איך לנקות את השעון שלך

היזהר בשימוש במים ובמוצרי ניקוי בעת ניקוי השעון נגב את השעון שלך עם מטלית מיקרופייבר רטובה מעט במים נקיים
היזהר בשימוש במים ובמוצרי ניקוי בעת ניקוי השעון נגב את השעון שלך עם מטלית מיקרופייבר רטובה מעט במים נקיים.

בשל בלאי יומיומי, קל להדביק שעונים לאבק ולכלוך שעלולים לפגוע בברק. מאמר זה מספק עצות כיצד לטפל בשעון שלך.

טיפול בשעון בעקיפין גם מאריך את חייו, במיוחד עבור שעונים שעונדים לעתים קרובות מאוד. זה שונה עם שעונים עתיקים של מורשת שיש לנקות אותם על ידי שירות ניקוי שעונים מקצועי. לגבי השעונים העדכניים שבהם אתם משתמשים בכל יום, תוכלו פשוט ללמוד את הטיפים לניקוים ללא צורך בציוד מיוחד. עם זאת, עיין תמיד בהוראות הטיפול של היצרן לפני ניקוי השעון ובצע תחילה בדיקה קטנה ונסתרת.

כיצד לנקות שעוני נירוסטה ועור
כיצד לנקות שעוני נירוסטה ועור.

אתה יכול להשתמש בסבון כלים נוזלי עדין, כגון Sunlight clean and רך, המומס במים נקיים לשטיפת שרשראות שעונים מנירוסטה. טבלו את שרשרת השעון, ואז צחצחו אותה קלות עם מברשת שיניים ישנה לפני השטיפה וייבוש המגבת. כמובן שאתה יכול לעשות זאת רק לאחר קריאת מדריך התחזוקה של השעון שלך.

כיצד לנקות שעוני נירוסטה ועור

  • היזהר בשימוש במים ובמוצרי ניקוי בעת ניקוי השעון נגב את השעון שלך עם מטלית מיקרופייבר רטובה מעט במים נקיים. אל תתנו לשום נוזל להיכנס לתנועת השעון.

  • במידת האפשר, הסר את שרשרת השעון מנירוסטה. טבלו את שרשרת הנירוסטה בתמיסה של סבון כלים נוזלי מעורבב במים חמימים. צחצחו קלות עם מברשת שיניים ישנה אם השרשרת ממש מלוכלכת. שוטפים במים נקיים ומייבשים במגבת רכה.

  • את רצועת העור הניתנת להסרה ניתן להבריש באמצעות תערובת של מים חמימים ומעט חומץ לבן. זכור, בדוק תחילה את הנוזל הזה על שטח קטן.

  • בנה מחדש את השעון שלך!

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

דואג לשעון שלך

מלבד ניקוי השעון שלכם, עליכם להבין גם כיצד לטפל בשעון שלכם כדי למנוע הצטברות של לכלוך על פני השטח שלו. נגב את השעון שלך עם מטלית מיקרופייבר לאחר כל לבישה. הרחק את השעון ממגע מופרז עם חומרים כמו בושם וספריי לשיער.

  • כאשר אתה משתמש במים או במוצרי ניקוי לניקוי השעון שלך, אל תיתן לחלק הפנימי או למנוע להרטיב

  • ניתן לנקות רצועות עור באמצעות תערובת של חומץ לבן ומים חמימים, אך בדוק תחילה על שטח קטן

  • זה אפילו טוב יותר אם אתה לא מלכלך את השעון שלך על ידי ניגוב שלו עם מטלית מיקרופייבר לאחר כל שימוש