הגן על הבית שלך מפני חיידקים ווירוסים

מניעת התפשטות וירוסים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המשפחה שלך
מניעת התפשטות וירוסים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המשפחה שלך.

מניעת התפשטות וירוסים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המשפחה שלך. בעזרת תוכנית השלב-אחר-שלבים שלהלן תוכלו לנקוט באמצעים כדי למזער את הסיכונים בביתכם.

בטח שמעתם על הקורונה. ארגון הבריאות העולמי (WHO) מתאר אותו כסוג חדש של וירוס שלא זוהה בעבר בבני אדם, משפחה גדולה של וירוסים, הגורם למחלות מהצטננות ועד ל-SARS, תסמונת נשימתית חריפה חמורה.

מניעה היא חיונית במקרה של וירוס
מניעה היא חיונית במקרה של וירוס, כי וירוסים קשה לרפא.

בזמן שאנו עוקבים אחר התפתחויות הנגיף, חשוב להישאר ערניים לצעדים שתוכל לנקוט בבית כדי להגן על עצמך ועל משפחתך.

ספר לכולם את הצעדים שהם יכולים לנקוט כדי להגן על הבית שלך ועודדו אותם לעשות את אותו הדבר - מניעת התפשטות נגיף היא מאמץ קבוצתי.

טיפים

  1. מניעה היא חיונית במקרה של וירוס, כי וירוסים קשה לרפא.

  2. הסר חיידקים ממשטחים בהם נוגעים לעתים קרובות בבית עם חומר יעיל ביותר. זה כולל פריטים כגון ברזים, שירותים, שולחנות, משטחים, כיורי אמבטיה, ידיות לדלתות, רצפות, טלפונים סלולריים, מקלדות מחשב ועכברים.

  3. התבונן במשפחתך עבור תסמינים המתוארים על ידי RIVM, כגון נזלת, כאב ראש, שיעול, כאב גרון, חום או תחושה כללית של חוסר טוב.

  4. קח איתך חומר חיטוי ידיים כשאתה לא בבית, רצוי עם אחוז אלכוהול גבוה (מינימום 69%). ודא שבני משפחתך שוטפים את ידיהם ביסודיות לאחר שבאו במגע עם אזורי עומס רב, כגון ידיות לדלתות, שירותים ציבוריים או תפריטי מסעדות.

  5. ודא שבני משפחתך שוטפים את ידיהם במים וסבון. לפני ואחרי השירותים, לפני ואחרי ארוחות וכשאתה נכנס מבחוץ. שטיפת ידיים עד דקה יעילה מאוד. אם מישהו במשפחה חולה, הימנעו משיתוף מגבות, מטליות, מברשות שיניים, כלי אוכל וכבס בגדים בנפרד בטמפרטורה גבוהה (מינימום 60 מעלות צלזיוס) כדי למנוע את התפשטות הנגיף בבית.

  6. כלול בביתך כל מה שבא במגע עם פסולת אנושית; להשליך רקמות ישירות לפחים מכוסים, להסיר פסולת טואלט מכל המשטחים, לחטא ולשטוף היטב נייר טואלט. לאחר התעטשות, חיידקים יכולים לעבור עד 3 מטרים ולהפיץ זיהומים לא רצויים, אז כסו את הפה כשאתם מתעטשים או משתעלים ושטפו את הידיים מיד.

  7. ספר לכולם את הצעדים שהם יכולים לנקוט כדי להגן על הבית שלך ועודדו אותם לעשות את אותו הדבר - מניעת התפשטות נגיף היא מאמץ קבוצתי.

למידע העדכני ביותר על נגיף הקורונה, אנו מפנים אתכם למידע באתר ארגון הבריאות העולמי, הם פועלים ברחבי העולם כדי לשלוט ולהגביל את התפשטות הנגיף.