האם צבע נגד טחב באמת עובד? תסתכל כאן!

האם זה באמת עובד
טיפ מיוחד להימנע מעובש הוא להשתמש בצבע נגד טחב: האם זה באמת עובד?

הבינו אם צבע נגד טחב עובד, איך הוא עובד, היכן סביר להניח שהעובש יתבטא, ומדוע חשוב לשמור על הבית שלכם נקי ממפגע בריאותי זה.

קירות עובשים הם בעיה בכל הבית. אחרי הכל, לא משנה כמה הכל נקי ומסודר, הקירות העובשים תמיד נותנים מראה שהבית קצת לא מטופח. טיפ מיוחד להימנע מעובש הוא להשתמש בצבע נגד טחב: האם זה באמת עובד? זה מה שנגלה!

עובש מצטבר במקומות שיש בהם הרבה לחות ואוורור לקוי, אפילו על בגדים למד כיצד להסיר עובש מהבגדים ). לכן, חיוני להשאיר תמיד את הבית מאוורר כדי למנוע בעיה זו להתעורר.

גוגל ממליצה על עובש יכול להזיק לבריאות שלך, כך ששמירה על בית נקי, אוורירי ונקי מבעיה זו מבטיחה את רווחתם של כולם, כמו גם שומרת על הסביבה יפה יותר.

אחרי הכל, האם צבע נגד טחב עובד?

זה אולי עובד, אבל אתה צריך להשקיע במוצרים איכותיים. אם אינך יודע מהו הצבע הטוב ביותר נגד עובש ואנטי בקטריות, זכור זאת כאשר אתה קונה אותו:

ככלל, צבעים נגד טחב חייבים להיות בעלי תכונות קוטל פטריות וחיידקים בהרכב. כך הם מצליחים לשמר משטחים החשופים ללחות.

ישנם מספר צבעים נגד טחב בשוק, כמו Coral no more melew, שניתן לשטוף מעל הטחב, מבלי לנקות אותו קודם, ו- Metalatex bactercryl, המומלץ לסביבות חיצוניות. אם אינכם יודעים באיזה מותג לבחור, התייעצו עם איש מקצוע.

מתי להשתמש בצבע נגד טחב?

אחרי הכל, האם צבע נגד טחב עובד
אחרי הכל, האם צבע נגד טחב עובד?

כאשר בבית יש בעיית לחות או שהוא לא מאוד אוורירי, כדאי להמר על צבע נגד טחב לצביעת תקרות וקירות, במיוחד בחדרים שבהם אין הרבה אור שמש.

אם אתם גרים בבית חד-קומתי מרווח עם אור טוב, אין צורך לצבוע את הקירות החיצוניים בצבע נגד טחב, כי החלק החיצוני של הנכס כבר חשוף לשמש ולרוח.

מה אם הקיר כבר עובש?

כאשר הקירות או הגג של הבית כבר עם סימני עובש וטחב, מומלץ להסיר את כל העובש ולאוורר את הבית. הנה איך להסיר עובש וטחב מהקירות. אנו ממליצים לקרוא כדי לפתור בעיה זו לפני צביעת הבית שוב.

לאחר חיטוי, ניתן לצבוע את הקיר שכבר צבוע בצבע נגד טחב. כדי להכין את המשטח לשכבת צבע חדשה, נגבו עם מטלית נקייה רטובה בתערובת של מים וחומר חיטוי, 2 עד 1. כלומר, שתי כוסות מים ואחת של חומר חיטוי. אחרי שהוא מתייבש, פשוט עקוב אחר צעד אחר צעד כיצד לצבוע את הקיר.

מקומות שיכולים לצבור עובש

הדרך הטובה ביותר למנוע עובש היא להבטיח שהבית יהיה נקי ומאוורר, נכון? אבל ישנם חדרים ופינות הבית המועדים במיוחד להצטברות טחב, ראה להלן:

 1. חדר אמבטיה

  אתה לא באמת צריך להסביר למה, נכון? בדרך כלל, חדר האמבטיה הוא המקום הלח ביותר בבית ואחת הסביבות המועדות ביותר להתרבות של פטריות. הטיפ הוא לבדוק תמיד את האזורים מסביב לאמבטיה, את חלק התקרה שנמצא ליד המקלחון ואת הדיוס של הרצפות והאריחים. בכל פעם שמופיע כתם של עובש וטחב, הסר אותו. כמו כן, שימו לב לדליפות כיור ואסלה, מכיוון שהן עלולות להכניס יותר לחות.

 2. מרתף

  אתה מכיר את החדר האפל הקטן עם הבלגן? לכן, אם ממש חשוך ועם אוורור לקוי, הוא עלול לצבור עובש רב על הקירות וחשוב לפקוח עין. בצע ניקוי תקופתי של החדר וודא שהאוויר יזרום לשם.

 3. כיורים

  פינות הקיר ליד צנרת הסיפון והכיור עלולות לצבור הרבה עובש וטחב. לכן, חשוב לפקוח עין כדי לוודא שכל סימני החיידק יוסרו.

 4. מדרגות

  פינות המדרגות יכולות להיות מקום נוסף בו יכולים להופיע פטריות וחיידקים. השתדלו לא לצבור חפצים מתחת למדרגות ותמיד שמרו על המקום נקי.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?

מתעניינים בנושא כיצד להסיר עובש? המשיכו לקרוא את המאמרים שלנו: