הנה איך אתה יכול לטפל ולתחזק את קורטה המשי היקר שלך

אם אין לך מספיק מקום בארון הבגדים שלך לתלות את קורטה המשי היקרה שלך
אם אין לך מספיק מקום בארון הבגדים שלך לתלות את קורטה המשי היקרה שלך, אתה יכול לקפל ולעטוף אותה בצורה מסודרת בבד מוסלין רך.

לדעת איך לטפל נכון בבגדים שלך יכול לשפר את תוחלת החיים שלהם. הנה איך אתה יכול לגרום לקורטה המשי היקרה שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר.

קורטה משי הוא הלבוש המושלם לפסטיבלים הודיים וטקסים מסורתיים. נשים יכולות לערבב ולהתאים קורטות עם חותלות וג'גרות שונות ולחזור עליהן מספר פעמים מבלי שאף אחד ישים לב. קורטה משי היא השקעה שלעולם לא תצטער עליה. עם זאת, עליך לדעת את היסודות בכל הנוגע לטיפול ולתחזוקה של קורטה המשי שלך.

אם אתה מחפש עצות לשימור קורטה המשי היקר שלך, הטיפים האלה יהיו שימושיים.

1) השתמש בקולבים

השתמש בקולי עץ כדי לשמור על בגד המשי שלך ללא קמטים. הימנע מתלי מתכת מכיוון שהם עלולים להשאיר כתמי חלודה על קורטה המשי היקר שלך.

2) לעטוף בבד מוסלין

אם אין לך מספיק מקום בארון הבגדים שלך לתלות את קורטה המשי היקרה שלך, אתה יכול לקפל ולעטוף אותה בצורה מסודרת בבד מוסלין רך. אם לקורטה המשי שלך יש רקמה, קפל אותה מבפנים החוצה. אחסן את בגד המשי שלך במקום קריר ויבש.

3) קיפול מחדש כל 3 חודשים

אם אינך לובש את קורטה המשי שלך לעתים קרובות, וודא שאתה מקפל אותה מחדש כל 3 חודשים. זה יעזור לך למנוע מהבגד שלך להיקרע לאורך קווי הקיפול.

4) אוורר את המשי שלך

אתה לא צריך לשטוף את קורטה המשי היקר שלך לאחר כל שימוש. אם רק לבשת אותו לכמה שעות, מספיק רק לשדר אותו.

5) השתמשו בכדורי נפתלין

הרחיקו עש עם כדורי נפתלין. עם זאת, ודא שהם לא נשמרים במגע ישיר עם בגד המשי שלך, מכיוון שהם עלולים לגרום לשינוי צבע. עטפו כדורי נפתלין במטפחת לפני שאתם מניחים אותם בארון הבגדים שלכם. שימוש בעלי נים מיובשים הוא חלופה נוספת, שכן לנים יש תכונות אנטי פטרייתיות.

שמור על קורטה המשי האלגנטי שלך במצב טוב כי זה כל מה שאתה צריך כדי לגרום לראשים להסתובב!