במים וסבון עדין או חומר ניקוי נוזלי של רינסו על כל הנעל. אל תשכח לשפשף את החלק הפנימי של הנעל. עבור הסוליה, ניתן לקרצף עם מברשת בעלת זיפים רכים. כביסה עם מכונת כביסה קלה יותר, אתה פשוט מכניס את הנעליים שלך למכונת הכביסה, ואז מגדיר את מחזור הכביסה הקצר ביותר עם הטמפרטורה הנמוכה ביותר. אל תשתמש ביותר מדי חומר ניקוי.

  4. יבש במקום מואר ואוורירי. אין לייבש נעלי עור במייבש כביסה. הנח אותו במקום שבו הוא יהיה חשוף לאור השמש, אך לא לאור שמש ישיר ותנו לרוח להתייבש.

איך לנקות נעלי עור לבנות מעט שונה מאיך לנקות נעלי עור חומות, מכיוון שנעליים לבנות נוטות להתלכלך ולהכתים בקלות רבה יותר. הנה כמה דרכים לנקות נעלי עור לבנות לפני כביסתן.

  • עם משחת שיניים: הרטיבו את האזור המוכתם על ידי ניגוב עם מטלית לחה. לאחר מכן השתמש במברשת שיניים ישנה בעלת זיפים רכים כדי לקרצף את האזור המוכתם בכמות קטנה של משחת שיניים. משחת שיניים יכולה גם להסיר שריטות. נגב עם מגבת יבשה.

  • עם סודה לשתייה או עמילן: ניתן להשתמש באבקת סודה לשתייה לניקוי כתמי שמן על נעלי עור. פזרו כמות קטנה של סודה לשתייה על האזור המוכתם, שפשפו בעדינות ואז השאירו אותו למשך הלילה. נגב עם מגבת יבשה.

שטיפת נעלי עור אינה שונה בהרבה מכביסת נעליים מחומרים אחרים, אתה רק צריך לעקוב אחר השלבים שלמעלה. למידע על טיפים לשטיפת נעליים מחומרים אחרים, עיין במאמר כיצד לנקות נעלי קנבס.