היפטר מכתמי מים קשים

במקומות שבהם כתמי מים קשים הפכו קשים להסרה
במקומות שבהם כתמי מים קשים הפכו קשים להסרה, סודה לשתייה היא הפתרון שלך.

האם כתמי מים קשים משתלטים על אביזרי המטבח והאמבטיה שלכם? אל תדאג, נסה את העצות השימושיות האלה כדי להיפטר מהכתמים האלה בקלות. תודה לנו מאוחר יותר!

חלק עצום מהודו מקבל מים קשים. מים קשים הם מים שיש בהם תכולת מינרלים גבוהה יותר שמותירים אחריהם שאריות של גיר לבן. לצד השפעת הטעם, מים קשים עלולים לגרום גם לבעיות אחרות. מרבצי המינרלים הלבנים הגיריים שנותרו מאחור עלולים להצטבר ולגרום לכתמים עיקשים על המתקנים והאביזרים שלך. אלה לא יפים ויכולים להשפיע על היעילות של מתקנים מסוימים, כגון ראש מקלחת, ברז וכדומה.

אל תדאג, כתמי מים קשים לא חייבים להיות האויב הגרוע ביותר שלך! עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לנקות אותם מהמתקנים והמשטחים שלך.

1) להשתמש בחומץ

עבור הצטברות קשה, חומץ לרוב יעבוד הכי טוב. מלאו בקבוק ספריי בתמיסה של מים וחומץ לבן, 2 כוסות כל אחת ורססו על המשטח הפגוע. המתן 10 דקות ונגב אותו בעזרת סמרטוט נקי. שימוש בחומץ יעניק לך יתרון נוסף בכך שהמשטחים שלך יבריקו.

2) השתמש בסודה לשתייה

במקומות שבהם כתמי מים קשים הפכו קשים להסרה, סודה לשתייה היא הפתרון שלך. צור משחה של 2 כפות. סודה לשתייה ו-2 כוסות מים. בעזרת מברשת ישנה עם זיפים, מרחו את המשחה ישירות על האזורים הפגועים והניחו לה להתייצב למשך 45 דקות. לאחר מכן, נגבו אותו בעזרת סמרטוט נקי, שטפו ויבשו.

3) למנוע מהם להתרחש

המניעה עדיפה על תרופה. הפחיתו את הסיכוי להיווצרות כתמים מלכתחילה. זכור תמיד לנגב את המשטחים והמתקנים באמצעות סמרטוט נקי ולוודא שלא יישארו מים לאחר כל שימוש. זה ישמור על כתמי המים הקשים.

תרופות אלו יסירו ביעילות כתמי מים קשים מהמשטחים בביתכם, וישאירו אותם נוצצים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך