ניקיון הבית ללא עוזר משק בית עם וויפול

אין צורך לדאוג יותר כאשר אתה צריך לנקות את הבית ללא עוזרת בית
אז, אין צורך לדאוג יותר כאשר אתה צריך לנקות את הבית ללא עוזרת בית, נכון?

כאשר עיד מגיע, ייתכן שאתה מתכנן להזמין קרובי משפחה ובני משפחה להתאסף בביתך. זה גם אומר שצריך לנקות את הבית שלכם היטב כדי שירגיש נוח לאורחים שמגיעים. אם עוזרת הבית שעזרה לך חזרה לעיר הולדתך לעיד, אתה לא צריך לדאוג.

כאשר עיד מגיע, ייתכן שאתה מתכנן להזמין קרובי משפחה ובני משפחה להתאסף בביתך. זה גם אומר שצריך לנקות את הבית שלכם היטב כדי שירגיש נוח לאורחים שמגיעים. אם עוזרת הבית שעזרה לך חזרה לעיר הולדתך לעיד, אתה לא צריך לדאוג. כי עם וויפול ניקיון הבית ללא עוזרת בית יהיה קל ומהנה יותר. עיין בטיפים לניקוי ללא טרחה ללא נוכחות של עוזר ביתי במאמר זה.

הדבר שלעתים קרובות מבלבל אותך כאשר מנקים את הבית ללא עוזרת בית הוא ההחלטה מאיפה להתחיל. במיוחד אם מצב הבית מבולגן מאוד, אתם עלולים להיות מוצפים ומתעצלים לנקות אותו. בעיקרון, כדי שהבית שלכם ייראה נקי, התמקדו קודם כל בדברים הקטנים שכאבי עיניים ומציקים, כמו ערימות בגדים, צעצועים פזורים על הרצפה או כלים מלוכלכים בכיור. אתה יכול להתמקד בניקוי הדברים שנראים לעין תחילה. לאחר מכן, אתה יכול להתחיל לעשות דברים אחרים כמו לטאטא את הרצפה, לנגב עם Wipol karbol וכו'. בדוק גם כמה דברים שאסור להתעלם מהם בעת ניקוי הבית הבא.

1. נקו את החדר מקשקשים של חיית המחמד

כי עם וויפול ניקיון הבית ללא עוזרת בית יהיה קל ומהנה יותר
כי עם וויפול ניקיון הבית ללא עוזרת בית יהיה קל ומהנה יותר.

אם יש לכם חיות מחמד כמו חתולים וכלבים, רוב הסיכויים שיש הרבה נשירת שיער תקועה בפינות שונות של הבית, כמו הספה, הסלון או השטיח. כאשר אתם רוצים לנקות את הבית, ודאו שאתם לא מפספסים את הבעיה האחת הזו. הדרך הקלה ביותר לנקות שיער רופף של חיות מחמד היא להשתמש בשואב אבק. אם אין לכם, תוכלו לנקות את הזיפים באמצעות מטלית מיקרופייבר רטובה בתערובת מים ומעט וויפול. אתה יכול גם לנקות שיער חיות מחמד עם רולר מוך.

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

2. לזרוק חפצים שאינם בשימוש

אלה מכם שקראו את הספר או צפו בסדרת "סדר עם מארי קונדו" ודאי יודעים שהעיקרון העיקרי בשמירה על ניקיון הבית הוא לשמור על דברים שעדיין שימושיים ולזרוק או לתרום דברים שכבר לא בשימוש. לכן, תוך כדי ניקיון הבית, סדר והיפטר מהדברים שכבר אינך משתמש בהם. לא רק שזה הופך את הבית שלך למסודר ומרווח יותר, אתה גם יכול לחלוק אותו עם אנשים נזקקים. יתרה מכך, מיון פריטים שאינם בשימוש בהחלט יהיה נוח יותר לעשות כאשר אתה מנקה את עצמך במקום להפקיד אותו בידי עוזרת ביתית. זה יקטין את הסיכון לסילוק שגוי של פריטים שעדיין נחוצים.

3. נקו את המטבח

השרו את החלק הנשלף של הכיריים במים חמימים שנוספו לסבון כלים יעיל להסרת שומנים, כמו Sunlight lime 100. בזמן ההמתנה, נקה חלקים אחרים במטבח שלך, כגון השיש, התנור והכיור. לאחר סיום הניקוי של המטבח, התמקדו בחלקי הכיריים שהשרתם קודם לכן. מכיוון שהתנור הוא בדרך כלל החלק המלוכלך ביותר במטבח, ניקוי שאר החלקים תחילה יהפוך את זמן הניקוי ליעיל יותר.

