מדיח כלים לא מנקה כמו שצריך? הנה איך לתקן את זה!

אל תתביישו לפנות לאנשי מקצוע ולבקש עזרה כדי להבין מדוע המדיח שלכם לא מנקה כמו שצריך
אם לא, אל תתביישו לפנות לאנשי מקצוע ולבקש עזרה כדי להבין מדוע המדיח שלכם לא מנקה כמו שצריך.

גלה כיצד להתמודד עם מדיח כלים שאינו מנקה היטב כוסות או כלים. אנחנו נעזור לך לתקן את זה!

שימוש במכונה במקום לשטוף את הכלים ביד הוא חיסכון כל כך בזמן, אבל מה עושים אם יש לך בעיות עם המדיח שלך לא מנקה על המדף העליון או התחתון, או שניהם? במדריך זה נראה לך תיקונים מהירים לבעיות נפוצות במדיח כלים כמו אלה.

בין אם יש לך מדיח כלים ישן או חדש שאינו מנקה כראוי, הוצא את כל החלקים הפנימיים הנשלפים לבדיקה - זרועות מסתובבות, מסננים ומתלים. בדיקת סתימות וניקוי החלקים המרכיבים יטפלו ברוב הבעיות ויהפכו את בעיות המדיח שלכם לנחלת העבר.

מדיח כלים לא מנקה כלים במדף העליון או התחתון? מה אתה יכול לעשות

אם כלים וכוסות יוצאים מהמדיח עדיין מבולגנים, בדרך כלל יש פתרון מהיר. זרועות הריסוס הן לרוב הגורם לבעיה, וזה עשוי להסביר מדוע נראה כי חלקים שונים במכונה שלך אינם פועלים כראוי:

  • מדיח כלים לא מנקה במדף העליון? בין אם מדובר במדיח כלים אהוב או חדש לגמרי שלא מנקה כמו שצריך, הסיבה יכולה להיות פשוטה כמו סתימה. ודא שאין דבר המכסה את זרוע הריסוס העליונה. אם יש משהו שמפריע אז נקה אותו ביסודיות.
  • מדיח כלים לא מנקה את המדף התחתון? בדיוק באותו אופן שבו בדקתם את זרוע הריסוס העליונה, עשו זאת עם הזרוע התחתונה אם המתלה התחתון לא מתנקה. בדוק שוב ששום דבר לא תקוע ושהזרועות יכולות להסתובב בחופשיות.

כיצד לנקות את המדיח שלך

בנוסף לזרועות ההתזה, לפעמים יכול להיות הניקיון הכללי של המדיח שמשפיע על תפקודו. נקה את הדברים הבאים ובדוק אם הבעיה נמשכת:

  1. התחל בהסרת המגשים והפילטרים.
  2. תנו את המתלים לנגב היטב - לפעמים פסולת עלולה לגרום ללכלוך להיצמד לכלים ולכוסות.
  3. בדוק את הפילטר - זה המקום שבו מתאספים חומרי אדמה, אז נקו אותו היטב לפני ניגוב כל צידי המדיח.
  4. חבר הכל מחדש ואז הפעל את המדיח על מחזור מלא.

המדיח שלך לא מנקה כוסות?

מדיח כלים לא מנקה כלים במדף העליון או התחתון
מדיח כלים לא מנקה כלים במדף העליון או התחתון?

לפעמים כוסות יוצאות מהמדיח כולן מפוספסות. למרות שאחד או כל התיקונים שלעיל יכולים למיין את המצב, חוסר באביזרי שטיפה הוא גם בעיה שכיחה. ודא שאתה תמיד ממלא את מדיח הכלים שלך, והכוסות שלך ייצאו בקרוב במיטבן.

בעיות במדיח כלים: דע מתי להתקשר למקצוענים

אם המדיח שלך לא עובד גם לאחר השלבים לעיל, עדיף לפנות ליצרן או לתיקון מדיחי כלים. הם יכולים להסתכל על המכניקה של מומחה ולבדוק גם את החשמל. אל תנסה לעשות זאת בעצמך - לא רק שזה עלול להיות מסוכן, אלא שזה עלול לבטל את האחריות שלך.

והנה: הטיפים המובילים שלנו להתמודדות עם בעיות קלות לתיקון במדיח הכלים שלך. נסה אותם ומקווה שהמדיח שלך יחזור למיטבו תוך זמן קצר. אם לא, אל תתביישו לפנות לאנשי מקצוע ולבקש עזרה כדי להבין מדוע המדיח שלכם לא מנקה כמו שצריך.

שלבים מרכזיים

מדיח כלים לא מנקה נכון? זכור לנסות את השלבים הבאים:

  • בדוק, נקה ונקה את הזרועות המסתובבות עבור המתלים העליונים והתחתונים.
  • הסר את הזרועות, המסנן והמתלים כדי לנקות את כל המכשיר.
  • הסר פסולת ושפשף משטחים.
  • בדוק את רמות חומר השטיפה. קרא למקצוענים כשכל השאר נכשל.