כיצד לנקות צעצועים לתינוק בבטחה

לכן חשוב ללמוד כיצד לנקות צעצועים לתינוק בבטחה כדי להפחית את הסיכון למחלות
לכן חשוב ללמוד כיצד לנקות צעצועים לתינוק בבטחה כדי להפחית את הסיכון למחלות.

קרא את המדריך הזה לשמירה על ניקיון הבית עם ילדים, עם טיפים לניקוי צעצועי תינוקות.

תינוקות לומדים על ידי הכנסת הצעצועים שלהם לפה, שיטה המאפשרת להם לחקור ולגלות בגיל שעדיין אין להם שליטה מלאה על הידיים.

זה מאוד חמוד לראות אותם בפינה נוגסים בצעצועים לתינוק שלהם, אבל זה מעורר אזעקה אצל ההורים. זה בריא? האם תקבלו חיידקים? בנים הם קבוצת סיכון, שכן מערכת החיסון שלהם עדיין לא בשלה. לכן חשוב ללמוד כיצד לנקות צעצועים לתינוק בבטחה כדי להפחית את הסיכון למחלות.

שוטפים ממולאים במכונת הכביסה

בין צעצועי התינוקות האהובים ניתן למצוא פוחלצים. שטיפתם קלה מאוד, וברוב המקרים ניתן לתת למכונת הכביסה לעשות את כל העבודה. פשוט בדוק את התווית של הבובה לפני הכביסה ובצע את השלבים הבאים:

  1. בדוק במהירות אם יש חוטים או סרטים רופפים שעלולים להיתקע או להתפרק במהלך מחזור הסיבוב. אם יש, חתוך אותם או הסר אותם, ותפור את החורים שתמצא.

  2. מניחים את המפוחלץ בשקית רשת כדי להפחית את הסיכון לנזק. אם אין לך, פניתי לציפית.

  3. שים אותו במכונת הכביסה. השתמש בסבון נוזלי עלא לעור רגיש -שהודות לפורמולה המאוזנת שלו ב-pH עדינה על סיבי טקסטיל ועל העור- עם מחזור מים חמים. אם ילדכם היה חולה, בחרו במים חמים.

  4. יבש אותו באזור מאוורר היטב.

איך לנקות צעצועים

צעצועי פלסטיק הם פשוטים לניקוי עם מטלית בלרינה cif רב-תכליתית אנטיבקטריאלית . אבל אתה יכול גם לתת להם שטיפה עמוקה יותר כדי לוודא שהם היגייניים עבור הבנים. חומר ניקוי כמו Cif bio active הוא בעל ברית מצוין למשימה זו. טבלו אותו עם מטלית, שטפו היטב והניחו לו להתייבש היטב לפני שמחזירים אותו לקופסת הצעצועים.

כמו כן, אני יודע מהי הדרך הטובה ביותר לכבס בגדי תינוקות וכיצד לעקר בקבוקים ואביזרים אחרים שזה עתה נולדו.