כיצד לשטוף את המגבות כראוי

עדיף לתלות את המגבות מעל מכונת כביסה לייבוש
אם אין לכם מייבש, עדיף לתלות את המגבות מעל מכונת כביסה לייבוש.

צ'רלי קים אוהב מגבות רכות ורכות

אני אוהב מגבות רכות ורכות. לצערי שלי קצת יותר ישנים ועכשיו הכל מלבד רך לאחר כביסה תכופה. כשאני מבקר חברים או ההורים שלי, אני תמיד שם לב למגבות הרכות. לכן שאלתי את עצמי לא פעם מה אני יכול לעשות אחרת כששוטפים את המגבות שלי כדי שיהיו נעימות כמו בהתחלה. למעשה יש לא מעט דברים שאתה יכול לעשות בנוגע לכביסה וייבוש מגבות כדי לשמור אותן רכות ורכות לאורך זמן.

בבחירת חומר הניקוי שלך, וודאו תמיד שהוא מתאים לחומר ולצבע. Coral White + מתאים לשטיפת כל הבדים הלבנים והבהירים. עם העוצמה המיוחדת שלו וסרום ההגנה על הסיבים, הוא שוטף טקסטיל כדי להבריק שוב.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. זו הסיבה שהמגבות נעשות קשות ומחוספסות עם הזמן

רוב המגבות עשויות מגבת, חומר סופג מאוד. בעת הכביסה, לולאות החוט על הבד משוטחות ועשויות לא להתיישר יותר. זה במיוחד המקרה אם אתה ממלא יתר על המידה את מכונת הכביסה. המגבות נלחצות מאוד שטוחות וזה על חשבון החומר. בנוסף, את חומר הניקוי כבר לא ניתן לפזר טוב ושאריות עלולות להיתקע בסיבים. סיבה שנייה יכולה להיות מינון שגוי של חומר ניקוי. אם אתה לוקח מעט מדי, יתכן שהמגבות לא ממש נקיות ויתכן שהצטברות משקעי אבנית בבד. אם אתה משתמש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי, חלק מהשאריות ייתקעו בסיבים. כל זה יכול לעזור לגרום למגבות שלך להרגיש קשות ונוקשה לאחר שטיפתם. לכן, עקבו תמיד אחר הוראות השימוש במכונת הכביסה ובחומר הכביסה ובהוראות הטיפול במגבות שלכם. מקור שגיאה אפשרי שלישי הוא ייבוש מגבות: מגבות הופכות רך במיוחד כאשר מייבשים אותן במייבש. גם כאן חשוב למלא את המייבש לפי ההוראות - לא יותר מדי ולא מעט מדי. אם אין לכם מייבש בבית, הימנעו מתליית מגבות הדוקות מדי לייבוש או מייבש אותן מעל התנור. לסיבי הטרי אין סיכוי להתיישר שוב. גם כאן חשוב למלא את המייבש לפי ההוראות - לא יותר מדי ולא מעט מדי. אם אין לכם מייבש בבית, הימנעו מתליית מגבות הדוקות מדי לייבוש או מייבש אותן מעל התנור. לסיבי הטרי אין סיכוי להתיישר שוב. גם כאן,חשוב למלא את המייבש לפי ההוראות - לא יותר מדי ולא מעט מדי. אם אין לכם מייבש בבית, הימנע מתליית מגבות הדוקות מכדי לייבוש או מייבש אותן מעל התנור. לסיבי הטרי אין סיכוי להתיישר שוב.

2. איך לשטוף מגבות כמו שצריך כדי לשמור אותן רכות ונעימות

איך לייבש מגבות כמו שצריך
איך לייבש מגבות כמו שצריך.

קודם כל חשוב לשטוף את המגבות לפי הוראות הטיפול. מכיוון שרוב המגבות הן בצבעים לבנים או בהירים, לעתים קרובות ניתן לכבס אותן יחד ב-60 מעלות. עם זאת, מגבות מסוימות, במיוחד צבעוניות או כאלה עם עיטורים, ניתנות לכביסה רק ב-40 מעלות. לכן, מיין את המגבות לפי צבע ודרגה לפני הכביסה. כאשר מכבסים מגבות מתחת ל-60 מעלות, למשל ב' ב-40 מעלות, יש להכניס חומר לניקוי היגיינה למכונת הכביסה. בדרך זו אתה מבטיח שחיידקים וחיידקים באמת נהרגים, שכן הדבר מובטח רק בטמפרטורות מעל 60 מעלות. כמו כן, הקפידו שלא להעמיס את מכונת הכביסה שלכם מלאה מדי, אחרת החומר יסבול. הימנעו ממילוי מכונת הכביסה שלך מעט מדי, מכיוון שהדבר יגדיל את הצטברות המוך.

3. איך לייבש מגבות כמו שצריך

המייבש אידיאלי לייבוש מגבות. כפי שתואר לעיל, מגבות, אפילו ישנות יותר שהן קשות יותר ונוקשות יותר, הופכות שוב לרך במייבש. לולאות החוטים יכולות להתיישר שוב - אבל רק אם לא תמלא יותר מדי את המכונה. אם אין לכם מייבש, עדיף לתלות את המגבות מעל מכונת כביסה לייבוש. שם יש להם מספיק אוויר להתייבש ולסיבי הבד יש מספיק מקום לחזור לצורתם המקורית.

4. אתה יכול לעשות זאת כדי להפוך מגבות קשות לרכות שוב

לפני הכביסה הבאה, הכניסו את המגבות לתערובת חומץ-מים: ערבבו חצי מהחומץ עם שני חצאי מים והניחו למגבות לספוג בה למשך חצי שעה.

האם אתה מחפש עזרה כיצד לשטוף נכון את כל הכביסה שלך? לאחר מכן קרא את 4 העצות הפשוטות והמהירות הללו.