טיפים למלחמה בג'וקים

גלה כאן כיצד להילחם בג'וקים
גלה כאן כיצד להילחם בג'וקים.

ג'וקים הם לא רק מעצבנים, אלא גם לא היגייניים ולכן עלולים לגרום למחלות. גלה כאן כיצד להילחם בג'וקים.

כשאתם מנקים כל היום, ג'וקים בבית הם הדבר האחרון שאתם רוצים! לא רק שהם אורחים לא רצויים, אלא שהם יכולים גם לגרום לשלשולים ואלרגיות. לכן חשוב שתיפטר ממנו כמה שיותר מהר. אבל מהי הדרך הטובה ביותר?

שמור על הבית שלך נקי, נקי, נקי! ג'וקים נמשכים לאוכל נרקב ונמשכים גם מהריחות הטעימים שמשתחררים במהלך הבישול. אתה לא יכול להרחיק ג'וקים עם חומר ניקוי רגיל: אתה באמת צריך אקונומיקה בשביל זה.

הדברת ג'וקים: השלבים החשובים ביותר

רוצים לדעת איך להילחם בג'וק? להלן תוכנית שלב אחר שלב פשוטה, בת שלושה חלקים, שבאמצעותה מובטח לך לגרש את היצורים המלוכלכים האלה.

  • שלב 1: לנקות את הבית

תיקנים חדשים ימשיכו להופיע
אם לא תסיר או תשמיד את הקן, תיקנים חדשים ימשיכו להופיע.

ג'וקים בהחלט לא יכולים לחיות בלי מזון, מים ומחסה. על ידי הוצאת שלושת ההיבטים החיוניים הללו מהם, הם ימצאו בקרוב מקום לינה חדש. נקו את המטבח ביסודיות והסר פירורים וריחות מזון. האקונומיקה גם נלחמת בכל צואת ג'וקים, מה שחשוב לבריאותך.

  • שלב 2: לתפוס

אתה יכול גם ללכוד ג'וקים. לשם כך השתמשו בצנצנת זכוכית עמוקה ומלאו אותה במים – הג'וקים הצמאים לא יוכלו להתאפק ויפלו לתוכה, רק כדי שלא יוכלו לצאת בכוחות עצמם. כדי לעשות את זה אפילו יותר אטרקטיבי, אתה יכול להוסיף כמה חתיכות קפה או בננה.

  • שלב 3: חשוף את המחבוא

אם עדיין יש מקקים אחרי זה, אולי יש לך קן. קודם כל, בדוק את כל הפינות האפלות - אלה הם שטחי גידול אידיאליים. אם לא תסיר או תשמיד את הקן, תיקנים חדשים ימשיכו להופיע. אם אתם מעדיפים לא לעשות זאת בעצמכם, מומלץ להזמין איש מקצוע.

להילחם בג'וקים זה דבר אחד, אבל צריך גם לוודא שהם לא יחזרו. אחד הגורמים הגדולים ביותר לג'וקים בבית הוא ריחות מזון. אז שימו אוכל במקום בטוח והוציאו את האשפה כל יום - בפח הכי רחוק מהדלת שאפשר. כמו כן אטום כל חורים וסדקים שעלולים לספק מקומות מסתור: ג'וקים הם ערמומיים יותר ממה שאתה חושב!