איך לשטוף זכוכית לברק?

לניקוי משטחי זכוכית ומראה
לניקוי משטחי זכוכית ומראה, אנו ממליצים להשתמש בספריי הניקוי המהיר cif במיוחד עבור משטחים מבריקים וזכוכית.

ישנם כלים רבים שיגרמו לזכוכית ומראות לזרוח, מפולק ועד מקצועי. אנו מעוניינים באלה היעילים ביותר: הם יעזרו להביא ניקיון וברק במהירות וישמרו על התוצאה לאורך זמן.

על איזה משקפיים אנחנו מדברים?

כשזה מגיע לזכוכית, אנחנו חושבים קודם כל על חלונות. הם אלה שמתלכלכים הכי מהר, במיוחד הצד החיצוני של יחידת הזכוכית. אנו גם נראה לך כיצד לנקות מחיצות זכוכית ושולחנות מזכוכית.

זיהום יכול להיות שונה. אבל הבעיות המתעוררות בעת שטיפת משקפיים תמיד דומות:

  • כתמים נשארים אם הכוסות לא נשטפות כראוי או שהם מלוכלכים מדי;
  • מוך מסמרטוטים נשאר על פני השטח;
  • נקודות קטנות ושריטות מופיעות על פני השטח אם ניקית בעבר את הזכוכית עם ספוג שוחק או קשה.

מלאי וחומרי ניקוי

חשוב! ניקוי משטחי זכוכית ומראה הוא השלב הראשון בכל ניקוי כללי, במיוחד אם הלכלוך כבד. שטיפת זכוכית היא במקום האחרון לא יעילה, שאריות כימיקלים ולכלוך מתיישבים על הרצפה והרהיטים: תצטרכו לבצע שוב ניקוי רטוב.

אנו גם נראה לך כיצד לנקות מחיצות זכוכית ושולחנות עם זכוכית
אנו גם נראה לך כיצד לנקות מחיצות זכוכית ושולחנות עם זכוכית.

כדי לשטוף כוסות מלוכלכות מאוד, אנחנו צריכים קערה למים חמים, ספוגים דו צדדיים, שתי מפיות כותנה (לא מאוד אווריריות), מגרד עם קצה גומי (להוצאת נוזל מהכוס).

הכנת תמיסת סבון. השתמש בספוג כדי לנקות לכלוך כבד על הזכוכית. הסר את המים המלוכלכים עם מגרד, נגב את המשטח יבש עם סמרטוט. במידה ואתם צריכים לנקות זכוכית על רהיטים או משטחים, תוכלו מיד להתחיל בהברקת הזכוכית במוצרים מיוחדים.

חומר הניקוי מכיל בדרך כלל חומצות, אלכוהול, חומרים אנטי סטטיים. יש גם מתכונים עממיים - למשל על בסיס אמוניה. אבל רוב התרופות העממיות אינן נוחות ואינן יעילות כמו כימיקלים ביתיים.

לניקוי משטחי זכוכית ומראה, אנו ממליצים להשתמש בספריי הניקוי המהיר cif במיוחד עבור משטחים מבריקים וזכוכית. זה נוח לריסוס, ההרכב שלו בטוח ומיועד להשפעה מיידית - בדיוק מה שאתה צריך לניקוי. הכלי לא רק גורם לזכוכית לזרוח, אלא גם מסיר טביעות אצבעות, כתמים, כתמי שומן.

כמה דקות - והחלונות והזכוכית שלך שוב מאירים!