איך לשטוף מגבות, מטליות מיקרופייבר וספוג

מטליות או מטליות ניקוי היא משימה פשוטה לאחר שלמדת ותרגלת אותה
אתה תראה שחיטוי ספוגים, מטליות או מטליות ניקוי היא משימה פשוטה לאחר שלמדת ותרגלת אותה!

זכור לשטוף את חומרי הניקוי שלך כל כמה זמן! כאן תכירו דרכים שונות לשטוף ספוגים, סמרטוטים, מברשות ומטליות.

ניקיון הבית עם חומרי ניקיון וחומרי ניקיון נקיים ובטוחים חשוב לא פחות מהניקיון עצמו. אחרי הכל, אם מנקים עם משהו מלוכלך, הדברים מלוכלכים. זה לא משנה אם אתה משתמש במטליות מיקרופייבר או ספוגים רגילים, אתה צריך לשטוף ולחטא אותם לעתים קרובות. אם אינך רוצה שהמגבות, הספוגים ומטליות הניקוי שלך יהיו מגנט לחיידקים, עקוב אחר העצות הבאות.

זכור: במקרה של שימוש בחומר ניקוי מסחרי, פעל תמיד לפי ההוראות שעל התווית. אנו מציעים גם למרוח את המוצר על חלק קטן מהחומר תחילה כבדיקה.

שטפו את המטליות לעתים קרובות. אתה יכול להשתמש בסבון כמו זה מליין עלא. קרא את ההוראות על האריזה לפני ביצוע כל כביסה.

כיצד לשטוף מטליות כלים ומטליות ניקוי

לאחר שימוש בסמרטוט, מטלית ניקוי או מטלית, עליך לשטוף אותה ולתלות אותה או להשאיר אותה שטוחה כדי למנוע מלחות להתרכז וחיידקים לצמוח. בנוסף, אנו ממליצים לחטא בקפידה את מטליות הניקוי באמצעות מכונת הכביסה.

 1. בצע כביסה מוקדמת של כל מטליות הניקוי והמגבות המלוכלכות בדלי עם מים וכמה פקקי אקונומיקה מקו Vim, אך אל תשכח לקרוא את הוראות המוצר על האריזה ולהימנע ממגע עם אקונומיקה שלך. עור. ללבוש כפפות גומי כדי להגן על עצמך. אם המטליות או המטליות אינן מלוכלכות במיוחד, עבור ישירות לשלב 2.
 2. שטפו היטב מטליות ניקוי ומטליות בהרבה מים.
 3. הכניסו אותם למכונת הכביסה במחזור מים חמים.
 4. אם אתה יכול, תלו אותם בחוץ לייבוש. טיפים אלו מיועדים גם למטליות רגילות וגם למטליות מיקרופייבר.

איך לשמור על ספוגים נקיים

כיצד לשטוף מטליות כלים ומטליות ניקוי
כיצד לשטוף מטליות כלים ומטליות ניקוי.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שטפו את הספוגים מספר פעמים בשבוע. ככל ששוטפים אותם בתדירות גבוהה יותר, הסיכוי לצמיחת חיידקים נמוך יותר. בנוסף, ספוגים נקיים עוזרים לך לקבל בור ללא ריח! אתה יכול לשטוף אותם בכמה דרכים:

 1. אם יש לך מדיח כלים, שטפו אותם במחזור כביסה רגיל ותן לחום הגבוה להרוג חיידקים.
 2. ניתן גם לשטוף את הספוגים בכיור המטבח במים חמים מאוד ובחומר ניקוי אנטיבקטריאלי. סחטו אותם כדי לוודא שחומר הניקוי נספג היטב במשטח, ושטפו אותם. לאחר מכן, הכינו תמיסה של מי אקונומיקה (כף אקונומיקה אחת בארבעה ליטר מים) והניחו להם להשרות למשך שעה. שטפו אותם והלא! עקבתי אחר הוראות השימוש במוצר.
 3. אפשר גם להכניס את הספוג הלח למיקרוגל ולחמם בעוצמה גבוהה למשך שתי דקות. ודא שאין בספוג פסולת מתכת מוטבעת ושהוא לח מאוד, אחרת הוא עלול להישרף. והיזהר כשאתה מוציא אותו: יהיה חם מאוד! רבים בוחרים בטכניקת המיקרוגל כי היא מהירה ויעילה. תמיד ללבוש כפפות.

טיפים לטיפול בחומרי ניקיון כלליים

 • אם רוצים לכבס את כל המטליות והמטליות יחד, שמרו אותן בסל פלסטיק עם מכסה, כדי שהמטבח לא יתמלא בריח.
 • מברשות כלים הן בדרך כלל האפשרות ההיגיינית ביותר לשטיפת כלים, מכיוון שקל לשטוף אותן בזמן השימוש בהן והן מתייבשות די מהר. בכל מקרה, לא צריך לשכוח לחטא אותם בתדירות גבוהה בתמיסה מדוללת היטב עם הרבה מים ומעט אקונומיקה.
 • אם אתם מעדיפים להשתמש במטלית מיקרופייבר, שטפו אותה לאחר כל שימוש לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • הכי חשוב לזכור לנקז את כלי הניקוי ולתת להם להתייבש היטב. הימנעות מלחות עוזרת להילחם בחיידקים!

מטליות כלים או ספוגים: מה עדיף?

לכל אדם יש את ההעדפה והדעה שלו לגבי חומרי ניקוי לכל משימה. יש המעדיפים את הספוג לשטיפת כלים, ואחרים משתמשים במטלית כדי לנגב את השיש במטבח.

מבחינת ניקיון, אין הרבה הבדל בין שימוש בספוגים או מטליות. שניהם יכולים לקדם חיידקים אם הם לא נשטפים באופן קבוע. עכשיו אתה יודע מה לעשות כדי לשמור על חומרי ניקוי נקיים תמיד!

אתם תראו שחיטוי ספוגים, מטליות או מטליות ניקוי היא משימה פשוטה לאחר שלמדתם ותרגלו אותה! בעזרת הטיפים והעצות הללו, הבית שלכם יישאר נקי ובריא יותר.

 • אתה יכול להשאיר ספוג נקי לחלוטין תוך שניות באמצעות המיקרוגל.
 • השתמש באקונומיקה כדי לשטוף ספוגים או בדים מלוכלכים מאוד. פעל תמיד לפי הוראות השימוש על תווית המוצר והגן על הידיים שלך עם כפפות גומי.
 • סחטתי את חומרי הניקוי ונתתי להם להתייבש.