תן לארונות שלך שיפוץ נקי עבור Deepavali השנה!

עונת החגים היא הזמן האידיאלי לא רק לעשות סדר
עונת החגים היא הזמן האידיאלי לא רק לעשות סדר, אלא גם לנקות את הארון.

לנקות את הארון שלך ולנקות את כל הפינות חשובים במהלך דיוואלי, פסטיבל האורות. במאמר זה, אנו מספרים לך איך!

הארונות שלך נוטים להיות מאובקים במהלך השנה. עונת החגים היא הזמן האידיאלי לא רק לעשות סדר, אלא גם לנקות את הארון. להלן מספר שלבים שכדאי לבצע.

אתה יכול לשפשף כפית. של מיונז נטול ביצים על תריסי הארון שלך עם מטלית כדי להוסיף מעט ברק לארון העץ שלך. זכור להשתמש במטלית יבשה כדי לנגב את המיונז. הוסף נפטלין לארון שלך כדי לשמור אותו רענן. אתה יכול גם לשים עיתון או נייר עטיפה על המדפים לפני הכנסת הבגדים שלך. זה יעזור בפעם הבאה שאתה מתכנן לנקות את הארון שלך.

שלב 1: רוקנו את הארון

זה כנראה הצעד הקל ביותר. פשוט תוציא הכל מהארון שלך! כאן, אתה צריך גם לרוקן מגירות, להבטיח שהארון שלך יהיה נקי לחלוטין כדי להתחיל לנקות. אתה יכול לחבר את הרמקולים שלך ולהשמיע את המנגינות האהובות עליך כדי להפוך את התהליך הזה למהנה עוד יותר!

שלב 2: נקה כל לכלוך

כאן תוכלו לנצל את החלל הריק כדי להתחיל לנקות. השתמש בשואב אבק כדי לנקות לכלוך מהארון שלך. אתה יכול אפילו להשתמש באבק כדי להסיר לכלוך רופף מהמדפים ובסביבת הארון. קח מברשת שיניים ישנה כדי לנקות את הפינות שקשה להגיע אליהן.

שלב 3: הכנת תמיסת סבון

סחט את עודפי המים ונגב את הארון שלך
קח מטלית, טבל אותה במים, סחט את עודפי המים ונגב את הארון שלך.

מחממים 1 ליטר מים בכלי. שפכו את המים החמים האלה לתוך דלי והוסיפו 3 כפיות. של נוזל כלים אליו. כעת, קחו מטלית, טבלו אותה בתמיסת הסבון הזו ונגבו את כל הארון שלכם, גם מבפנים וגם מבחוץ.

שלב 4: נגב את הארון שלך

שים מים קרירים בכלי אחר. קח מטלית, טבל אותה במים, סחט את עודפי המים ונגב את הארון שלך. קח מטלית ונגב את כל עודפי המים כדי להבטיח שלא יישארו סימני מים מאחור.

שלב 5: הסר כתמים

אם עדיין נותרו כתמים, הוסף 1 כוס חומץ ל 1 כוס מים. טבלו ספוג נקי בתערובת זו, ולאחר מכן שפשפו את האזורים המוכתמים. שוב, נגב עם מטלית יבשה כדי למנוע השארת סימני מים.

הנה לך. בצע את השלבים הבאים כדי לנקות את הארון שלך. וזכור להשמיע מוזיקה בזמן שאתה עסוק בעבודה!

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך