איך לשמור על ריח רענן בבית?

אם אתם רוצים לדעת איך לשמור על ריח רענן של הבית שלכם
אם אתם רוצים לדעת איך לשמור על ריח רענן של הבית שלכם, תצטרכו לדעת איך להילחם ברטיבות בקירות שלכם.

קירות לחים מובילים לצמיחת עובש ופטריות. אם אתם רוצים לדעת איך לשמור על ריח רענן של הבית שלכם, תצטרכו לדעת איך להילחם ברטיבות בקירות שלכם.

רטיבות בקירות מהווה כר גידול לעובש ופטריות. זה יכול לגרום לצבע הקיר להתקלף, ולגרום לבית שלך להיראות לא אסתטי. רטיבות בקירות שלך גם תיתן ריח מעופש לבית שלך. בעיה זו מתעצמת במהלך המונסונים.

חשיפת הקירות שלך לאוויר צח ואור שמש תשמור אותם יבשים
חשיפת הקירות שלך לאוויר צח ואור שמש תשמור אותם יבשים.

עם זאת, אתה יכול למנוע מלחות לחלחל לתוך הקירות שלך. השתמש בעצות הניקוי הבאות כדי לשמור על ריח רענן של הבית שלך.

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א מסיר לחות

ב סודה לשתייה

 1. שלב 1: איטום סדקים

  לחות מחלחלת לתוך הקירות דרך סדקים. אז, אטום סדקים ברגע שאתה מזהה אותם. זה חיוני במיוחד לתקן את כל הפערים לפני תחילת המונסונים.

 2. שלב 2: תיקון נזילות

  נזילה בקירות שלך יכולה להיות בגלל בנייה לקויה או צנרת. זהה את מקור הנזילה ואטום את הצינורות כדי למנוע מלחות לחלחל לתוך הקירות שלך. במידת הצורך, פנו לקבלן מקצועי שיסתכל על הקירות שלכם ויבצע את התיקונים הנדרשים.

 3. שלב 3: בדוק היטב

  המשיכו לבדוק את הקירות, החלונות, הארובות והרהיטים שלכם באופן קבוע. אם יש דליפה או רטיבות באזורים אלה, יש לתקן אותם מיד לפני התרכובות הבעייתיות. אתה חייב למנוע צמיחה של עובש. הם אלרגנים פוטנציאליים ויכולים לעורר בעיות נשימה שונות אצל יקיריכם. שטפו את האזור הפגוע עם נוזל כלים ומים במידת האפשר.

 4. שלב 4: השתמש במסיר לחות

  שמור על ביתך מאוורר היטב. פתחו את החלונות והכניסו אור שמש פנימה. חשיפת הקירות שלכם לאוויר צח ולאור השמש ישמור עליהם יבשים. כתוצאה מכך, הצבע על הקירות שלך יישאר שלם למשך זמן רב יותר. אם מזג האוויר מעונן, השתמשו במסיר לחות בחדר.

 5. שלב 5: הסר את הריח

  כדי להעלים את הריח, פשוט הניחו בול של סודה לשתייה סביב האזורים המסריחים. סודה לשתייה עוזרת לספיגת הריח. אתה יכול להחליף את הקערה אחת לחודשיים. אתה יכול גם להשתמש במטהר אוויר כדי למנוע ריח לח מהבית שלך. הניחו קערת קפה טחון סביב האזור המסריח. זה לא רק יספוג את הריח אלא גם ישחרר ארומה של קפה טרי.

כדי להעלים את הריח, פשוט הניחו בול של סודה לשתייה סביב האזורים המסריחים. סודה לשתייה עוזרת לספיגת הריח. אתה יכול להחליף את הקערה אחת לחודשיים. אתה יכול גם להשתמש במטהר אוויר כדי למנוע ריח לח מהבית שלך. הניחו קערת קפה טחון סביב האזור המסריח. הוא לא רק יספוג את הריח אלא גם ישחרר ניחוח קפה טרי.

מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך