איך מנקים גריל ג'ורג' פורמן: מדריך מקיף לכל הסגנונות והדגמים?

עקוב אחר המדריך שלנו שלב אחר שלב כיצד לנקות מנגל
עקוב אחר המדריך שלנו שלב אחר שלב כיצד לנקות מנגל, או עיין בעצות שלנו כיצד לנקות מנגל גז.

שמור על הגריל שלך להיראות אשוחית כמו ביום שיצא מהקופסה.

גריל של ג'ורג' פורמן ידוע כי קל לבשל איתם ודרך מצוינת להכין ארוחות בריאות. כל עוד אתה יודע מה אתה עושה, הם גם קלים יחסית לניקוי. עקוב אחר המדריך המלא שלנו כיצד לנקות גריל של ג'ורג' פורמן להלן - בנוסף, אנו גם מראים לך את הדרך הטובה ביותר לנקות מכונת כריכים!

כיצד לנקות גריל של ג'ורג' פורמן

ישנן שתי דרכים להמשיך כאן, תלוי אם לגריל שלך יש צלחות נשלפות. הדבר הנוסף שצריך לזכור הוא שלצלחות יש ציפוי נון-סטיק שאתם רוצים לדאוג לא לפגוע בו - כלומר אסור להשתמש בשום כימיקלים שוחקים או ספוגים מחוספסים.

נתק תמיד את הגריל שלך לפני שתתחיל לעבוד עליו.

ניקוי גריל עם צלחות נשלפות

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?
איך לנקות גריל של ג'ורג' פורמן
איך לנקות גריל של ג'ורג' פורמן.

זוהי השיטה הטובה ביותר לניקוי גריל של ג'ורג' פורמן אם לשלך יש צלחות נשלפות. אם יש לך את הדגם עם צלחות קבועות, דלג לסעיף למטה.

 1. כבה את הגריל שלך ונתק אותו מהחשמל. אם זה היה בשימוש, אפשר לו להתקרר לפחות 15 דקות.

 2. מסירים את צלחות הגריל ומגרדים שאריות רופפות.

 3. איך נראות הצלחות? אם מלוכלכים או שרופים במיוחד, הכניסו אותם לכיור או קערה מלאים במים חמימים וכמה טיפות של נוזל כביסה. עשר דקות צריכות להיות מספיק זמן.

 4. אם יש לך מדיח כלים, הם יכולים להיכנס ישר לשם (תוכנית כביסה רגילה וחומרי ניקוי זה בסדר, רק אל תעמיס על מכונת הכביסה כדי לתת לצלחות את הסיכוי הטוב ביותר להתנקות).

 5. שטיפת ידיים היא פשוטה: פשוט השתמש במים חמים ובנוזל כביסה. תן להם ניקוי טוב עם ספוג. לעולם אל תשתמש במשטח קרצוף או בכל דבר מתכתי, כי זה עלול להפשיט את הציפוי המונע הידבקות.

 6. ודא שהצלחות יבשות לחלוטין לפני החזרתן כדי למנוע עודפי מים לקצר את הגריל.

ניקוי גריל עם צלחות קבועות

אם הצלחות לא יוצאות, בצע את השיטה הזו (תהליך זה עובד גם אם יש לך פלטות קרמיות.).

אם אתה מנגב את הצלחות בקביעות עם מטלית לחה בכל פעם שאתה משתמש בגריל, יש פחות סיכוי שתצטרך לבצע ניקוי גדול. אל תתפתו לטבול את כל הגריל במים כדי לתת לו ניקוי מהיר מכיוון שאתם מסתכנים בפגיעה בגופי החימום.

 1. תצטרך שהגריל יהיה חם, אז הפעל אותו אם לא השתמשת בו.

 2. ברגע שחם, כבו את הגריל, נתקו אותו מהחשמל והניחו לו להתקרר. המתן עד שיהיה חם, לא חם.

 3. משרים כמה מגבות נייר במים (תצטרכו שלוש לכל צלחת).

 4. מניחים אותם על צלחות הגריל בשכבות של שלוש לכל צלחת.

 5. סגור את הגריל.

 6. המתן כשהמגבות הלחות יוצרות אדים. זה ישחרר חלקיקי מזון על הגריל.

 7. פתח את הגריל והסר את מגבות הנייר. השתמש במגרד פלסטיק כדי להגיע לכל חלקים עקשניים; אחרת נגב עם מים חמים וסבון באמצעות ספוג (אל תשתמש בשום דבר שוחק על הצלחות מכיוון שתגרום נזק למשטח הנון-סטיק).

 8. השתמש בספוג טרי ולח כדי להסיר קצף.

ניקוי החלק החיצוני והמגשים

ניתן לנקות את החלק החיצוני של הגריל בקלות בעזרת מטלית לחה (יש לוודא שהוא התקרר ואינו חם למגע). ניתן להסיר את המגש שתופס את השומן ושאר חלקי המזון המומסים שנוטפים ולשטוף אותם במים חמימים וסבון - או פשוט להכניס אותם למדיח הכלים.

