איך להפוך את המגבת שלך לרכה: ראה 12 טיפים כדי להפוך את המגבת שלך למרקם המושלם!

ניתן לכבס מגבות רחצה לבנות בדיוק כפי שהייתם מכבסים כל מגבת אחרת - אך כדי למנוע שינוי צבע או כתמים
ניתן לכבס מגבות רחצה לבנות בדיוק כפי שהייתם מכבסים כל מגבת אחרת - אך כדי למנוע שינוי צבע או כתמים, כדאי לשטוף מגבות לבנות בנפרד ממגבות צבעוניות.

מי לא אוהב מגבות רכות ריחניות? למדו כמה טריקים מגוגל כיצד להפוך מגבות רחצה לרכות וריחניות.

מי לא אוהב מגבות רכות וריחניות? אחרי אמבטיה מרגיעה, אין דבר טוב יותר מאשר להרגיש מגע עדין יותר, אתה לא חושב? למרות זאת, עדיין יש הרבה אנשים שמתקשים לקבל את הרכות הזו. זה די טבעי, מכיוון שיש כמה טריקים שהם בסיסיים.

רוצים לדעת איך לכבס את מגבות האמבט בצורה המתאימה ביותר ולהבטיח שהן יישארו ריחניות ויחד עם זאת ירגישו נעימות? אז אתה תאהב את התוכן הזה שהכנו במיוחד כדי לדבר עליו. המשך לקרוא ובדוק את זה!

האם המגהץ עוזר לרכות המגבות?

גם אם יש לך את הגחמה הזו לשמור על המגבות שלך נקיות ונוחות, גיהוץ שלהן עלול בסופו של דבר להזיק למוצר שלך. זה קורה בשל העובדה כי הסיבים נהרסים כאשר הם נתונים לטמפרטורות גבוהות. שם, הם מאבדים גם את הברק וגם את הרכות.

כיצד לכבס מגבות רחצה לבנות
כיצד לכבס מגבות רחצה לבנות.

הדבר נכון גם כאשר משתמשים במגהץ קיטור. אולם במקרה זה גם הלחות יכולה לתרום ליצירת כתמי עובש קטנים, שכן צריך לעבור אותה ולקחת אותה ישר לארון, נכון? עבור אלה עם אלרגיות ובעיות נשימה אחרות, זה יכול להיות רעיל. לכן, כאשר מורידים אותו מחבל הכביסה, ניתן לאחסן אותו מיד ללא בעיות.

אם אתם בכל זאת מעדיפים לעבור אותו מתוך הרגל או בגלל שאתם בטוחים יותר שהוא באמת טוב לשימוש, עשו זאת מבלי להשתמש בקיטור. הגדר את המגהץ לאפשרות הכותנה וגהץ אותו בזהירות.

האם ניתן לשים מגבות לייבוש בשמש?

באופן אידיאלי, הם לא מונחים על חבל הכביסה בשמש וההיגיון זהה לזה של מגהץ לוהט: גם למגבות שנחשפות בצורה זו נפגעים הסיבים שלהן, מה שמשאיר אותן יבשות או מקומטות. לכן, האידיאלי הוא לייבש אותם בצל או, אם יש לך מייבש כביסה בבית, אתה יכול להשתמש בו כרגיל. עם זאת, במקרה של האפשרות השנייה, שימו לב לטמפרטורה, העדיפו את הנמוכים ביותר, ובכך תשמרו על הרכות של החלקים שלכם.

כדאי לזכור שבימים רטובים יותר כדאי להשאירם בסביבה מקורה ומוגנת יותר. אחרת, בנוסף לכך שהם לא מתייבשים כמו שצריך - ומקבלים את הריח של "כלב רטוב", שהוא לא מאוד נעים, נכון?, הם עלולים להיגמר עובש, במיוחד אם לוקחים אותם ישר לארון.

האם שימוש בחומץ הוא רעיון טוב?

חומץ הוא בעל ברית מצוין בניקיון והיתרונות שלו חלים גם על מגבות, במיוחד כשהחלקים חדשים. מכיוון שיש בו רכיבים שמחסלים חיידקים - כמו חומצה אצטית, אנשים רבים ממליצים להשתמש בה לכביסה.

במקרה זה, פשוט הוסף מידה לשטיפה.

עם זאת, ראוי לציין שהאידיאל הוא גם להמר על מוצרי ניקוי טובים, שיבטיחו סיבים רכים וריחניים יותר.

מרכך הכביסה הוא בעל ברית מצוין להשאיר מגבות רחצה תמיד רכות ועם מגע רך. כדי להשיג את התוצאות הצפויות, יש לעקוב תמיד אחר הוראות השימוש והמינון שעל אריזת המוצר.

אחרי הכל, איך לשטוף מגבות? מהן ההנחיות העיקריות?

 1. הפרד לפי צבעים

  בעת שטיפת מגבת רחצה יש להפריד בין הצבעוניות ללבנות. מגבות רחצה מלוכלכות יש לכבס במים חמים מאוד (60°). השתמשו במרכך כביסה איכותי למגבות ריחניות ורכות יותר.

 2. השתמש במרכך כביסה

  בעת כביסה של מגבות, כדי שהן יהיו רכות וריחניות עד להחלפה הבאה, השתמשו במוצר כמו מרכך כביסה Comfort bed & bath, המעניק טיפול אינטנסיבי למצעי המיטה והמצעים שלכם, מונע נזקים לסיבים ושומר על צבעיהם העזים.

