כך תשמור על כל בגדי התינוק שלך מסודרים ומאורגנים

חוצצים כאלה עוזרים לך לארגן את בגדי התינוק שלך לפי קטגוריות
חוצצים כאלה עוזרים לך לארגן את בגדי התינוק שלך לפי קטגוריות: חולצות, חליפות תינוק, תחתונים וכדומה.

נתקעתם עם הר ענק של בגדי תינוקות לתינוק שזה עתה נולד? אז קרא את הטיפים הטובים ביותר לסדר בגדי תינוקות כאן.

עם תינוקך שזה עתה נולד אתה כמובן עדיין יושב על ענן ורוד. אתה לא רוצה יותר מאשר לקנות חליפות חמודות ובגדי תינוקות עם הדפסים כיפיים כל הזמן. למשפחה ולחברים שלך יש את אותו רעיון, ועד מהרה אתה נשאר עם ערימה ענקית של בגדי תינוקות. הכל בסדר, אבל איך שומרים על זה ברור? אנו נותנים לך את הטיפים הטובים ביותר לארגון בגדי תינוקות.

צור או קנה תוויות לקופסאות או מתלי המעילים שלך, ומיון בנוחות את הבגדים שלך לפי מידה. כך אתה יודע בצורה מושלמת מה מתאים ומה לא, ואתה צריך לחפש רק חלק קטן מבגדי התינוק כל יום.

מקפלים כמו מארי

מלכת הסדר היא, כמובן, הסנסציה היפנית מארי קונדו. בין אם אתה מעריץ של הרעיון שלה שכל הבגדים שלך צריכים להביא שמחה או לא, מארי קונדו היא הטובה ביותר בקיפול. יש לה גם ילדים משלה, אז היא יודעת כמה קשה זה יכול להיות לשמור על כל הבגדים האלה מסודרים.

לכן היא תמיד שואפת לקפל את כל בגדי התינוקות לריבועים. אחרי הכל, אם לכל דבר יש אותה צורה, קל יותר לשמור על סקירה כללית. ראשית מקפלים חליפות תינוק, חולצות וכדומה לשניים לאורך. לאחר מכן קפלו פנימה כל בליטות, כגון שרוולים. לבסוף, קפלו את המלבן הארוך שנשאר לשניים, ואז לשלישים כדי ליצור ריבוע קומפקטי. אתה שומר את הריבועים האלה זקופים, כדי לשמור על סקירה כללית.

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מחיצות מגירות שימושיות

אחסון בגדי תינוקות זקוף בשיטת מארי קונדו נוחה ביותר במגירות. הרי כשפותחים את המגירה רואים מיד הכל, ולא צריך לחפור. כדי להקל על עצמך עוד יותר, אתה יכול להתקין מחיצות למגירות.

נתקעתם עם הר ענק של בגדי תינוקות לתינוק שזה עתה נולד
נתקעתם עם הר ענק של בגדי תינוקות לתינוק שזה עתה נולד?

חוצצים כאלה עוזרים לך לארגן את בגדי התינוק שלך לפי קטגוריות: חולצות, חליפות תינוק, תחתונים וכדומה. ניתן גם למיין את הבגדים לפי מידה. ניתן להשיג חוצצים למגירות בזול ברוב חנויות הרהיטים, אך ניתן גם לאלתר אותם בעצמכם עם למשל קופסאות קרטון.

תלייה מול קיפול

נמאס לכם מקיפול אינסופי? אתה יכול גם לתלות הרבה בגדי תינוקות. גופיות נוטות פחות להתקמט אם תולים אותן, וגם מכנסיים אפשר לתלות: אתה יכול בקלות למצוא מתלים מוארכים למעילים עם רמות שונות שנועדו לכך. הסתכל בחנות רהיטים עבור פתרונות שימושיים בהתאמה אישית.

מסילות נותנות יותר מקום

אין לכם כמעט מקום בבית ואתם כבר לא יכולים לשים שידת מגירות כבדה בחדר הילדים? אל דאגה: מסילה פתוחה נראית הרבה פחות צפופה מארון סגור, וניתן לתלות עליה כל דבר בקצת יצירתיות. לדוגמה, השתמש במתלה דק ממתכת ובאטבי כביסה כדי לתלות גרביים לתינוק בזוגות.

מכיוון שבגדי תינוקות כל כך קטנים, אתה מאבד הרבה מקום אם אתה משתמש רק במסילה אחת; אז חפש מסילה מרובת רמות, או קנה הארי שימושי שיכול להתקין מסילות נוספות.

בגדים לאחסון ארוך יותר

האם יקירתך הקטנה גדלה ממטען שלם של בגדי תינוקות, אבל עדיין רוצה לשמור את הבגדים לנבט הבא? או שאולי קיבלת הרבה בגדי תינוקות שעדיין גדולים מדי? אחסנו בנפרד בגדים שלא (עדיין) מתאימים לתינוקכם, כדי שלא תצטרכו לחפש בין בגדים שאינם מתאימים.

השקיעו בקופסאות פלסטיק שקופות עם מכסים שיכנסו מתחת למיטה או על גבי ארון, ואחסנו בהן את בגדי התינוקות (מקופלים בצורה מסודרת בשיטת קונדו כמובן!). בדרך זו שום אבק או שרצים לא יכולים להיכנס פנימה. צריך אפילו יותר מקום? גלגל את הבגדים שלך ואחסן אותם בשקיות ואקום!