שטפו את המצעים: תנו לו לצוף!

אתה יכול לכבס פשתן לא צבוע עם חומר ניקוי כבד כמו קורל לבן + בטמפרטורת כביסה של עד 95
איזה חומר ניקוי כדאי לבחור תלוי בעיקר בצבע של חלקי הפשתן שלך: אתה יכול לכבס פשתן לא צבוע עם חומר ניקוי כבד כמו קורל לבן + בטמפרטורת כביסה של עד 95.

פשתן הוא בד נוח להפליא, במיוחד בקיץ, כי הוא קליל ואוורירי. לעתים קרובות אתה שומע שקשה לכבס פשתן. האם זה נכון?

אלו הטיפים שלנו:

  1. "פשתן רוצה לשחות"

  2. עדיף להסתובב לאט

  3. בחר את מחזור הכביסה ואת חומר הניקוי המתאים

  4. ברזל פשתן בצורה נכונה

פשתן פופולרי במיוחד עבור חולצות, חולצות או בגדי קיץ. כי מדובר בסיב טבעי נושם שסופג לחות ומשחרר אותה החוצה. לכן: אתה בקושי מזיע בפשתן. אבל כמובן, פשתן עדיין צריך להיות כביסה. אנו נותנים לך טיפים כיצד זה עובד בצורה הטובה ביותר:

"פשתן רוצה לשחות"

הכלל החשוב ביותר לשטיפת פשתן הוא להשאיר מספיק מקום במכונה. מכאן באה האמרה: "פשתן רוצה לשחות". אז עדיף לשטוף את פריטי המצעים בנפרד. בדרך כלל, רוב האנשים ממלאים את תוף הכביסה שלהם מלא מדי והקווים סובלים כשהמכונה מתהדקת.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

עדיף להסתובב לאט

לא רק הרבה מקום, אלא גם כמה סיבובים מומלצים לקווים. הגדר את מהירות הסחיטה במכונת הכביסה שלך למקסימום של 600 סיבובים לדקה.

בחר את מחזור הכביסה ואת חומר הניקוי המתאים

לעתים קרובות אתה שומע שקשה לכבס פשתן
לעתים קרובות אתה שומע שקשה לכבס פשתן.

איזה חומר ניקוי כדאי לבחור תלוי בעיקר בצבע של חלקי הפשתן שלך: אתה יכול לכבס פשתן לא צבוע עם חומר ניקוי כבד כמו קורל לבן + בטמפרטורת כביסה של עד 95.

אתה צריך לשטוף חתיכות צבעוניות עם חומר ניקוי עדין לצבע, למשל ב' משבעה דורות או לשמור על אלמוגים. לשם כך, הפכו את הבגדים החוצה ובחרו בטמפרטורת כביסה של לא יותר מ-40 מעלות.

ברזל פשתן בצורה נכונה

לפשתן יתרונות רבים: הוא נושם, אנטי סטטי, נטול מוך וחזק יחסית. כל זה בסיב צמחי טבעי (פשתן מורכב מסיבי פשתן). אבל יש גם חיסרון: פשתן מתקמט במהירות. כתוצאה מכך, תצטרך לגהץ את חלקי הפשתן שלך לעתים קרובות. הדבר הטוב: בכל גיהוץ, הסיבים נעשים רכים יותר ופחות מתקמטים עם הזמן. אז סבלנות שווה את זה!

הבד צריך להיות מעט לח בעת הגיהוץ. יצרני ברזל ממליצים בדרך כלל על טמפרטורה של בסביבות 200 מעלות - אולי יש גם הגדרת קו נוסף במגהץ שלך. אם הבד מאוד גס ונוקשה (למשל וסטים או וילונות) אז גהץ אותו משני הצדדים.