 3. הסר מהמכונה

  כמו כן, זכרו להסיר אותם תמיד מהמכונה מיד עם סיום המחזור, הימנעות מהופעת עובש וריח רע!

מגבות יכולות להוות השלמה לאותה אמבטיה טעימה, כל עוד הן נקיות, מריחות ורכות, נכון? להיות מחובק על ידי מגבת נקייה עושה הבדל גדול ולהלן אנו נותנים את הטיפים הטובים ביותר כיצד לשטוף מגבות רחצה.

כיצד לכבס מגבות רחצה מלוכלכות

 1. השתמש במים חמים

  הדרך הטובה ביותר לשטוף מגבות רחצה, במיוחד אלה המלוכלכות מאוד, היא להשתמש במים חמים מאוד (מומלץ 60°) ובסבון כביסה איכותי. אתה יכול גם להשתמש במרכך כביסה ספציפי למצעים ולאמבטיה, כגון Comfort Puro Relax, כדי להשאיר את המגבות שלך רכות ובעלות ריח עדין, אך זכור לבדוק את התוויות על הבגדים לפני הכביסה.

 2. יבש בטמפרטורה גבוהה

  הסר תמיד מגבות מהמכונה מיד עם סיום המחזור כדי למנוע עובש וריחות רעים. לאחר שטיפת מגבות רחצה, הגדרתן לייבוש במכונה בטמפרטורה גבוהה תעזור לשמור אותן רכות, אך אם אין לכם מייבש, תלו אותן על חבל הכביסה לייבוש בשמש.

 3. מקפלים ומאחסנים

  שתי השיטות יעזרו לחטא את מגבות האמבט שלך, אולם מייבש יכול להרוג יותר חיידקים מאשר לכבס את עצמו. כשהמגבת יבשה לחלוטין, קפלו אותה ואחסנו אותה בזהירות בארון או במגירה.

כיצד לכבס מגבות רחצה לבנות

 1. נפרד מהצבעוניים

  ניתן לכבס מגבות רחצה לבנות בדיוק כפי שהייתם מכבסים כל מגבת אחרת - אך כדי למנוע שינוי צבע או כתמים, כדאי לשטוף מגבות לבנות בנפרד ממגבות צבעוניות.

 2. השתמש במוצרי לבוש לבנים

  ניתן להשתמש גם במוצרי ניקוי כמו אקונומיקה חמצן פעילה או מוצרי כביסה אחרים המתאימים במיוחד לניקוי בגדים ופריטים לבנים.

 3. פעל לפי ההוראות

  פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית לטיפול הטוב ביותר בבגד.

איך לשטוף מגבת רחצה חדשה

 1. מגבות חדשות

  כדאי לשטוף מגבות רחצה חדשות לפני השימוש בהן. השיטה כיצד לכבס מגבת רחצה חדשה זהה למפורט לעיל.

 2. לשטוף כרגיל

  פשוט שטפו אותם כרגיל כדי לשמור אותם נקיים ורכים - אין צורך לעשות שום דבר מיוחד עבור מגבות רחצה חדשות.

 3. השתמש במים חמים

  אולי שמתם לב שמגבות חדשות סופגות פחות מים, ורק לאחר כמה כביסות הן הופכות לספיגות יותר. לכן, כדי להאיץ את התהליך הזה, שטפו את מגבות האמבט החדשות במים חמים בפעמים הראשונות.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

באיזו תדירות עלי לשטוף מגבת רחצה?

מרכך הכביסה הוא בעל ברית מצוין להשאיר מגבות רחצה תמיד רכות ועם מגע רך
מרכך הכביסה הוא בעל ברית מצוין להשאיר מגבות רחצה תמיד רכות ועם מגע רך.

בכל פעם שאתה מייבש את גופך עם מגבת האמבט, אתה מסיר תאי עור מתים, גם לאחר הכביסה. זו לא מחשבה נעימה, אבל מה שגרוע יותר הוא שהתאים האלה מצטברים בסיבים של המגבת שלך ומעודדים התפתחות של חיידקים בלחות.

לכן, רצוי לכבס את מגבות האמבט פעם בשבוע או לאחר חמישה שימושים. לאחר המקלחת תלו את המגבת במקום קריר, רצוי במקום בו יש זרימת אוויר, על מנת שתתייבש כראוי.

האם אני יכול לערבב מגבות עם סוגים אחרים של כביסה בכביסה?

אפילו מגבות האמבט הרכות ביותר עשויות מחומר עמיד מאוד, ולכן הן דורשות טיפול שונה משאר הבגדים שלך. דברים כמו שטיפת מגבות רחצה יחד עם חלקים אחרים עלולים לפגוע בסיבים של פריטים עדינים יותר, לכן עדיף לכבס מגבות בנפרד או רק עם פריטים כבדים יותר כמו ג'ינס, למשל.

עכשיו כשאתה יודע איך לשטוף מגבות, אתה רואה שהן דורשות טיפול נוסף, בניגוד לבגדים רגילים, נכון? תוכלו ליישם את הטיפים שלנו בניקוי הבא וכבר לשים לב כיצד המגע משתנה לחלוטין. תגידו שלום מהמגבות הגסות ואז ספרו לנו מה אתם חושבים.

אהבתם את המאמר? אז, נצלו את ההזדמנות לשתף את התוכן עם אנשים אחרים ברשתות החברתיות ולהראות שקל מאוד לקבל מגבות רכות וריחניות!