איך להוציא טחב מבגדים לבנים: 5 עצות חיוניות

אין נוסחת קסם בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי טחב מבגדים לבנים
אחרי הכל, אין נוסחת קסם בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי טחב מבגדים לבנים.

הפרדנו עבורכם את הטיפים הטובים ביותר, שבסופו של דבר השאירו את הפריט האהוב עליכם נשמר לאורך זמן ולא יודעים כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים. הגיע הזמן לשקם ולהפיח חיים חדשים בתלבושת הלבנה הזו!

ניסיתם להבין איך להסיר טחב מבגדים לבנים, האם ניסיתם הכל ועדיין לא הצלחתם להיפטר מהכתם המתמשך הזה?

אם זה קורה לעתים קרובות והמצעים שלך תמיד מוכתמים, עליך לזהות את הסביבה שבה הם מאוחסנים. פטריות וחיידקים מתרבים במקומות חמים, חשוכים ולחים, בדיוק הסביבה שנמצאת בארון הבגדים שלנו.

כדי לפתור את הבעיה הזו לתמיד, הפרדנו 5 טיפים חיוניים שיעזרו לכם בתהליך הזה - ותראו שזה יכול להיות פשוט ומהיר יותר ממה שאתם חושבים.

כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים עם מוצרים תוצרת בית

קודם כל, יש צורך להבין שיש כמה פרטים חשובים כדי לדעת כיצד להסיר עובש מבגדים צבעוניים או לבנים.

כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים עם מוצרים תוצרת בית
כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים עם מוצרים תוצרת בית.

במקרה של בגדים לבנים, כתמי עובש ניכרים יותר וצריך להסיר מוצרים חזקים יותר. עם זאת, אותם מוצרים יכולים בסופו של דבר לדהות בגדים צבעוניים.

אחרי הכל, אין נוסחת קסם בשבילך ללמוד כיצד להסיר כתמי טחב מבגדים לבנים. כל חתיכה דורשת טיפול שונה ויש סוגים שונים של עובש. החדשות הטובות הן שאף אחד מהם לא יכול לעמוד בפני טכניקה טובה ובאמצעות שימוש במוצרים הנכונים תוכלו להיפטר מהבעיה הזו ולשלוח את העובש.

לכן, לדעת כיצד להסיר עובש מבגדים בסופו של דבר משימה בסיסית. בנוסף למניעת התפשטות הפטריות, היא מונעת ממך להיפטר מהבגדים שלך שלא לצורך.

להלן 4 השיטות היעילות כדי ללמוד כיצד להסיר כתמי טחב ממצעים:

 1. מסירים תבנית עם חומץ

  אינך יודע כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים, כגון חולצות או פריטים אחרים, ואתה חושש להשתמש בחומץ בניסיון זה? שמור על קור רוח! בנוסף להסרת הלכלוך מהבגדים, הוא גם מסיר כתמים ושאריות עובש - פשוט שמים כוס וחצי חומץ לבן ב-2 ליטר מים ונותנים לבגדים להיספג בתערובת הזו כשעה. הכל, כמובן, לפני הכביסה המסורתית שאתה כבר עושה בבית.

 2. השתמש באקונומיקה כדי להסיר עובש

  בדים לבנים מגיבים היטב עם תערובת יוצאת דופן של סוכר ואקונומיקה. זה נשמע מטורף, אבל השילוב הזה של אקונומיקה וסוכר מפחית את הופעת הכתמים ומסיר עובש. מערבבים 300 גרם סוכר, 300 מ"ל אקונומיקה ו-300 מ"ל מים. השאירו את החתיכה להשרות למשך 30 דקות והמשיכו בתהליך הכביסה הרגיל שלכם.

 3. הכינו תמיסה ביתית עם מיץ לימון ומלח

  הידעתם שאפשר להיפטר מעובש חולצות לבנה עם לימון ומלח? זוהי אחת התערובות הידועות ביותר להפיכת בגדים לבנים לקלים יותר והיא משמשת לעתים קרובות אפילו בהחלפת אקונומיקה וממיסים. כדי להסיר טחב מחולצה לבנה, למשל, מרחו מיץ מלימון עם קורט מלח על הכתם.

 4. השתמש בסבון כדי לכבס בגדים איכותיים.

  כדאי לזכור ששילוב של מוצרים טובים בתהליך הכביסה שלך הוא חיוני. בעל ברית מצוין בשלב זה הוא OMO perfect wash, סבון לכביסת בגדים המסיר כתמים, אינו פוגע בבגדים ושומר על הבושם זמן רב יותר.

למרות שחומר הבגד שונה, עצות אלו מתייחסות גם לסוגי בדים שונים. אם כתם העובש לא יורד במלואו או נמשך לאחר עצות אלה, חזור על התהליך שוב.

למד כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים באמצעות סודה לשתייה

אפשר גם להסיר עובש מחולצה לבנה עם סודה לשתייה! בנוסף להגברת הברק של הבגדים, סודה לשתייה היא מרכיב מצוין להפחתת עובש בבגדים לבנים, לתקן את הצבעים וגם להסיר כתמי עובש מבגדים צבעוניים.

סודה לשתייה היא מרכיב שהופך יותר ויותר לחלק מהשגרה של מי שמנקים את הבית והשתלב באופן נרחב בתהליכי הסרת כתמי עובש מבגדים לבנים.

 1. מערבבים סודה לשתייה עם מים

  סודה לשתייה עוזרת לרכך את החלקים, ועל ידי שילובה בכביסה שלך, אתה מפחית כתמים מבלי להסתכן בשחיקה על הבד. לשם כך, הוסף 1 כפית סודה לשתייה לליטר מים חמים.

 2. להחזיר חלקים ברק

  השאירו את הבגדים הלבנים להשרות למשך 30 דקות. במהלך תהליך הסרת הכתמים, סודה לשתייה שומרת על ה-pH של המים, ועוזרת להחזיר את הברק לאזור המוכתם.

 3. לשטוף כרגיל

  לשטוף בגדים ולכבס כרגיל. גם אם הכתמים מתמשכים, במיוחד אם נמצאים על בגדים שנשמרו זמן רב, הנטייה היא שהביקרבונט מסיר לפחות את החלק העז ביותר של העובש מהבגד.

במקרה של בגדים לבנים
במקרה של בגדים לבנים, כתמי עובש בולטים יותר וצריך להסיר מוצרים חזקים יותר.

למרות שזה עשוי להיראות קשה ללמוד כיצד להסיר כתמי טחב מבגדים לבנים, הרגל טוב שכדאי לשמור עליו בשלב זה הוא למנוע מהארון שלך לפגוע בשלמות הבד וליצור עובש וכתמי טחב חדשים.

טיפ טוב הוא לשמור על הסביבה אוורירית, עם אוויר טוב וזרימת אור. אם שכיחות האור נמוכה, הסר את הפריטים מהארון פעם בחודש והנח אותם במקום קריר. אפילו אור עקיף יעשה את העבודה ויעזור להפוך בגדים לפחות מוכתמים לאורך זמן.

אם אתם חושבים שהריהוט מוכתם, כדאי להקדיש זמן לנתח את הכתמים שנוצרו שם ולשקול לבצע ניקוי טוב כדי להסיר עובש מהארון.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

מדוע חשוב ללמוד כיצד להסיר טחב מבגדים לבנים?

בנוסף להימנעות מיצירת כתמים קבועים, חשוב לדעת כיצד להסיר טחב מבד לבן כדי שהבגד יהפוך מבריק עוד יותר ויחזיק מעמד זמן רב יותר. אם אתם מרגישים חוסר ביטחון בעת השימוש בחומר או ברכיב, בחרו במוצרים בעלי יעילות מוכחת כדי שלא יפגעו בחומר של חלקכם.

הטיפ האחרון שלנו כיצד להסיר כתמי טחב מבגדים לבנים הוא לזכור לכבס אותם באופן קבוע ולהימנע מהשארת בגדים רטובים בסל הכביסה. כך, תהליך השמירה עליהם תמיד לבנים, ללא רבב ומבריק יהפוך אפילו לקל יותר.