מדריך למכונות כביסה: בחירת מכונת הכביסה המתאימה לך

כאשר אתה בוחר את מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנייה
כאשר אתה בוחר את מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנייה, יש כל כך הרבה גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון.

מכונות כביסה חיוניות ברוב הבתים, אבל הבחירה הנכונה יכולה להיות תהליך מייאש. השתמש במדריך זה כדי להפוך את ההחלטה לפשוטה!

מחסכון באנרגיה ועד לטעינה קדמית, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים מהי מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות. עקוב אחר המדריך הפשוט שלנו לתכונות המכשיר הנפוצות ביותר והיתרונות שלהן.

שפר את היעילות של מכונת הכביסה שלך על ידי שימוש בחומר ניקוי כביסה איכותי, כגון Omo ultimate liquid, שיתמודד אפילו עם כתמים שהתייבשו במשך 48 שעות.

איזו מכונת כביסה מתאימה לך?

כאשר אתה בוחר את מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנייה, יש כל כך הרבה גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון. לדוגמה; גודל שטח המגורים שלך, כמה אנשים אתה מכבס, אישורים ידידותיים לסביבה וכמובן - התקציב שלך. כאן אנו מסתכלים על כמה מאותם שיקולים מרכזיים, כך שכאשר יגיע הזמן לקבל החלטה, תוכל לקבל החלטה מושכלת!

מעמיס קדמי או מעמיס עליון?

תצטרך לקחת בחשבון את דרישות הבית שלך כדי להבין מהי מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות
תצטרך לקחת בחשבון את דרישות הבית שלך כדי להבין מהי מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות.

תצטרך לקחת בחשבון את דרישות הבית שלך כדי להבין מהי מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות. מכונות כביסה עם הטענה קדמית בדרך כלל תופסות פחות מקום, עדינות יותר לבגדים, משתמשות פחות במים, ונוטה למהירות סחיטה גבוהה יותר (מה שאומר פחות זמן ייבוש). באופן מסורתי, מכונות העמסה עליון הן מגושמות יותר אך זולות יותר ובעלות קיבולת גדולה יותר מאשר מעמיסים קדמיים.

יעילות

בבואכם לבחור את מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנייה, בדקו תמיד את דירוג יעילות המים והאנרגיה - ככל שהדירוג גבוה יותר, כך תחסכו יותר כסף בחשבונות החשמל שלכם. היזהרו מתווית דירוג כוכבי אנרגיה, המעניקה ציון מתוך 10 לצריכת אנרגיה. עבור מים, חפש את התווית WELS (Water Efficiency Labeling Scheme) - שישה כוכבים מציינים את הרמה הגבוהה ביותר של יעילות המים. למרות שהם יקרים יותר ממכונות העמסה עליון רגילות, מעמיסים עליון בעלי יעילות גבוהה צומחות בפופולריות, מכיוון שהמהירות והביצועים יכולים לעתים קרובות להיות דומים למכונת העמסה קדמית.

מאפיינים

על מנת להפיק את המיטב ממכונת הכביסה שלך, כדאי להבין היטב את התוכניות של המכשיר. כיום, מותגי מכונות הכביסה הטובים ביותר כוללים בדרך כלל מגוון הגדרות מתוכנתות מראש, כולל כביסה ידנית, עומסים מגושמים ומחזורים עבור חומרים ספציפיים (כגון צמר או משי). דגמים מתקדמים יותר עשויים לכלול גם מחזורי קיטור, הגדרות ללא גיהוץ, מהירויות סחרור מתכווננות ומחזורי שיבוץ חיידקים לבגדי תינוקות וחיתולים הניתנים לכביסה.

תקציב

האפשרות היקרה ביותר היא לא תמיד מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות. אם תימנע מצבעים עזים וכרום לטובת דגמים לבנים מסורתיים, אולי תוכל לחסוך כמה דולרים בדרך. דגם חסכוני באנרגיה עשוי לעלות יותר בהתחלה, אך עשוי לחסוך לך כסף בטווח הארוך. דגמי התקציב העדכניים ביותר בשוק יכולים להציע איכות כביסה דומה לדגמים יקרים יותר - אך ללא חלק מההגדרות המתוכנתות מראש. קרא ביקורות מקוונות של משתמשים כדי לגלות איזו מהן מניבה את הביצועים הטובים ביותר.

  • כמה מקום יש לך

  • באיזו תדירות נעשה שימוש במכשיר

  • באיזה סוג של תכונות אתה צפוי להשתמש (למשל מחזורי סחרור, תכונת ייבוש בכביסה)

  • כמה כסף אתה מוכן להוציא