איך מנקים סירים ומחבתות?

אם אתה רוצה לדעת איך לנקות סיר נירוסטה שנשרף קשות
אם אתה רוצה לדעת איך לנקות סיר נירוסטה שנשרף קשות, הנה טריק נהדר - סודה לשתייה.

מחבתות שרופות קורות לטובים שבינינו אבל אין צורך לזרוק את המחבתות לפח! בחמישה שלבים בלבד, תוכל לקבל מחבתות מבריקות שנוצצות כמו חדשות.

לא רק שפים מתחילים שורפים מחבתות – זה קורה לטובים שבינינו. כל מה שצריך זה הסחת דעת קטנה בזמן שיש לך מחבת פסטה בדרכים ואתה נשאר עם חבורה של אטריות שרפו שנראה כאילו הפכו לאחד עם כלי הבישול האהובים עליך. יש כל כך הרבה אנשים שפשוט יזרקו את המחבת וקנו אחרת, אבל למה לבזבז כסף?

האנשים האלה בבירור לא יודעים איך לנקות סיר שרוף, נירוסטה או אחרת - זה למעשה קל מאוד. בחמישה שלבים בלבד, אתה יכול לקבל סיר מבריק שמבטיח לעולם לא לחשוף את אסונות הבישול המביכים שלך.

השריית הסירים השרופים שלך תעזור לשחרר את הכתמים ותקל על הסרת הסימנים - במיוחד אם אתה משתמש במוצרים כמו HANDY ANDY cream או SUNLIGHT דטרגנטים לשטיפת כלים, שנועדו להסיר שומנים ומזון שרוף.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

טיפים לניקוי סירים וסירים שרופים

שלב 1: להשרות במים חמים

לפני שאתם בכלל חושבים להתמודד עם הסימנים השרוף, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות כדי לנקות סיר שרוף הוא פשוט להשרות את המחבת במים חמים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט להרתיח את הקומקום ולשפוך בזהירות את המים פנימה עד שהם מכסים את האזור הבעייתי. ייתכן שתצטרך להשתמש בשני קומקומים של מים אם נשרפת די גבוה בצידי המחבת.

כעת, השרייה במים חמים לא תעשה שום הבדל בסימני השרוף. מה שזה עושה זה לשחרר כל צריבה באוכל, ועוזר להרים חתיכות מזון מתחתית הסיר. לאחר מכן תוכל לנקז את המים ולגזול כל חתיכות רופפות, מה שיהפוך את תהליך הניקוי לפשוט הרבה יותר. ניתן גם להוסיף חומר ניקוי לשטיפת כלים למים החמים.

הניחו למחבת להשרות לפחות שעה, או לילה שלם.

שלב 2: השתמש במוצרים הנכונים

מחבתות שרופות קורות לטובים שבינינו אבל אין צורך לזרוק את המחבתות לפח
מחבתות שרופות קורות לטובים שבינינו אבל אין צורך לזרוק את המחבתות לפח!

ניקוי מחבתות שרופות הוא הרבה יותר קל כאשר אתה משתמש במוצר ניקוי באיכות טובה, כמו קרם HANDY ANDY או חומר ניקוי כלים של SUNLIGHT. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות על התווית. אם כבר השריתם את המחבת, תגלו שהרבה יותר קל להסיר את סימני השרוף.

שלב 3: החל משחה על סימנים עיקשים

בעוד ששלב 2 מספיק כדי להסיר את רוב הסימנים, אתה עלול למצוא כמה כתמים עקשניים. אם אתה רוצה לדעת איך לנקות סיר נירוסטה שנשרף קשות, הנה טריק נהדר - סודה לשתייה. הרכיבו משחה המורכבת מסודה לשתייה ומים קרים. הוסיפו כמות קטנה של מים לסודה לשתייה עד שהיא סמיכה וגרגירי - אתם לא רוצים שהיא נוזלת.

מרחו את המשחה על הסימנים שנצרבו קשות, והשאירו שעה-שעתיים. סודה לשתייה היא חומר ניקוי ביתי מצוין, ותעשה פלאים על אותם כתמים מסובכים וקשים להסרה שהתחלת לחשוב שלעולם לא יירדו.

שלב 4: לשפשף ולנגב

אם אתם רוצים לדעת איך לנקות מחבת נירוסטה שרופה, יש דבר אחד שחשוב מאוד לזכור - אל תתקרבו אליו עם צמר פלדה או מנקז תיל. למעשה, עדיף אפילו לא להזכיר את המילים 'צמר פלדה' סביב סיר נירוסטה למקרה שהוא ישמע אותך!

צמר פלדה הוא האויב של הנירוסטה האיכותית, כך שכאשר אתה מקרצף את משחת הסודה לשתייה מהסימנים העקשניים, עדיף להשתמש בספוג רך או בד, במיוחד מכיוון שהסודה לשתייה עצמה היא חומר שוחק עדין - אתה לא לא רוצה להחמיר את המתכת עוד יותר. לסוגים אחרים של עציצים, או לעציצים שישנים וממילא הולכים להיפטר מהם בקרוב, אז פשוט תתפרע. קרצוף הוא דרך מהירה הרבה יותר להסיר את אחרון הסימנים השרופים, אבל הניגוב עדין יותר.

שלב 5: כביסה כרגיל

זה פחות או יותר כל מה שיש לניקוי סירים שרופים, אבל אולי תרצה להוסיף את השלב האחרון הזה - שטיפת הסיר שלך כרגיל. אם המחבת שלך נכנסת בדרך כלל למדיח הכלים, אז זה בסדר. כל מה שהוא באמת צריך זה פעם אחת מהירה לאחר הכביסה רק כדי לוודא שכל השאריות נעלמו לחלוטין.