איך להסיר לכה מבגדים?

תצטרך לדעת כיצד להסיר לק מהבגדים על מנת לשמור על המראה המוגמר גם מלוטש וגם מסוגנן
אם נשפכת לק על הבגדים, תצטרך לדעת כיצד להסיר לק מהבגדים על מנת לשמור על המראה המוגמר גם מלוטש וגם מסוגנן.

נשפכת בטעות לק על פריט לבוש? גלה כיצד להסיר אותו במהירות הבזק עם המדריך שלב אחר שלב זה!

כיצד להסיר לכה ציפורניים מבגדים
כיצד להסיר לכה ציפורניים מבגדים.

לק הוא הדרך המושלמת להשלים כל אאוטפיט ויש באמת סגנון וגימור שיתאימו לכל אירוע. מכתום מבריק וורוד מט ועד כסף נוצץ ואדום עמוק, מגוון הצבעים הוא אינסופי - אבל למרות שהם נראים טוב על הציפורניים שלך, אתה לא רוצה לראות את זה על הבגדים שלך! אם נשפכת לק על הבגדים, תצטרך לדעת כיצד להסיר לק מהבגדים על מנת לשמור על המראה המוגמר גם מלוטש וגם מסוגנן.

למרות שיש עכשיו הרבה לקים יבשים מהירים זמינים כעת, מריחת לק תמיד תהיה עסק מטופש. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר אתם חווים שפיכה קטנה הוא לפעול מהר - ככל שתתקפו כתם מהר יותר, כך גדל הסיכוי שתוכלו להסיר אותו. כאן אנו מראים לך כיצד הסרת לכה מבגדים יכולה להיות קלה ויעילה:

אם נשפכת לק על הבגדים שלך, המהירות היא המהות! הסר במהירות כל עודפי לק עם מטלית נקייה מבלי לשפשף אותו לתוך הבגד, ולאחר מכן בדוק את תווית הטיפול - ניתן להשתמש במסיר לק עם אצטון להסרת כתמים מבגדים, אך עליך להיזהר בעת השימוש בו ולבדוק תמיד זה בשטח קטן תחילה.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כיצד להסיר לכה ציפורניים מבגדים

 1. ראשית, אם הכתם טרי, הסירו בעדינות כמה שיותר עודפי לק. אין לשפשף, אלא לטפטף בעדינות את כתם הלק עם מטלית נקייה.
 2. בדוק את התווית על פריט הלבוש המוכתם שלך. אם הבד מכיל אצטט, טריאצטט או מודקריליק, אל תנסו להסיר את הלק עם מסיר לק מכיוון שהוא מכיל מרכיב הנקרא אצטון. אצטון הוא ממס נוזלי שקוף ודליק ביותר שימיס רק את הבד שאתה מנסה לנקות. אם בד מופיע כניקוי יבש בלבד, קח מיד את הפריט שלך לניקוי יבש מקצועי. רק אם הבד ניתן לכביסה ואינו מכיל אצטט, טריאצטט או מודקריליק, אתה יכול לנסות לפעול בבית.
 3. הכינו מקום לניקוי פריט הלבוש שלכם - הניחו את הבגד על גבי מגבת או סמרטוט ישנה ונקייה.
 4. בדוק תחילה את מסיר הלק (השתמש באחד עם אצטון, אם אפשר) על אזור קטן ולא בולט של הבגד, כמו החלק הפנימי של שרוול או קצה המכפלת.
 5. אם זה בטוח לעשות זאת, מרחי בעדינות כמות קטנה של מסיר לק על הכתם בעזרת ספוג נקי או מטלית.
 6. טפחו בזהירות את הלק בתנועת ספיגה כדי למנוע מהלק להטמיע עמוק יותר לתוך סיבי הבד. עבוד מבחוץ פנימה, עובר ללא הרף לאזור נקי של המגבת שמתחתיה כשהיא סופגת את הכתם.
 7. חזור על הפעולה עד שהכתם אינו עובר יותר למגבת הלבנה או לנייר המטבח.
 8. שוטפים את הבד במים קרים.
 9. מכבסים כרגיל לפי ההוראות בתווית הכביסה באמצעות חומר ניקוי נוזלי של OMO.

עצה להסרת כתמי לק

 • מוצרים כמו ספריי לשיער יכולים לעתים קרובות להופיע כחלופה טובה למסיר לק. זכור תמיד לנסות תחילה מדבקת בדיקה ואם יש לך ספק, קח את הפריט תחילה לניקוי יבש מקצועי.
 • לא כל מסירי הלקים מכילים אצטון, וניתן לקנות מסיר לק ללא אצטון. עם זאת, המרכיב הפעיל העיקרי במסירים שאינם אצטון הוא אתיל אצטט, שהוא גם ממס דליק ביותר, אז היזהר תמיד בעת השימוש בו.
 • Surgical Spirits הוא מרכיב ביתי שימושי להפליא וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהסרת לק מבגדים. בדוק את זה על שטח קטן של הבגד תחילה, ולאחר מכן מרחו בעדינות עם צמר גפן וספג את הלק כמו קודם, בעזרת מגבת לבנה נקייה או נייר מטבח כדי לעזור לספוג את הכתם.