מארחים ארוחת ערב בפסטיבל Deepavali? נסה זאת כדי להאיר את הכלים שלך

נסה את העצות האלה כדי לשמור על הרכוש היקר של המטבח שלך - כלי אוכל - שנראה נקי וצווח לאורך כל עונת החגים
נסה את העצות האלה כדי לשמור על הרכוש היקר של המטבח שלך - כלי אוכל - שנראה נקי וצווח לאורך כל עונת החגים.

הפוך את ערכת הכלים שלך לנצנץ בפסטיבל דיוואלי הזה. יש לנו כמה עצות ניקוי מדהימות עבורכם לפסטיבל האורות הזה.

פסטיבל האורות והחיוכים מפגיש משפחה וחברים. מלבד התמכרות למתוקים, מלוחים, תלבושות אתניות יפות, דיאות ותאורות, דיוואלי הוא גם הזמן שבו אתה מתאחד עם הקרובים והיקירים שלך לחגיגות. ושום מפגש אינו שלם בלי מסיבת ארוחת ערב. אם אתם מתכננים לארח ארוחת ערב ארוכת שנים בדיוואלי הזה, ומחפשים טיפים קלים כדי לקבל את הכלים שלכם נקיים ונוצצים; אתה במקום הנכון!

הנה כמה טיפים שימושיים שיעניקו לסט הכלים שלך גימור מבריק.

השתמש תמיד בספוג כדי לנקות את הכלים שלך כדי למנוע שריטות. כמו כן, אם לסט הכלים שלך יש צבע וללא עיצובים צבועים, בדוק תחילה את תמיסת הניקוי על אזור קטן ולא בולט תחילה, כדי לבדוק את התאמתו.

1) לכביסה רגילה

בגיגית מים פושרים מוסיפים 2 כוסות חומץ לבן. הנח בזהירות את יחידות הכלים שלך והמתן 10 דקות. כעת הכינו תמיסת ניקוי של 1 כפית. של נוזל כלים בכוס מים. הרטיבו ספוג נקי בתמיסה זו ונקו כל יחידה ביסודיות. לשטוף במים רגילים.

2) עבור כתמים ישנים

הנה כמה טיפים שימושיים שיעניקו לסט הכלים שלך גימור מבריק
הנה כמה טיפים שימושיים שיעניקו לסט הכלים שלך גימור מבריק.

קח קערה. מוסיפים כוס מים ו-2 כפות. של סודה לשתייה ומערבבים היטב. בעזרת מברשת עם זיפים רכים, מרחו את המשחה הזו על החלק המוכתם או על כל פני השטח של יחידת הכלים שלכם אם היא מוכתמת לחלוטין. המתן 25 דקות ושטוף במים רגילים.

3) לברק טוב יותר

בקערה גדולה של מים מוסיפים כוס חומץ וכוס מלח ומערבבים היטב. הניחו בזהירות את הכלים המוכתמים והמתינו 30 דקות. הוציאו אותו והחזיקו אותו מתחת למים זורמים קרים. יבשו בעזרת מטלית מיקרופייבר נקייה.

4) לידיות כסף

בקערת מים מוסיפים חופן חתיכות תמרהינדי. מערבבים היטב עם הידיים. שפשפו את הפתרון הזה על ידיות הכלים הכסוף שלכם עם ספוג נקי. יבשו בעזרת מטלית מיקרופייבר נקייה.

עד עכשיו, ערכת הכלים שלך תהיה נקייה, מבריקה וללא כתמים. נסה את העצות האלה כדי לשמור על רכושו היקר של המטבח שלך - כלי אוכל - שנראה נקי ומצחיק לאורך כל עונת החגים.