כיצד לנקות מכונת טוסט

בין אם אתה קורא לזה מכשיר טוסט, מכונת כריכים או גריל פניני, אתה יכול לנקות אותו באותה צורה. ללמוד כיצד לנקות גריל פנימי הוא די פשוט, והחדשות הטובות הן שאינך צריך שום מוצרי ניקוי מיוחדים או ציוד כדי לעשות את זה קל. כמו בגריל של ג'ורג' פורמן, אל תתקרבו לשום ציפוי טפלון עם כרית קרצוף או כימיקלים קשים.

לפני שתתחיל, עיין במדריך היצרן כדי לוודא שאין הנחיות מיוחדות לגבי שיטות הניקוי הטובות ביותר.

 • פשוט נגב

  אם יש לך עסק רק עם כמות קטנה של מזון במכבש הסנדוויץ' שלך, ייתכן שתוכל לנקות אותו רק באמצעות מטלית לחה ורכה.

 • השתמש במדיח הכלים שלך

  אם למכבש הפניני שלך יש צלחות נשלפות והמדריך של היצרן נותן לך את ההזדמנות, זו הדרך הקלה ביותר לגרום לצלחות שלך להיראות שוב כמו אשוח. רק זכרו לתת לצלחות להתקרר לפני שנוגעים בהן.

 • השרו את הצלחות

  אם הצלחות שלכם ניתנות להסרה ואין לכם מדיח כלים או שהיצרן ממליץ על שטיפת ידיים בלבד, מלאו את הכיור במים חמימים והוסיפו כמה טיפות של סבון כלים. הניחו לצלחות להיספג עד שכל שאריות המזון התרככו. לאחר מכן נגבו בעדינות עם מטלית רכה.

 • נסה לשטיפת כלים על צלחות שאינן ניתנות להסרה

  צלחות לא נשלפות? כמו קודם, מלאו קערה במים חמימים וסבון כלים. טבלו מטלית רכה או ספוג במי הסבון, ולאחר מכן שפשפו בעדינות את הצלחות עד שהן נקיות, והוסיפו עוד מי סבון לפי הצורך. הימנע משימוש ביותר מדי מים כדי להגן על הרכיבים החשמליים של בית הבד שלך. זכור להתרחק מספוגים שוחקים או בדים גסים ולוודא שהגריל כבוי ומנותק מהחשמל לפני שמכניסים מים לכל מקום בקרבתו.

 • חופרים את מקלות האכילה

  אם עוסקים בחתיכת אוכל מותכת ממש עקשנית שפשוט לא זזה ויהי מה, אפשר להרים אותה בעדינות מהצלחת על ידי עטיפה של הקצה המרובע של צ'ופסטיק במטלית רכה ושימוש בה כמגרדת. לעולם אל תשתמש בסכין, צמר פלדה או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לצלחות המונעות הידבקות.

טיפ: אחת הדרכים להימנע מצלחות מבולגנות היא לא למלא יותר מדי את הכריכים במילוי, במיוחד גבינה, שיש לה נטייה לעלות על גדותיה כשהיא נמסה. צריכים לדעת איך מנקים טוסטר? יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת במדריך שלנו.

ענו על שאלות ניקוי הגריל של ג'ורג פורמן

מהי הדרך הקלה ביותר לנקות גריל ג'ורג' פורמן?

זה תלוי אם לגריל שלך יש צלחות נשלפות ועד כמה הוא מלוכלך. ניגוב פשוט עם מטלית רכה ולחה עשוי להספיק, אבל אם אתה מתמודד עם לכלוך ושאריות עקשניות, תצטרך להשתמש באחת מהשיטות שלנו למעלה.

איך אני מוציא אוכל שרוף מהגריל של ג'ורג' פורמן שלי?

אם אתה מנגב את הצלחות בקביעות עם מטלית לחה בכל פעם שאתה משתמש בגריל
אם אתה מנגב את הצלחות בקביעות עם מטלית לחה בכל פעם שאתה משתמש בגריל, יש פחות סיכוי שתצטרך לבצע ניקוי גדול.

נסה את שיטות הניקוי שתיארנו לעיל. אם עדיין יש לך חתיכות שרופים שלא יזוזו אז נסה את הטריק של הצ'ופסטיקס: פשוט עטפו את הקצה המרובע של מקלות אכילה בבד רך והשתמשו בו כדי לעבוד על החלקים התקועים.

אם זה לא יצליח, פותחים את הסודה לשתייה ומפזרים אותה משני צידי הגריל. מניחים מספיק מגבות נייר לחות לכיסוי מלא של הצלחות ולאחר מכן השאירו למשך הלילה. אתה אמור לגלות שהשאריות מתפרקות בקלות.

האם אתה יכול להשתמש בניקוי תנורים על גריל ג'ורג' פורמן?

אתה רוצה להיות זהיר בשימוש בכימיקלים קשים על הצלחות הבלתי נדבקות, מכיוון שאתה יכול להסיר מהן את הציפוי ולהרוס אותן. בעוד שחלק מחומרי ניקוי עדינים יותר עשויים להיות בסדר, בטוח יותר להשתמש באחת מהשיטות שלמעלה. בכל מקרה, בדוק את הוראות היצרן כדי לוודא שלא תגרום נזק או תבטל אחריות.

מחפשים לנקות גריל חיצוני? עקוב אחר המדריך שלנו שלב אחר שלב כיצד לנקות מנגל, או עיין בעצות שלנו כיצד לנקות מנגל גז.