כיצד לעשות שעווה לרצפות עץ וכיצד לגרום להם להיראות כמו חדשים

לפני שלומדים כיצד לעשות שעווה לרצפות
לפני שלומדים כיצד לעשות שעווה לרצפות, כדאי לקבוע איזה סוג של משטח עץ יש לך: אלון, לפאצ'ו וכו'.

קראו כיצד לבצע שעווה לרצפת פרקט כדי להחזיר אותה ליושנה.

אם אתה אחד מהאנשים שנמצאים בחיפוש מתמיד אחר טיפים ותוהים איך לעשות שעווה לרצפות כדי שהזמן שלך בבית יהיה משהו נעים יותר, כאן אנו חולקים כמה המלצות שימושיות מאוד כאשר אתה צריך את רצפות העץ או הפרקט שלך להיראות כמו חדש ומבריק.

איך לעשות שעווה לרצפה

לפני שלומדים כיצד לעשות שעווה לרצפות, כדאי לקבוע איזה סוג של משטח עץ יש לך: אלון, לפאצ'ו וכו'. אם הוא עשוי מעץ, אך ללא לכה או שעם, הטוב ביותר יהיה שעווה נוזלית. במקום לעשות שעווה לרצפת עץ בגימור אוריתן, מומלץ להשתמש בלק סיליקון על בסיס מים. אם הרצפה שלך היא לינוליאום, בהחלט לכו על הדבק שעווה. רצפות מודרניות משתמשות בפולימרי איטום המצפים את העץ ומונעים ממנו להינזק מהר יותר.

הטוב ביותר יהיה שעווה נוזלית
אם הוא עשוי מעץ, אך ללא לכה או שעם, הטוב ביותר יהיה שעווה נוזלית.

עכשיו מה הובטח, איך לעשות שעווה לרצפה בצורה יעילה ומתמשכת.

  • כדי להתחיל את התהליך, טאטאתי את כל הרצפה עם מטאטא זיפים עדין. הרעיון הוא להסיר את כל חלקיקי הלכלוך שנמצאים עליו. אפשר גם להשתמש בשואב במקום במטאטא אם רוצים להימנע מנזק.

  • אתה יכול להשתמש ברצפות Cif 2 ב-1 למשימה זו: הרטבתי בד רצפה בדלי כשהמוצר מדולל במעט מים וכיסיתי את כל פני הרצפה. עשו זאת ברוגע ואל תשאירו חללים או פינות לא נקיות. אם הדלי עם התמיסה מתלכלך מדי, אתה צריך לשנות אותו.

  • המתן מספר דקות בזמן שהמשטח מתייבש: זכרו שזמן הייבוש תלוי בתנאי מזג האוויר בו אתם נמצאים ובכמות תמיסת הניקוי בה אתם משתמשים. לשטוף את הרצפה עם מגב נקי לחלוטין, בצורה זו, כל עקבות שנשארו של

אם אתם צריכים לדעת איך לעשות שעווה לרצפות פרקט, יש חדשות טובות שכן התהליך זהה.

כך קל להשאיר את הדירה כמו חדשה. עכשיו אתה יודע איך לעשות שעווה לרצפת העץ של הבית או הדירה שלך ואגב, להיות קנאת (של הטוב) של החברים שלך. אל תשכח שגם טיפול מודע יומיומי ברצפה שלך חשוב: הימנע משריטה על ידי גרירת כיסאות, שולחנות או כל דבר אחר.

אנו מזמינים אותך לספר לנו, באמצעות הערה, כיצד הייתה הדירה שלך לאחר שמעיית העצות שלנו. כעת, כשאתם יודעים כיצד לבצע שעווה לריצוף פרקט, אנו מזמינים אתכם ללמוד כיצד לבצע איטום עץ כדי שיחזיק מעמד זמן רב יותר, כיצד להלבין עץ כהה וכיצד להסיר רטיבות מהעץ.

נקו היטב את הרצפה לפני שעווה אותה. לפני שעווה רצפות עץ, קרא את הוראות מוצר הניקוי. השתמש במוצרים ספציפיים לרצפות, כגון Cif 2 ב -1, ניקוי ופעולה אנטיבקטריאלית.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך