האם השירותים שלך תמיד מדיפים ריח רע? אולי אתה מתעלם מהדברים החשובים האלה!

קיים חשש נוסף לגבי חיידקים המאגרים בחדר האמבטיה ובשירותים שלך
בגלל הריח הרע, קיים חשש נוסף לגבי חיידקים המאגרים בחדר האמבטיה ובשירותים שלך, במיוחד במהלך המגיפה.

תוהה מה הסיבה לכך שהשירותים שלך תמיד מריחים רע ומדיפים ריח חריף? המשך לקרוא כדי לקבל הארה וללמוד טיפים לתיקון זה!

מה יכול להיות יותר גרוע מלהיכנס לחדר אמבטיה עם מראה יפה ולהתמודד עם ריח איום בפנים? די מביך לבעלי בתים כשהם מארחים אורחים, נכון? ובכן, אם גם אתה קורבן של ריח רע בשירותים שלך, אז אתה חייב להבין את הסיבות השורשיות מאחורי סוגי הריחות השונים שחדר אמבטיה יכול להפיק מעת לעת. בגלל הריח הרע, קיים חשש נוסף לגבי חיידקים שאוגרים בחדר האמבטיה ובשירותים שלך, במיוחד במהלך המגיפה. אז, אנחנו גם רוצים להרוג כל חיידקים שעלולים להיות גורם אפשרי לסוגים שונים של מחלות. זה נכון במיוחד עבור בתים שיש בהם תינוקות/ילדים וקשישים. ובכן, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לזהות את הסיבות העיקריות מאחורי הריח הרע בשירותים שלך וגם פריצות כיצד לתקן אותו.

1. מלכודת סתומה

לעיתים, מלכודת/ניקוז סתום חלקית, כלומר החלק בקערת האסלה המשמש כמו ניקוז ומעוקל במבנה, הוא זה שאחראי לריח רע באסלה. המשמעות היא שלניקוז השירותים שלך לוקח זמן רב יותר לניקוז ומילוי מחדש, מה שגורם בסופו של דבר לירידה במפלסי המים. כאשר למיכל שלך לוקח זמן רב יותר למלא מחדש או שהוא לא מלא, אז זה עלול להוביל לפליטת גזי ביוב לא נעימים. וזה קצת מבלבל, כי למרות שאתה שוטף, עדיין יש ריח נורא בשירותים שלך. אתה יכול לנסות לפתור את זה על ידי שימוש בבוכנה. עם זאת, אנו ממליצים לקרוא לאינסטלטור על מנת לוודא כי הדבר יטופל כראוי.

2. ניקוי עם מוצר לא נכון

הסיבה הברורה והשכיחה ביותר לכך שהשירותים שלך מריחים רע היא ניקוי לא סדיר וגם זה, עם המוצר הלא נכון. הידעתם שקערת השירותים והמושב שלכם יכולים להכיל כמות גבוהה להחריד של שמרים, חיידקים ועובש? בעוד שניקוי או ניגוב של האסלה בתדירות גבוהה עם מוצר ניקוי רגיל עשוי להיראות מספיק, אתה למעשה צריך מנקה אסלה מתאים. ניסינו את מנקה האסלה של Domex fresh guard, שלטעמנו מצוין לניקוי יסודי של אסלה. אנחנו אוהבים שזה מסיר כל ריחות רעים ומשאיר את האסלה עם ריח רענן! לאחר קריאת התווית, גילינו שיש בו חומצה, שהיא מרכיב חזק להרג חיידקים וחיידקים בשירותים. לאחר שהשתמשנו בו לקערת השירותים שלנו, גילינו שהוא מסיר ביעילות את כל הכתמים והריח הנלווה אליו שאנו מתעבים לחלוטין. מה ששמנו לב גם הוא שמנקה אסלה מחטא שומר טרי של Domex שומר על ניקיון האסלה שלך כמעט עד שלושה ימים. לאחר השימוש, היינו מאוד מרוצים מהעובדה שהוא גם דואג לצהוב ואבנית מלבד ריח רע.

3. אוורור לקוי

תוהה מה הסיבה לכך שהשירותים שלך תמיד מריחים רע ומדיפים ריח חריף
תוהה מה הסיבה לכך שהשירותים שלך תמיד מריחים רע ומדיפים ריח חריף?

מובן מאליו שאסלה זקוקה לאוורור טוב. אם אתה יכול להביא אוויר צח להסתובב בשירותים שלך, זה יכול לעשות הבדל עצום לריח בפנים. ישנם שני גורמים מרכזיים המעורבים בשמירה על אוורור בחדר האמבטיה שלך. ראשית, אתה בהחלט צריך מאוורר אוורור מתפקד היטב, ושנית, אתה צריך להשאיר את דלת האסלה פתוחה כאשר היא אינה בשימוש. שני הגורמים הללו יכולים לעזור מאוד בהסרת ריח רע כמו גם לחות המלווה ברחצה ועלולה להשאיר מאחוריהם ריח מעופש.

4. שימוש פחות תכוף בשירותים

אם האסלה שלך, למשל חדר הרחצה לאורחים, אינה שוטפת באופן קבוע, סביר להניח שמי האסלה יתנדפו. מה זה אומר? זה יגרום בעצם לבריחת גזים מסריחים מצינורות האינסטלציה שלך. פתרון פשוט לבעיה זו הוא שטיפה קבועה של האסלה כדי למלא מחדש את קערת האסלה.

כעת, כשאתם יודעים את הגורמים השונים מאחורי הריח הרע באסלה שלכם, הגיע הזמן להתחיל לעבוד ולתקן זאת באמצעות העצות הנ"ל!

טיפ עליון: הקפידו לנקות את האסלה שלכם כל 3 ימים כדי לשמור על היגיינה נאותה ועל ניחוח נעים ונעים.

טיפ סודי: אתה יכול גם לנסות את המותגים הטובים ביותר של הודו בחינם ממש כאן.