7 שימושים יוצאי דופן עבור חומר ניקוי

קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

טיפים לשימוש בחומרי ניקוי מעבר למכונת הכביסה

מי שחושב שחומר ניקוי שייך רק למכונת הכביסה או לכיור טועה. החומרים הפעילים באבקת כביסה רגילה או בדטרגנט נוזלי יכולים לשמש גם בדרכים שונות לחלוטין (ובאופן יצירתי!).

גם חומרי ניקוי נוזליים וגם אבקתיים מתאימים, אם כי אבקה עובדת טוב יותר במקרים מסוימים, מכיוון שהיא לא רק נקייה, אלא גם משפשפת.

להלן 7 השימושים הטובים ביותר לדטרגנטים שהם לא רק מהנים ומשיגים תוצאות נהדרות, אלא גם קלים לארנק.

בדטרגנט יש חומרי ניקוי חזקים משמעותית מסבון רגיל או חומר ניקוי לשטיפת כלים. המשמעות היא שניתן לשחרר ידיים מרוחות בשמן, כלי בית ותנור מסרט שומן עיקש ושאריות מזון אפויות מהר יותר וביעילות רבה יותר.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. נקו את האסלה

כתמים עיקשים בקערת האסלה ניתנים לניקוי בקלות בעזרת אבקת כביסה. אבקה עובדת טוב במיוחד כי היא שוחקת. כל שעליך לעשות הוא לפזר מנה של אבקת כביסה על קצה האסלה ולשפשף אותה במנות עם המברשת על הכתמים. תן לזה לעבוד כמה דקות - סיים!

2. שמרו על טריות הכביסה

מי צריך שקיות לבנדר יקרות מפרובנס? אם מצאתם חומר ניקוי שאת הריח שלו אתם אוהבים במיוחד, פשוט פזרו חלק ממנו על פיסת בד דקיקה, סגרו אותו בגומייה ליצירת שקית והכנסו לארון או למגירת המצעים. גם לאחר חודשים, הבדים מריחים כמו שטוף טרי!

3. נקו סירים ומחבתות שרופים

ברגע שהרוטב נשרף והסיר נזרק לפח? בשום תנאי! תלוי עד כמה הוא מלוכלך, הוסיפו מעט חומר ניקוי למחבת ושפשפו היטב עם ספוג הכלים. במקרים עקשניים ביותר, השאר למשך הלילה. זהירות: תהליך זה אינו מתאים לסירים ומחבתות מצופים בטפלון מכיוון שקרצוף יכול לשחרר חלקיקי טפלון, דבר שאינו טוב לבריאותך.

4. שטפו ידיים מרוחות בשמן

מי שחושב שחומר ניקוי שייך רק למכונת הכביסה או לכיור טועה
מי שחושב שחומר ניקוי שייך רק למכונת הכביסה או לכיור טועה.

בדטרגנט יש חומרי ניקוי חזקים משמעותית מסבון רגיל או חומר ניקוי לשטיפת כלים. לכן, ידיים מרוחות בשמן וחפצי בית יכולים להשתחרר מסרט שמנוני עיקש הרבה יותר מהר וביעילות רבה יותר. בפעם הבאה לאחר תיקון רכב או אופניים, פשוט מורחים מעט חומר ניקוי נוזלי על הידיים, שטפו כרגיל, והידיים שלכם יהיו נקיות תוך זמן קצר. זהירות: חומר ניקוי מייבש את העור, לכן יש למרוח קרם מיד לאחר הכביסה.

5. נקו את התנור

מה שתקף על ידיים מרוחות בשמן עובד הכי טוב ללכלוך הכי עקשן במשק הבית - שאריות אפויות בתנור. מערבבים מעט חומר ניקוי נוזלי עם מים חמימים בבקבוק ספריי וממשיכים באופן הבא: לרסס, להשאיר לעבודה, לשפשף, לנגב - וליהנות מהתוצאה.

6. נקו את המפרקים

חיבורי סיליקון מצהיבים ניתנים לניקוי בקלות בעזרת חומר ניקוי. עדיף להשתמש בחומר ניקוי כביסה לבן בשביל זה, מכיוון שהוא מכיל אקונומיקה. כל שעליך לעשות הוא לפזר מעט חומר ניקוי נוזלי על ספוג ולנגב בעדינות על הדיס. תן לזה לעבוד כמה דקות - נעשה. כמו תמיד, ככל שזמן החשיפה ארוך יותר, כך התוצאה טובה יותר. עם זאת, שימוש תכוף מדי ידחוף את הסיליקון - אז אל תשתמש בשיטה זו לעתים קרובות מדי. אפילו נבגי עובש שחור נעלמים לאחר 1 עד שעתיים של חשיפה.

7. נקי צעצועים לילדים

ילדים מומחים בכיסוי צעצועים חדשים ויפים בשכבות לכלוך שונות בזמן שיא. הבעיה היא שעם צעצועים, לעתים קרובות יש לנו חששות לגבי שימוש בכימיקלים קשים מכיוון שהם באים במגע קרוב עם עורם של ילדים וילדים לעתים קרובות מכניסים את החפצים לפה שלהם.

הפתרון?

הכניסו את האשפה לאמבטיה (דלי מספיק לצעצועים קטנים יותר), הוסיפו מנה נכבדה של חומר ניקוי נוזלי ויוצקים מים חמים מעל. לאחר מספר דקות יש להתקלח היטב, כל חפץ בנפרד ולכל סדק וחריץ עם ראש המקלחת. נקי ובטוח. טיפ זה מתאים במיוחד לניקוי צעצועי פלסטיק. אם אתם מחפשים טיפים לניקיון לצעצועים מכל הסוגים, מצעצועים מעץ ועד צעצועי חיבוק, אז קראו כאן.