4. נקו את חדר האמבטיה

האורחים שלכם כנראה ישתמשו בחדר האמבטיה שלכם במהלך שהותם. אז אל תפספסו את ניקוי חדר האמבטיה. התחל בקרצוף רצפת חדר האמבטיה כדי להסיר משקעי סבון שנשארו. כדי שניתן יהיה להרים את הקרום הקיים, ניתן להשתמש בחומר ניקוי לאסלה כמו מנקה פורצלן ויקסל. לאחר מכן, נקו גם את משטח הכיור והאסלה, כולל אזורים שנשכחים לרוב כמו לחצני האסלה והברז. אל תשכחו לנקות את ידית דלת חדר האמבטיה ולרוקן בה את האשפה.

5. נקו את משטח הרהיט

יש לנקות כראוי גם משטחי ריהוט בבית, כמו שולחן האוכל, השולחן בחדר המשפחה ומשטחים אחרים. למעשה, יש לנקות את פני השטח של פריטים אלקטרוניים כגון טלוויזיה מאבק. הסיבה לכך היא שחדר הטלוויזיה הוא בדרך כלל מרכז התכנסות משפחתי. לא רק הופך את החדר לנקי יותר, ניקוי אבק ולכלוך בחדר המשפחה מועיל גם לשמירה על בריאותם של כל בני המשפחה, בעיקר בריאות הנשימה. יש לנקות כראוי גם משטחי ריהוט בביתכם כמו שולחן האוכל, השולחן בחדר המשפחה ומשטחים נוספים. למעשה, יש לנקות את פני השטח של פריטים אלקטרוניים כגון טלוויזיה מאבק. הסיבה לכך היא שחדר הטלוויזיה הוא בדרך כלל מרכז התכנסות משפחתי. לא רק עושה את החדר נקי יותר, ניקוי אבק ולכלוך בחדר המשפחה מועיל גם לשמירה על בריאותם של כל בני המשפחה, בעיקר בריאות הנשימה.

6. איך מנקים את הרצפה הנכונה

עיין בטיפים לניקוי ללא טרחה ללא נוכחות של עוזר ביתי במאמר זה
עיין בטיפים לניקוי ללא טרחה ללא נוכחות של עוזר ביתי במאמר זה.

לאחר שכל הרהיטים והפריטים נוקו וסודרו בצורה מסודרת, הגיע הזמן להתחיל לנקות את הרצפה. לפני הניקוי יש לטאטא תחילה את הרצפה כדי להסיר אבק ולכלוך שנדבק. לאחר מכן, אתה יכול להתחיל לנגב את הרצפה עם נוזל Wipol קרבולי. אם רצפת הבית שלכם עשויה מעץ, הדרך הטובה ביותר לנגב את הרצפה היא להשתמש במים חמימים. זה נעשה כדי להפוך את העץ לעמיד יותר. בינתיים, כדי לנגב את רצפת המטבח, כדאי להשתמש בציטרונלה קרבולית שיעילה במניעת נוכחות חרקים, כדי שבעלי חיים כמו ג'וקים לא יאכלסו את המטבח האהוב עליכם.

7. השתמשו במטהר אוויר

כדי שהבית לא רק יראה נקי אלא גם יריח רענן, השתמשו במטהר אוויר לביתכם. לגרום לחדר להריח טוב לא תמיד חייבת להיעשות על ידי קניית בושם או מכשיר אדים. על ידי בחירת מנקה רצפות עם ריח רענן, אתה יכול גם להפוך את החדר לנוח יותר למגורים. במקרה זה, אתה יכול לנגב את הרצפה באמצעות Wipol ultra protection ocean breeze, שיכול לגרום לרצפה ריח נקי, עמיד לאורך זמן וחופשי של חיידקים.

ההתכנסות עם המשפחה בעיד אל-פיטר בהחלט תהיה מהנה יותר אם הבית שלכם מרגיש נוח ונקי. העייפות שתרגישו לאחר עסוקה בניקיון הבית בהחלט תהיה דומה לתחושת האושר לאחר התכנסות עם המשפחה. אז, אין צורך לדאוג יותר כאשר אתה צריך לנקות את הבית ללא עוזרת בית, נכון?