התאם אישית בגדים: טיפים וטריקים לשינוי החלקים

גלה כיצד לרענן את המלתחה שלך ולהוסיף אישיות לכמה פריטים בסיסיים בעזרת הטיפים הבאים להתאמה אישית של בגדים
גלה כיצד לרענן את המלתחה שלך ולהוסיף אישיות לכמה פריטים בסיסיים בעזרת הטיפים הבאים להתאמה אישית של בגדים.

גלה כיצד לרענן את המלתחה שלך ולהוסיף אישיות לכמה פריטים בסיסיים עם הטיפים הבאים להתאמה אישית של בגדים

תראה למטה:

 • איך להתאים אישית ג'ינס

 • כיצד להתאים אישית ז'קט ג'ינס

 • כיצד להתאים אישית חולצה

 • איך להתאים אישית את השמלה

 • טיפים להתאמה אישית של בגדים

 • טיפול בבגדים

התאמה אישית של בגדים ישנים היא דרך טובה לרענן את המלתחה שלך ולהוסיף אישיות לחלק מהפריטים הבסיסיים. עם יצירתיות ואקססוריז שקל למצוא, תוכל להפוך בגדים ישנים לחדשים תוך זמן קצר. הנה כמה רעיונות להשראה.

קרא את תוויות הבגדים כדי למנוע נזק במהלך הכביסה. השתמש במינון הנכון של המוצר בהתאם להוראות שעל האריזה.

איך להתאים אישית ג'ינס

רוצה לגרום לג'ינס ישן להיראות חדש ומודרני? הפוך אותו לג'ינס הרוס, במילים אחרות, השאר אותו עם הסגנון היותר קרוע ומפושט. זה פשוט לעשות זאת: אם אתה מתכוון לשחוק את אחת מרגלי המכנסיים שלך, הכנס "בתוך" חתיכת קרטון כדי להגן על הצד השני של הבד. לאחר מכן, בזהירות רבה, פשוט מרחי סכין גילוח או נייר זכוכית על הג'ינס עד שהוא נלבש היטב. רוצים להרוס עוד יותר? בצע חתכים אופקיים עם מספריים ומשוך את הגדילים הרופפים עם פינצטה.

כיצד להתאים אישית ז'קט ג'ינס

דרך יעילה נוספת להתאים בגדים ישנים לחדשים היא לצבוע אותם
דרך יעילה נוספת להתאים בגדים ישנים לחדשים היא לצבוע אותם.

טרנד בשנות ה-90, ז'קט הג'ינס עם פאצ'ים (חלקים רקומים ועיצובים) שוב באופנה ומהווה אלטרנטיבה מצוינת להתאמה אישית של ז'קט הג'ינס שלך. קל למצוא אביזרים אלו בחנויות מתמחות (המוכרות פריטי רקמה ותפירה). ואז פשוט הדביקו כל אחד לז'קט עם דבק בד. לבסוף, רק לחכות שיתייבש היטב.

כיצד להתאים אישית חולצה

האם אתה אוהב לצייר? אז, קנה עט בד והתאם אישית את חולצת הטי שלך עם ציורים, ביטויים וכל מה שמתחשק לך! הטיפ הוא למתוח את הבד היטב על משטח שטוח (יכול להיות שזה אפילו שולחן) ולאבטח אותו כך שהוא לא ישתחרר במהלך העיצוב. לאחר הציור, המתן 48 שעות לכבס את החולצה וסיימת!

איך להתאים אישית את השמלה

דרך מעניינת - ולא יקרה - להתאים אישית שמלה היא לשנות את המכפלת. לשם כך בחרי בד שצבעו שונה מהשמלה אך מתאים לבגד. אז פשוט תפרו את היצירה הזו על שולי היצירה וזהו. אם את רוצה, גזרי עוד רצועה מאותו הבד וקושרים אותה סביב המותניים, תוך מותניים של השמלה.

טיפים נוספים להתאמה אישית של בגדים

 1. השתמש באבני חן, במקשי אצבע, כפתורים ושאריות!

  האפליקציות נותנות שינוי יפה למראה ומעולות להתאמה אישית של בגדים ישנים. שלא לדבר על כך שהם יכולים לעזור להסתיר פגמים קלים. אתה מכיר את הז'קט היקר שלך שלבשת סביב המרפק? למה לא למרוח שם כרית מרפק קטיפה מקסימה?

 2. נסה גזרות חדשות.

  מכנסיים שנקרעו בברך יכולים להפוך בצורה מושלמת למכנסיים קצרים או קצרים בגלל החום. כך גם לגבי שמלות שהוכתמו בחלק העליון וניתן להפוך אותן לחצאיות.

 3. צבע את היצירה.

  דרך יעילה נוספת להתאים בגדים ישנים לחדשים היא לצבוע אותם. צביעת בגדים בצבעים כהים יותר, למשל, עובדת טוב מאוד להסתרת כתמים.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

דאגו לבגדים שיראו חדשים לאורך זמן

ראשית, שקול מחדש את סוג חומר הכביסה שבו אתה משתמש. כבר קיימים בשוק מוצרים איכותיים המשמרים ומשחזרים בגדים, כמו Brilhante, מוצר מצוין להבהרת בגדים לבנים שכבר מצהיבים, וכן להפיח חיים חדשים בצבעי הבגדים הצבעוניים. בנוסף, מכונת הכביסה החדשה Comfort מגינה מפני חמשת סימני ההזדקנות של הבגד, ומונעת היווצרות נקודות, דהיית צבע, הצהבה, שחיקה וחספוס.

ומלבד שטיפת הבגדים עם חומר ניקוי איכותי, ישנן דרכים רבות נוספות לשמור על הבגדים במצב טוב לאחר הכביסה. הנה כמה טיפים שכדאי לזכור בעת כביסה:

 • השתמש בשקית בגד עדינה או בציפית כרית. כביסה של תחתונים ועדינים בתיק ייעודי או בציפית קשורה עוזרת להגן על הבגדים במהלך הכביסה.

 • לכבס בגדים מבפנים החוצה. הפיכת ג'ינס, סוודרים וז'קטים מבפנים עוזרת למנוע דהייה.

 • רוכסנים וכפתורים. כפתורים יכולים ליפול בקלות ורוכסנים יכולים להיתפס בחלקים אחרים בעת הכביסה. השארתם לא פתוחים פירושה שלא יהיו לכם הפתעות מגעילות בסוף התהליך.

 • השתמש במרכך כביסה. הוספת מרכך כביסה היא דרך מצוינת לגרום לכביסה שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר. הקו החדש Comfort Expert Care מגן מפני חמשת סימני הזדקנות הבגדים: דהיית צבע, אובדן צורה, חספוס, התקלפות וכתמים.

 • השתמש בכמות הנכונה של חומר ניקוי. אנשים רבים מגלים שככל שאתה משתמש יותר בדטרגנט, הכביסה נקייה יותר. עם זאת, זה אפילו יכול לקלקל אותם! זכור לבדוק את הנחיות המינון ולעולם לא להוסיף יותר מההוראות.