טיפים לניקיון הבית: 6 חומרי ניקיון שכל אחד צריך

כל חדר דורש הליך שונה וכל משטח דורש מוצרי ניקוי שונים
כל חדר דורש הליך שונה וכל משטח דורש מוצרי ניקוי שונים.

ניקיון הבית עשוי להיראות כמשימה מורכבת. הנה סקירה כללית של המוצרים שאתה צריך להצטייד בהם כדי לשמור על בית נקי!

ניקיון הבית עשוי להיראות כמשימה מורכבת. כל חדר דורש הליך שונה וכל משטח דורש מוצרי ניקוי שונים. כאן, אנו נותנים לך סקירה כללית של המוצרים שאתה צריך להצטייד בהם כדי לשמור על בית נקי!

אזהרת בטיחות - השתמש במוצרי ניקוי בבטחה. קרא תמיד את התווית ואת פרטי המוצר לפני השימוש. השתמש בכפפות מגן. ותמיד בדוק תחילה מוצרים על אזור קטן ולא בולט.

אתה תצטרך:

 • מנקה רב תכליתי טוב
 • מנקה לשירותים וחדרי רחצה על בסיס אקונומיקה
 • אבקת סודה לשתייה
 • מיץ לימון
 • כפפות גומי
 • מנקה רצפות

6 חומרי ניקוי לבית שלך!

 1. מנקה רב תכליתי טוב

  את רוב עבודות ניקיון הבית ניתן לבצע עם מטלית וחומר ניקוי רב תכליתי טוב כמו דומקס. יש לדלל במים לפי הוראות המוצר ולהשתמש על משטחים ופריטים שונים בבית.

 2. מנקה לשירותים וחדרי אמבטיה על בסיס אקונומיקה

  אתה צריך מוצר חזק יותר שיכול להסיר את הכתמים העקשניים ביותר על האסלה שלך. מרחו את חומר ניקוי האסלה ישירות על הכתם, השאירו לכמה רגעים וראו את האסלה שלכם הופכת לבנה יותר לאחר השטיפה.

 3. אבקת סודה לשתייה

  סודה לשתייה היא מוצר נהדר לשימוש כאשר מנסים להסיר ריח רע ולנקות משטחים. יש לו את היתרון שהוא מסוגל להמיס ביעילות כמעט כל לכלוך. זה גם כלי נהדר בניקוי מטבחים וניקוי חדרי אמבטיה.

  לניקוי מכשירי מטבח: מערבבים עם מים חמימים כדי ליצור תערובת שתוכל לנקות את התנור ואת המקרר.

  • כדי להסיר ריחות: הכנס צלחת קטנה של סודה לשתייה במקרר שלך וזה ימנע ריחות לא רצויים. החלף את המנה הזו מדי חודש כדי לשמור על ריח נקי ורענן של המקרר שלך.

  את רוב עבודות ניקיון הבית ניתן לבצע עם מטלית וחומר ניקוי רב תכליתי טוב כמו דומקס
  את רוב עבודות ניקיון הבית ניתן לבצע עם מטלית וחומר ניקוי רב תכליתי טוב כמו דומקס.
 4. מיץ לימון

  מיץ לימון יכול לשמש למטרות רבות כמו סודה לשתייה. שניהם מוצרי ניקוי טבעיים בעלי יתרון נוסף שהם מסוגלים לחתוך משקעים אלקליים כמו אבנית וחלאות סבון מציקים. מיץ לימון יכול להיות גם פתרון ניקוי מצוין לניקוי ריח של ניקוז: פשוט מערבבים תמיסה של חלקים שווים עם מים ושופכים אותה ישירות בצינור הניקוז.

 5. כפפות גומי

  הפריט הזה לא צריך יותר מדי הסבר! כפפות גומי הן משאב מצוין להימנע מלכלוך מדי את הידיים וכדי למנוע ממך לקבל מוצרי ניקוי על העור שלך כשאתה מנקה את הבית שלך. כוויות כימיות עלולות להיות מסוכנות ולהשאיר צלקות קבועות. זה אידיאלי להחזיק זוג כפפות אחד לניקוי המטבח וזוג אחד לחדר האמבטיה - נסו להשיג צבעים שונים כדי לוודא שלא תערבבו ביניהם!

 6. מנקה רצפות

  ניתן ליצור רצפות מחומרים רגישים. לפעמים, חומרי ניקוי קשים המשמשים לרצפות משאירים כתמים מלובנים. זה גם לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי קשים על הרצפות שלך אם יש לך ילדים מכיוון שילדים נוטים לשבת ולשחק עם הצעצועים שלהם על הרצפה. לכן אנו ממליצים למצוא חומר ניקוי לרצפה שיכול להסיר לכלוך, להרוג חיידקים ועדיין להיות בטוח עבור חומרי הרצפה שלך.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?