טיפים להרוג חיידקים על משטחים בפנים ובחוץ

אבל הופתענו לטובה לשים את ידינו על תרסיס להרוג חיידקים של Domex
חשבנו שנצטרך מוצרים שונים כדי להתמודד עם החיידקים על משטחים מרובים אלה, אבל הופתענו לטובה לשים את ידינו על תרסיס להרוג חיידקים של Domex.

באקלים של היום שמירה על הסביבה שלנו נקייה מחיידקים חשובה לא פחות מהתרחקות חברתית. על ידי ביצוע הטיפים הניתנים להלן, תוכל להיפטר מחיידקים על משטחים הן בפנים והן בחוץ ולשמור על עצמך ועל משפחתך מוגנים.

אנו מודעים לכך שהתרחקות פיזית, חבישת מסכות, שטיפת ידיים תכופה והישארות בבית ככל האפשר, הם שיטות עבודה חשובות שיש לנקוט בהן במגיפה הנוכחית. על פי הנחיות ה-CDC, ניקוי וניקוי משטחים גם בבית שלנו וגם באזורים ציבוריים כמו מקומות עבודה, קניונים וכו' חשובים באותה מידה כדי להפחית את הסיכון לחשיפה לחיידקים מזיקים. הטיפים המוזכרים להלן לא רק יעזרו לשמור על בטיחותך אלא גם יספקו סביבה נטולת חיידקים עבור הסובבים אותך. יש מקרים שבהם אנו מרגישים שחומרי חיטוי תוצרת בית יעזרו לנו להשיג את מטרותינו של מיגור חיידקים מבלי לשרוף חור בכיסים. אבל עד מהרה הבנו שהיעילות של פתרונות כאלה מוטלת בספק ולעתים קרובות חסרה גיבוי מדעי. עם זאת, הפכנו את העבודה שלך לקלה יותר על ידי רשימה של כמה עצות פשוטות כיצד להסיר חיידקים ביעילות על משטחים בתוך הבית שלך וגם בחוץ.

1. גלה את הנקודות הנסתרות בבית שלך שמכילות חיידקים

עצות אלה יעזרו לך להסיר חיידקים על כל המשטחים הן בפנים והן בחוץ ביעילות
עצות אלה יעזרו לך להסיר חיידקים על כל המשטחים הן בפנים והן בחוץ ביעילות.

כולנו במסע ניקוי מאז תחילת המגיפה. אבל האם אתה מודע לכך שכמה נקודות נסתרות בבית שלך אולי לא מלוכלכות בעליל, אבל עלולות להיות כרסום עם חיידקים מזיקים? בעוד שאנו עשויים להניח שיית הדלת או מושב האסלה שלנו עשויים להיות המלוכלכים ביותר (מאז נגעו בהם לעתים קרובות), מתגי תאורה, ידיות למקרר, ידיות לכיריים, שלט לטלוויזיה, ידיות למיקרוגל, צעצועי ילדים ואפילו כיור המטבח הם מקומות גידול לחיידקים. חשבנו שנצטרך מוצרים שונים כדי להתמודד עם החיידקים על משטחים מרובים אלה, אבל הופתענו לטובה לשים את ידינו על תרסיס להרוג חיידקים של Domex . ספריי זה בטוח לשימוש על כל מיני משטחים, כולל גאדג'טים. יחד עם היותו רב תכליתי, תרסיס דומקס להורג חיידקים בעל רמות האלכוהול המומלצות על ידי ארגוני בריאות מובילים ברחבי העולם. לפיכך, נוכל להיות בטוחים לגבי יעילותו בהריגת חיידקים על כל המשטחים.

