איך מנקים מכונת כביסה?

המשך לקרוא בזמן שאנו מראים לך כיצד לנקות מכונת כביסה ולשמור על מראה הכביסה שלך נקי ורענן
מהפילטר לתוף ועד למגירת חומרי הניקוי, המשך לקרוא בזמן שאנו מראים לך כיצד לנקות מכונת כביסה ולשמור על מראה הכביסה שלך נקי ורענן.

נקה את מכונת הכביסה שלך בקביעות לקבלת בגדים במראה נהדר ומכונה נוצצת. גלה כיצד לנקות את מכונת הכביסה שלך בשלושה שלבים פשוטים כאן.

האם אתה יודע איך לנקות את מכונת הכביסה שלך? זו אולי נראית כמו שאלה מוזרה, אבל זה מפתיע כמה פעמים אנשים לא טורחים או אפילו שוכחים איך.

קרצוף של מכשיר כביסה יכול לעתים קרובות להרגיש מעט סותר ("איך ציוד ניקוי יכול להתלכלך? האם אני יודע איך לנקות את מכונת הכביסה שלי מלכתחילה?"), אבל זה בעצם חיוני לתהליך הכביסה שאתה עושה את זה. מהפילטר לתוף ועד למגירת חומרי הניקוי, המשך לקרוא בזמן שאנו מראים לך כיצד לנקות מכונת כביסה ולשמור על מראה הכביסה שלך נקי ורענן.

מתן זרימת אוויר בתוף מכונת הכביסה שלך ימנע הצטברות של לחות עודפת, ובכך ימנע התפשטות חיידקים - אז הקפד להשאיר את דלת התוף פתוחה לאחר הכביסה.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

1) כיצד לנקות את מסנן מכונת הכביסה שלך

מה זה? לרוב מכונות הכביסה יהיה פילטר לתפוס כל מוך, מטבעות, אחיזת שיער או כל דבר אחר שאורב במעמקי הכיסים הנשכחים. בדרך כלל ניתן למצוא אותו בחזית מכונת הכביסה מאחורי צוהר קטן.

למה לנקות את זה? על ידי שמירה על המסנן שלך נקי מחסימות אתה יכול למנוע הצטברות של מים, שלעתים קרובות אשם בדליפות ובנזקי מים הן למכונה והן לריצפת המטבח.

איך לעשות את זה: פשוט הברג את מכסה המסנן ומשוך החוצה כל דבר שנסתם. השרו את המסנן במים חמים אם אתה מתקשה להתנתק מהסתימה.

2) כיצד לנקות את מגירת מכונת הכביסה

מה זה? זוהי המגירה במכונת הכביסה שלך המשמשת עבור חומרי ניקוי ומרכך כביסה.

2) כיצד לנקות את מגירת מכונת הכביסה
2) כיצד לנקות את מגירת מכונת הכביסה.

למה לנקות אותו? מגירת חומרי הניקוי רואה כל מיני פתרונות ניקוי ומרככים מוזגים לתוכה - משקעים של חומרי ניקוי ישנים שמתערבבים יחד ונצמדים למגירה יכולים לתת לך כמה תוצאות כביסה די לא אמינות, כמו גם לחסום את המכונה שלך לחלוטין. לכן חשוב לדעת כיצד לנקות את מוצרי מכונת הכביסה באותה מידה שחשוב לדעת כיצד לנקות את מכונת הכביסה עצמה.

איך עושים את זה: לפעמים הכלים הפשוטים ביותר הם היעילים ביותר ובמקרה זה, מברשת שיניים ישנה יכולה להיות שימושית להפליא. הסר את כל המגירה ותן לה לקרצף טוב עם נוזל כביסה ומים חמים. אם יש לך מדיח כלים, הנחת מגירת חומרי הניקוי בפנים והפעלת שטיפה חמה היא דרך קלה נוספת לתת למגירה ניקיון טוב מבפנים ומבחוץ.

אם יש עובש שגדל, השתמש תחילה במוצר ספציפי של עובש וטחב, אותו ניתן למרוח על האזור הבעייתי ולנגב בקלות. חזור על זה באופן קבוע ונופף לשלום לכל העובש, חלאות הסבון, האבנית והחיידקים המגעילים.

3) כיצד לנקות תוף במכונת כביסה

מה זה? בתא הראשי אתה מניח את הכביסה שלך לכביסה.

למה לנקות את זה? להריח משהו מצחיק? חשוב שתבינו כיצד לנקות את תוף מכונת הכביסה שכן החמימות והלחות שלו עלולים לעיתים קרובות לעודד התפתחות אבנית, והיא עלולה להפוך במהירות לכר גידול לחיידקים.

איך לעשות את זה: על ידי הפעלת שטיפה ריקה כל חודשיים אתה יכול בקלות להסיר ריחות ולהרוג חיידקים. פשוט הגדר את המחזור הריק על ההגדרה החמה ביותר ולחץ על 'התחל'. כדי להעביר אבנית וחלאות סבון, שפכו 500 מ"ל חומץ לבן לתוך התוף הריק והפעילו כביסה שנייה בחום גבוה.

וואלה! כעת יש לך מכונת כביסה נוצצת, אשר (אם תנקה באופן קבוע) תשאיר אותך ואת משפחתך בבגדים רעננים במשך שנים רבות.