פתרון טרי: דרך סודית להוציא ריח שתן חתול מהשטיח והרצפה שלך.

זכור ללבוש כפפות גומי לפני שתתחיל לעבוד על איך להסיר ריח שתן חתול מהשטיח שלך
זכור ללבוש כפפות גומי לפני שתתחיל לעבוד על איך להסיר ריח שתן חתול מהשטיח שלך.

הסרת ריח שתן חתולים מהשטיח והרצפות בבית אפשרית. גלה דרכים יעילות להילחם בריחות.

חיות מחמד כגון חתולים מביאות לא רק רגשות חיוביים, אלא גם טרחה רבה. הטרדות הללו כוללות ניקוי הבגדים שלך כדי להסיר פרווה, הזלת ריר ודאגה מתמדת כיצד להסיר את ריח שתן החתול מהשטיח.

הריח של שתן חתול הוא די מתמשך ולכן לא קל להסירו. עם זאת, שימוש בחומרי ניקוי כגון Glorix ו- Domestos יסייע להסיר לא רק את כתמי השתן מהרצפה או השטיח, אלא גם את הריח הרע.

גלוריקס מנקה את הרצפה ללא כלור, מה שחשוב שכן לחתול לא יהיה חשק לעשות פיפי באותו אזור.

איך להוציא ריח שתן של חתול מהשטיח

תרופה יעילה נוספת להסרת ריח שתן חתולים מהשטיח היא סודה לשתייה
תרופה יעילה נוספת להסרת ריח שתן חתולים מהשטיח היא סודה לשתייה.

חתולים נקיים למדי מטבעם ויש להם חוש ריח מפותח. לכן, הסיבה לסירוב של החתול להשתמש בארגז החול עשויה להיות ארגז חול לא נקי מספיק.

עם זאת, אם יש לך בעיה עם ריח שתן של חתול, אל תתייאש. הסרת ריח זה מהשטיח אפשרית גם בבית, באמצעות חומרי ניקוי אלמנטריים.

איך להסיר ריח של שתן חתול מהשטיח בבית?

אם אין לך זמן וכסף לניקוי יבש מקצועי, אז אפשר להשתמש בתרופות עממיות. להלן הדרכים היעילות ביותר לנקות שתן של חתולים מהשטיח:

  1. אם השתן עדיין טרי, אז וודקה מושלמת עבור המקרה הזה, אשר מסירה את ריח השתן הטרי בשבריר שנייה. פשוט נגב את מקום הזיהום בוודקה ואז אוורר את החדר.
  2. יוד הוא תרופה יעילה נגד ריח שתן של חתול. יש לדלל 20 טיפות יוד בליטר מים ולאחר מכן לנגב את נקודת הלכלוך על השטיח. זכור ללבוש כפפות גומי לפני שתתחיל לעבוד על איך להסיר ריח שתן חתול מהשטיח שלך. כמו כן, הקפד לבדוק שטח קטן של השטיח כדי למנוע הכתמה.
  3. חומץ יכול גם לעזור מאוד להיפטר מהריח של שתן חתולים על השטיח. יש לדלל אותו במים ביחס של אחד לשלוש ולרסס את התמיסה שהתקבלה על האזור המזוהם. לאחר מכן יבש את השטיח ביסודיות.
  4. חומצת לימון עובדת מצוין אם אינך בטוח כיצד להסיר את ריח השתן של החתול מהשטיח שלך. יש צורך לדלל חומצת לימון בכוס מים ולנגב את מקום הזיהום בתמיסה זו. בנוסף לעובדה שחומצת לימון מצוינת בסילוק שאריות שתן, היא גם מרתיעה חתולים מ"טיולים" נוספים לשירותים באותו מקום.
  5. תרופה יעילה נוספת להסרת ריח שתן חתולים מהשטיח היא סודה לשתייה. יש לשפוך אותו למקום הזיהום ולשפוך עליו מי חמצן. לאחר מכן הניחו לו להתבשל במשך מספר שעות ושטפו את שאר התמיסה. אל תשאיר את התערובת דולקת לאורך זמן כדי להימנע מהשארת כתם סודה על השטיח.

הדרכים הקלות הללו לנקות את השטיח שלך משתן החתול יעזרו לך לסדר את השטיח וליהנות מחברתה של חיית המחמד האהובה שלך.

השאלה איך להסיר את ריח שתן החתול מהשטיח לא כל כך קשה. עם גישה נכונה לתהליך הסרת ריח שתן חתולים מהשטיח והרצפות, הבית שלכם תמיד יריח נעים ורענן.

  • בעוד שעקבות השתן של החתול טריים, השתמש בוודקה כדי להסיר את הכתם והריח. נגב את הלכלוך ואוורר היטב את האזור.
  • אם השיטות הביתיות לא עובדות, נסה את חומרי הניקוי היעילים של Glorix או Domestos.
  • השתמש בחומרי ניקוי תוצרת בית כגון יוד, חומץ, חומצת לימון ותערובת של סודה לשתייה ומי חמצן. הם מתמודדים במהירות וביעילות עם ריחות שתן חתולים המתמשכים ביותר.
  • אוורר את האזור לאחר כל הליך הסרת שתן של חתול.
  • זכור ללבוש כפפות גומי לפני תחילת העבודה.