2. הפוך את היציאה החוצה לבטוחה יותר עם השלבים הפשוטים האלה

הסיכוי לצאת מעולם לא היה מרתיע יותר כפי שהוא בתקופות אלו. אבל, לצאת מהבית שלך היא בלתי נמנעת. מכיוון שרבים מאיתנו כבר נוסעים למקומות עבודה, כמה אמצעים פשוטים יכולים להפוך את הטיול שלך בחוץ לבטוח יותר. הימנע משימוש בקצות אצבעות, מרפקים ופרקי אצבעות כדי ללחוץ על כפתורי המעלית. במקום זאת, פתחו את הדלתות עם הרגליים. כמו כן, אנו תמיד מבטיחים כי אנו מצוידים היטב ותמיד יש לנו מוצר בדוק ובדוק - Domex germ-kill spra y- איתנו. היו זמנים שבהם היינו צריכים להשתמש בשירותים ציבוריים. כאן השתמשנו בתרסיס להרוג חיידקים של Domex באופן נרחב על משטחים כמו מושב האסלה, ברזים וכן ברזים. כל מה שהיינו צריכים לעשות זה לנער את הבקבוק תחילה, ואז להחזיק אותו זקוף ולרסס אותו על פני השטח. לא היה צורך לנגב את פני השטח/חפץ לאחר מכן. במקום העבודה שלנו, השתמשנו בו על המקלדות, שולחנות העבודה, ידיות הארונות וכן הלאה עם אותו מוצר. יתרון נוסף היה הניחוח הנעים שהותיר אחריו!

3. הקפידו על שגרה קבועה לניקוי וניקוי משטחים

אנו מאמינים ששגרה עקבית לניקוי וניקוי משטחים היא צעד חשוב להפחתת החשיפה לחיידקים מזיקים. מניסיוננו, משטחים בעלי מגע גבוה בבית יש צורך לנקות לפחות פעם ביום. עם זאת, יש לקבוע ניקוי והסרה תכופים של חיידקים בהתאם לרמת השימוש. במקומות עבודה, ייתכן שיהיה צורך לנקות את לחצני המעלית והמשטחים הנפוצים בשירותים לפחות ארבע פעמים ביום. ואילו במקרה של חפצים כמו עגלות קניות במכולת, יש לנקות אותם לפני כל שימוש. ראינו שתרסיס להרוג חיידקים של Domex נמשך זמן רב יותר מכל תרסיס אחר מה שהופך אותו לאופציה משתלמת עבורנו. אפשר היה להכניס אותו בקלות לתיק, מה שהפך אותו לשימושי, לא רק בבית אלא גם כשיצאנו מהבית.

4. הכנס פרקטיקות חדשות להפחתת החשיפה לחיידקים

כאן השתמשנו בתרסיס להרוג חיידקים של Domex באופן נרחב על משטחים כמו מושב האסלה
כאן השתמשנו בתרסיס להרוג חיידקים של Domex באופן נרחב על משטחים כמו מושב האסלה, ברזים כמו גם ברזים.

אמנם אנחנו כבר עוקבים אחר כמה פרקטיקות בסיסיות, אבל חיוני לשנות את הדרך שבה אנחנו משתמשים במרחבים ציבוריים לעבודה, לחיות ולשחק. אלה עשויים לכלול השארת דלתות מסוימות פתוחות כדי להפחית את מספר הפעמים בהן אנשים נוגעים בהן, כיבוי המזגן והשארת חלונות פתוחים לאוורור, הסרת חפצים באזורים משותפים כמו ספלי קפה ומיכלי שמנת, הימנעות מהמעלית ושימוש ב גרם מדרגות אם לא בניין רב קומות וכן הלאה. בבית, אתה יכול לשקול הסרה של חומרים רכים ונקבוביים כמו שטיחים ושטיחים כדי להפחית את האתגרים של ניקוי ופינוי הנבטים שלהם.

עצות אלה יעזרו לך להסיר חיידקים על כל המשטחים הן בפנים והן בחוץ ביעילות.

טיפ סודי: אתה יכול גם לנסות את המותגים הטובים ביותר של הודו בחינם ממש כאן .

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/disinfecting-building-facility.html?cdc_aa_refval=https%3a%2f%2fwww.cdc.gov%2fcoronavirus%2f2019-ncov%2fcommunity%2freopen- guidance.html