כיצד לנקות קירות לבנים בשלבים פשוטים

כיצד לנקות קירות לבנים מוכתמים עם סימנים מסובכים
כיצד לנקות קירות לבנים מוכתמים עם סימנים מסובכים: תזדקקו למוצר ספציפי, כמו חומרי ניקוי קרם Cif, המסייעים מאוד לניקוי קירות לבנים מוכתמים מבלי לפגוע במשטחים.

בעזרת המדריך הקל הזה, למד כיצד לנקות קירות לבנים מלוכלכים ומוכתמים מבלי לצבוע אותם מחדש, ולגרום לחדרים שלך להיראות חדשים.

קירות לבנים הם קלאסיקה: הם לא יוצאים מהאופנה ונותנים תחושה של חללים מרווחים ומוארים. החיסרון הוא שהם מתלכלכים בקלות. סימני אצבע ליד מתגי אור, כתמי הנעלה מתחת לשולחנות או סימני רהיטים. שלא לדבר על אם יש ילדים בבית. עם זאת, לשמור אותם ללא רבב זה פשוט יותר ממה שזה נשמע: עם המדריך הזה תלמדו איך לנקות קירות לבנים בקלות.

כיצד לנקות קירות לבנים צעד אחר צעד:

לפני שתתחיל, פנה את החדר שברצונך לנקות. הוציאו את כל הרהיטים והורידו תמונות ופריטים אחרים שנמצאים על הקירות.

ואז הצעד הראשון בהחייאת החדר שלך וניקוי קיר לבן יהיה אבק כדי למנוע היווצרות כתמים חדשים. איך לנקות את הקירות הלבנים מאבק? עם מטאטא עטוף במגבת, נקו את הקירות מלמעלה למטה מבלי לשכוח את הפינות.

כעת, בצע את השלבים הבאים וגלו כיצד לנקות קירות לבנים לכביסה שמותירה אותם כחדשים:

 • שימו מים חמים בדלי והוסיפו סבון עדין או חומר ניקוי עדין.

 • בעזרת מטלית בלרינה נקייה של Cif, שטפו את כל הקיר במי סבון. יודעים לנקות קירות לבנים בטכניקה טובה? שפשפו את הקיר בתנועות סיבוביות וגרפו את הלכלוך.

 • עם עוד מטלית בלרינה נקייה של Cif, שטפו את הקירות במים חמימים נקיים.

 • יבש את המשטחים שניקית עם כמה מטליות כותנה יבשות (מגבות ישנות יצליחו) עד שיוסרו עקבות המים.

בצע את השלבים הבאים וגלו כיצד לנקות קירות לבנים לכביסה שמותירה אותם כחדשים
כעת, בצע את השלבים הבאים וגלו כיצד לנקות קירות לבנים לכביסה שמותירה אותם כחדשים.

עכשיו כשאתם יודעים לנקות קירות לבנים מלוכלכים, תוכלו להחליף את התמונות והרהיטים כדי ליהנות מחדר כמו חדש.

מה לעשות אם יש כתמים בקירות שלי?

אם השטיפה הזו לא מספיקה ואתם לא יודעים איך להסיר כתמים מקירות לבנים, אל דאגה שיש פתרון לאופן הלבנת קירות ונסביר לכם בהמשך:

 • כיצד לנקות קירות לבנים מוכתמים בעיפרון או בסימני נעליים: אתה יכול להסיר את הסימנים עם מחק לחם כמו זה שבנים משתמשים בבית הספר.

 • כיצד לנקות קירות לבנים מוכתמים עם סימנים מסובכים: תזדקקו למוצר ספציפי, כמו חומרי ניקוי קרם Cif, המסייעים מאוד לניקוי קירות לבנים מוכתמים מבלי לפגוע במשטחים. יש למרוח עם מטלית בלרינה לחה של Cif ולשטוף לאחר מכן.

 • כיצד לנקות טביעות אצבע סביב מתגי אור או תקעים: באופן אידיאלי, השתמש בחומרי ניקוי קרם Cif, אך זכור כי המטליות שבהן אתה משתמש צריכות להיות יבשות ככל האפשר כדי למנוע סכנה. אנו ממליצים לכבות את האור כדי לנקות את האזור.

 • כיצד לנקות קירות לבנים מוכתמים בדיו, דם, קפה ומוצרים אחרים קשים להסרה: אנו ממליצים להשתמש באקונומיקה להסרת כתמים, במיוחד אם מדובר בקירות ללא פרטי נוי. כשחושבים כיצד לנקות קירות לבנים חלקים, האידיאל הוא להשתמש באקונומיקה ג'ל כמו Vim כדי להימנע מהכתמת בגדים, הרצפה או משטחים סמוכים אחרים עם התזות. בנוסף, מוצר זה נצמד למשטח ומסיר לכלוך.

מה לגבי כתמי לחות ועובש?

רטיבות ועובש בקירות ובתקרות הן בעיות נפוצות שלא כולנו יודעים איך לתקן. עם זאת יש דרכים פשוטות לסיים אותם. אנו מציעים לך לבדוק את המאמר שלנו על לחות בקירות ואת ההמלצות שלנו כיצד להסיר עובש מהקירות כדי לנקות את כל הספקות שלך.

לפני היציאה, מה לעשות עם הדלתות?

עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמים מקירות לבנים, אבל מה עם דלתות מלוכלכות? דלתות צבועות בלבן נוטות להצהיב מעט עם הזמן. אך אל תתייאשו, ניקוי דלתות לבנות צהבהבות קל מאוד ואין צורך לצבוע אותן מחדש.

לניקוי דלתות לבנות צהבהבות, נגב את המשטח עם מטלית בלרינה לחה cif כדי להסיר אבק ויבש בנייר מטבח. עכשיו מגיע טריק הקסם: ערבבו מידה של מי חמצן עם מידה של וזלין נוזלי או שתוכלו להשתמש בקרם Cif, ומרחו את התערובת או את המוצר בעדינות על הדלת, עם בד בלרינה רכה ונטולת מוך. תן להתייבש וזהו! הדלתות הלבנות שלך הולכות להיראות חדשות.

למרות ששמירה על דלתות וקירות לבנים עשויה להיראות כמו סיוט, עם המדריך הקל הזה תוכלו לעשות זאת ללא מאמץ רב. הקפד לקרוא את הסעיף שלנו על ניקוי רצפות ומשטחים אחרים כדי לקבל טיפים נוספים כיצד לנקות קירות ורצפות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
 2. איך מנקים נירוסטה?
 3. הסרת כתמים מאריחים קלה
 4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 5. אבן פולנית ונקייה
 6. ויניל נקי