איך לכבס תרמילים ותיקים

אין מדריך אחד שמתאים לכולם לשטיפת תרמילים ותיקים
למרבה הצער, אין מדריך אחד שמתאים לכולם לשטיפת תרמילים ותיקים.

איזה מזוודות אפשר להכניס למכונת כביסה, אותם מנקים ביד ואיזה עדיף להשאיר למומחים, בלי דאגות? אתה תהיה ברור לאחר קריאת המאמר.

תיק גב, תיק ספורט או תיק קניות מבד מתלכלך עם הזמן. תוהים אם אפשר לזרוק את המזוודות למכונת הכביסה? לא יודעים איך לכבס תיק בית ספר המסומן בכתמים שונים? למד איזה כבודה ניתנת לכביסה ואיזה דורש תחזוקה עדינה יותר.

איך לכבס תיק גב או תיק בד

למרבה הצער, אין מדריך אחד שמתאים לכולם לשטיפת תרמילים ותיקים. זה תמיד יהיה תלוי בחומר שלהם. את אלו העשויות מבד כותנה רגיל תוכלו להכניס למכונת הכביסה, אך אל תשכחו לוודא שגם הרצועות, הידיות ושאר חלקי התרמיל ניתנים לכביסה. אביזרי עור במיוחד עלולים להתחיל להתקלף. למטען עשוי כותנה, ראשית רוקנו את תכולת כל הכיסים ובחרו בחומר ניקוי עדין. נסה, למשל, צלול ללא ג'ל מהדור השביעי, שאינו מכיל בשמים סינתטיים, צבעים או חומרי הבהרה. ניתן לכבס ב-40 מעלות צלזיוס, אם אפשר בלי להסתובב (התרמיל יתייבש זמן רב יותר, אך אינך מסתכן בפגיעה בחלק מחלקיו ובתוף מכונת הכביסה) או מכוון אותו ל -400 סיבובים לכל היותר.

על מה אתה צריך עצה עכשיו?

ניקוי התרמיל בשכבה עמידה למים

איך לכבס תיק גב או תיק בד
איך לכבס תיק גב או תיק בד.

שטיפת תיק גב אינה מתאימה אם הוא מצויד בשכבה עמידה למים, שתתקלקל במכונת הכביסה, וכנראה יקרה עם מערכת גב מחוזקת. לכן, נקו תיקי גב חוץ ובתי ספר בהספגה לפי הוראות היצרן. לרוב, הם ממליצים להתקלח במים קרים או מעט פושרים ולהסיר בעדינות את הלכלוך בעזרת מטלית או הצד החלק של ספוג כלים. יש להימנע מייבוש במייבש כביסה במקרה של תיקי גב עמידים למים ותיקי ספורט. כאשר הם מתייבשים, אתה יכול לשחזר את שכבת ההגנה שלהם עם הספגה מיוחדת.

איך לנקות תיק יד

חל איסור מוחלט לכבס תיקי עור או דמוי עור. היא תעוות את צורת השקית, תפגע בפני השטח שלה ואולי גם בתוף של מכונת הכביסה. אז איך מנקים תיק יד שנאסף מבלאי תכוף או מזג אוויר? מאוד בעדינות! לעולם אין לשפשף אביזרי עור או להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים עליהם. נגב אותם עם מטלית רכה, רצוי מיקרופייבר, שעליה יש למרוח מוצר מיוחד המומלץ על ידי היצרן. שפתון או עט נפתחו בארנק שלך? דפקו את הבד פנימה הרחק מפירורים והשתמשו במסיר איפור או במגבונים קוסמטיים לחים לכל כתמים. לאחר מכן השאר את התיק פתוח כדי לאפשר לבד להתייבש. תשומת הלב! - אין לחשוף את תיק העור לטמפרטורות קיצוניות על רדיאטור או להבה פתוחה.

איך לטפל במטען שלך כדי שיחזיק מעמד

  • אל תשכח ליישם באופן קבוע הספגה מיוחדת על תיקי עור ותרמילים. לעולם אל תשתמש במשחת נעליים רגילה עליהם!
  • אין להעמיס מזוודות יתר על המידה. ניתן לשלוף את העור, לקרוע את הבדים ולפגוע ברוכסנים.
  • נסו לנקות את הכתמים בהקדם האפשרי. אם הם מתייבשים, הפקיד את התיק או התרמיל שלך בידי מומחים.
  • אחת לכמה זמן, אל תשכחו לנקות את חלקי המתכת - רוכסנים, עיניים, אבזמים וקישוטים. רק חתיכת צמר גפן המיועדת לניקוי תכשיטים.
  • עדיף לאחסן מזוודות שאינכם צריכים כרגע בחדר חשוך או בארון. אור שמש ישיר פוגם מהצבעים שלהם.
  • רוקנו את תיק הספורט לאחר כל אימון ותנו לו להתייבש. זה ימנע ריחות לא נעימים. אם אתם כבר נאבקים בו, נגב את השקית במטלית לחה, תן לו להתייבש ובשם אותו בשקיות בארון Coccolino primavera.
  • אתה "משחזר" את השריטות על תיק העור עם תכשירים מיוחדים עם שעווה.

ועצה פשוטה לסיום - לא רק בגדים, אלא גם לתרמילים ותיקים צריך להיות שלט עם אופן התחזוקה המומלץ. כל שעליכם לעשות הוא לוודא ששום דבר לא ישתבש. למי שלא מכיר את הסמלים, יש לנו לוח ציור ברור, הוא זמין כאן.