איך לגהץ חולצה בצורה הנכונה: הוראות ב-5 שלבים

ואז הופך את החולצה ומגהץ על הצד הפונה פנימה של הצווארון
כעת אתה מגהץ את הצד הפונה כלפי חוץ של הצווארון, ואז הופך את החולצה ומגהץ על הצד הפונה פנימה של הצווארון.

צ'רלי קים נטול קמטים הודות לטיפים האלה

קשה להאמין, אבל אני אוהב לגהץ. בעוד רבים גונחים למראה הר גדול של כביסה שצריך לגהץ, אני שמח. אני נהנה לגהץ את כל הקמטים עם המגהץ שלי ולבסוף להחזיק בידיים פריט כביסה נטול קמטים. גיהוץ גם טוב להיגיינה, כי בטמפרטורות גבוהות הורגים חיידקים וחיידקים שאולי שרדו את הכביסה. אפילו חולצות לא מפחידות אותי, כי אני יודע עכשיו איך לגהץ אותן בלי קמטים. הכל תלוי בהזמנה ובציוד המתאים:

שטפו את החולצות הלבנות עם Coral white +, חומר הניקוי הנוזלי לבגדים בהירים. עם העוצמה וההגנה המיוחדת שלו מסיבים, הוא שוטף טקסטיל כדי לזרוח שוב גם בטמפרטורות נמוכות.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

אתה צריך את זה כדי לגהץ את החולצות שלך

  • קרש גיהוץ או שמיכת גיהוץ עבה: אם אין לכם קרש גיהוץ בהישג יד, מספיקה שמיכה עבה ונטולת מוך שיכולה לעמוד בטמפרטורות גבוהות ללא בעיות. פורסים את השמיכה - אם צריך מקופלת פעמיים - על שולחן גדול.
  • מגהץ: מגהץ קיטור הוא הטוב ביותר. אם יש לך רק מגהץ רגיל ללא פונקציית קיטור, מלא בקבוק ספריי קטן במים והשתמש בו כדי להרטיב את הבד במידת הצורך.

הוראות לגיהוץ חולצות ב-5 שלבים

1. מגהצים את הצווארון

התחל עם הצווארון. הנח את החולצה מבפנים החוצה על קרש הגיהוץ או השמיכה שלך כך שהצווארון יהיה למעלה לגמרי. כעת אתה מגהץ את הצד הפונה כלפי חוץ של הצווארון, ואז הופך את החולצה ומגהץ על הצד הפונה פנימה של הצווארון.

2. מגהצים את השרוולים

ראשית, פרשו לפניכם את הזרוע הימנית של החולצה כך שהשרוול יפנה ימינה (אם אתם שמאליים, השרוול צריך להצביע שמאלה). בעת הגיהוץ, השתמשו בתפר כמנחה וגהצו את השרוול החל מהאמצע לימין ולשמאל. כעת הופכים את החולצה או השרוול ומגהצים מהצד השני כולל החפתים. לאחר מכן קח את השרוול השמאלי ועשה את אותו הדבר.

3. גהצו את כיסון הכפתורים

סובב את החולצה וגהץ את האזור הזה מימין
סובב את החולצה וגהץ את האזור הזה מימין.

עכשיו תורו של כיס הכפתורים. זה קצת בעייתי, אבל אני מעדיף לגהץ אותו מלפנים ולהזיז את קצה המתלה למרווחים שבין הכפתורים. ודא שהברזל אינו מונח ישירות על הכפתורים.

4. ברזל חזית וכתפיים

ואז אתה לוקח את הצדדים הקדמיים. הנח חזית אחת כלפי מעלה על קרש הגיהוץ כך שחלק הכתף יישר כח בדיוק עם העיקול של קרש הגיהוץ שלך. כעת ניתן לגהץ את החלק הקדמי ואת פלח הכתף בו זמנית. במידת הצורך, הפכו את החולצה וגהצו גם את האזורים הללו מבפנים החוצה.

5. מגהצים גב וכתפיים

לבסוף, אזור הגב הגדול מופעל. פרש את החולצה שלך מבפנים החוצה לפניך וגהץ את החלק הפנימי מאחור. סובב את החולצה וגהץ את האזור הזה מימין. כדי לגהץ את אזור הכתף האחורית בצורה חלקה, הנח את החלקים האלה כך שיתיישבו עם העיקול של קרש הגיהוץ.

כדאי לשים לב לכך בעת גיהוץ חולצות

לפני שתתחיל לגהץ, בדוק את תווית הכביסה כדי לראות מאיזה חומר עשויה החולצה שלך ובאיזה טמפרטורה יש לגהץ אותה. ברגע שאתה "מגהץ" את עצמך ומגהץ בקמט, זה לא משנה: או להשתמש באדים ממגהץ הקיטור שלך או להתיז קצת מים על המקום, לגהץ מעליו והכל צריך להיות חלק.